• Informacje na temat:

  pielęgnacja skóry wokol oczu

Artykuły na temat: pielęgnacja skóry wokol oczu
 • Skórę wokół oczu traktuj niczym skórę dziecka

  Nic w tak dużym stopniu nie powoduje, że twarz wydaje się zmęczona, jak cienie pod oczami i spuchnięte powieki. Aby raz na zawsze pożegnać się z nieestetyczną opuchlizną i "sińcami", warto zwrócić szczególną uwagę na codzienną pielęgnację skóry wokół oczu.

 • Jak dbać o skórę wokół oczu?

  ...wewnętrzne kąciki oczu. Masaż pobudza krążenie krwi, działa jak drenaż i wspaniale relaksuje oczy. Pielęgnacja rzęs   Oprócz zabiegów nawilżających, dotleniających i rozjaśniających skórę powiek(...). Zabiegiem dopełniającym demakijaż jest kompresowanie oczu letnim naparem z kwiatów arniki górskiej (łagodzi podrażnienia i działa przeciwzapalnie). Wzmacniający krem Używaj kosmetyku pod oczy...

 • Delikatnie ze skórą wokół oczu

  ...​Grubość skóry wokół oczu wynosi tylko 1 mm, a naskórka, który głównie podlega pielęgnacji, zaledwie 0,4 mm.

 • Podstawy pielęgnacji skóry przesuszonej

  ...utrzymania prawidłowego poziomu nawilżenia i właściwej ochrony. Sucha skóra często przybiera kolor jasnoróżowy i pojawiają się na niej niewielkie przebarwienia. Niestety ten rodzaj skóry jest bardziej podatny na oznaki starzenia. Suchość skóry nasila się z wiekiem, a głównymi czynnikami, które ją wywołują są: wahania niskich i wysokich temperatur, nadmierne opalanie, wiatr, mróz, przebywanie...

 • Jak pielęgnować delikatną skórę wokół oczu

  Oczy są zwierciadłem duszy - wyrażają emocje, obrazują nastroje, a także stanowią istotny element charakteru twarzy. Aby wyeksponować naturalne piękno oczu, warto zatroszczyć się o znajdującą się wokół nich skórę, która już od 20 roku życia wymaga intensywnej pielęgnacji i specjalnej ochrony.

 • Pielęgnacja skóry wokół oczu i ust

  Zmarszczki wokół oczu, ust i na czole, są pierwszymi oznakami starzenia się skóry. Skóra wokół oczu jest wyjątkowo cienka, delikatna, wrażliwa, słabo nawilżona i podatna na alergie.

 • Podstawy pielęgnacji skóry dojrzałej

  Jak pielęgnować skórę, by jak najskuteczniej odsunąć w czasie proces starzenia się skóry? Oto kilka niezawodnych rytuałów, dzięki którym osiągniesz sukces! Odżywianie od wewnątrz Absolutną podstawą naszego zdrowia, a także dobrze odżywionej skóry, jest zbilansowana dieta, bogata w cenne składniki mineralne i witaminy. Na nic najdroższe kosmetyki i zabiegi w gabinecie medycyny estetycznej...

 • Zadbaj o skórę wokół oczu z płatkami L’biotica

  Zadbana skóra wokół oczu to ostatnio temat na czasie!

 • Naprawa i nawilżenie skóry wokół oczu: hit od Grown Alchemist!

  Dostępny w PELL.PL wyjątkowy balsam GROWN ALCHEMIST Hydra Repair Eye Balm 15ml to jeden z najnowszych na polskim rynku naprawczych kosmetyków przeciwstarzeniowych do pielęgnacji skóry wokół oczu. Intensywnie nawilżająca formuła tego delikatnego balsamu czyni go rewelacyjną propozycją na „naprawę” zarówno po działaniu niskich temperatur zimą, jak i mocnego słońca latem.

 • Pielęgnacja skóry wokół oczu Floslek

  Skóra wokół oczu jest niezwykle cienka i delikatna. Szczególnie wrażliwa jest na warunki zewnętrzne, a zwłaszcza promienie słoneczne. Dlatego wymaga szczególnej ochrony i pielęgnacji.

Zdjęcia na temat: pielęgnacja skóry wokol oczu