• Informacje na temat:

  pielęgnacja dloni zima

Artykuły na temat: pielęgnacja dloni zima
 • Pielęgnacja dłoni, stóp i łokci zimą

  Jak zimą dbać o dłonie, stopy i łokcie?

 • Skoncentrowana pielęgnacja dłoni od marki Buña

  Maseczki to jedne z ulubionych produktów kobiet, gdyż dzięki wysokiej koncentracji składników aktywnych przynoszą doskonałe rezultaty pielęgnacyjne. Wychodząc naprzeciw potrzebom Polek marka Buña poszerza portfolio swoich maseczek o dedykowaną skórze zniszczonej, rewitalizującą maskę do… dłoni. Dzięki odmładzającej mocy rozmarynu oraz bogactwu zawartych w kosmetyku składników aktywnych po jej użyciu skóra będzie zrewitalizowana, nasycona drogocennymi substancjami odżywczymi, głęboko...

 • Zimą cierpi skóra ust i dłoni

  O tej porze roku wahania temperatury są wyjątkowo duże. Ale nie trzeba specjalistycznych i drogich kremów, by skutecznie odżywiać i chronić wrażliwą skórę ust i dłoni.

 • Nadchodzi zima, to ciężki okres dla skóry. Zapraszam do lektury artykułu dzięki, któremu dowiesz się jak pielęgnować cerę w tym mroźnym okresie. Zapraszam.

 • Gładka i nawilżona, czyli wszystko o pielęgnacji skóry dłoni

  Brak rękawiczek, niewłaściwy krem, gorąca woda sprawiają, że dłonie stają się szorstkie jak papier ścierny. Możemy temu zapobiec, stosując kilka prostych trików.

 • Piękne i zdrowe dłonie zimą

  ​Zimą nasze dłonie są szczególnie narażone na wysuszanie, zaczerwienienia i pęknięcia. Nie sprzyja im bowiem mróz, zimny wiatr i nagłe zmiany temperatury. Aby odpowiednio chronić dłonie w tym okresie należy pamiętać o ciepłych rękawiczkach oraz odpowiedniej pielęgnacji.

 • Dłonie pod troskliwą opieką

  Gdy na zewnątrz chłód i słota, warto szczególnie zadbać o dłonie. Stara Mydlarnia, w trosce o ich komfort i piękny wygląd, przygotowała cały zestaw kosmetyków do pielęgnacji skóry rąk – z nimi zima nie będzie taka zła! Pięknie pachnące kremy o bogatej konsystencji noś ze sobą w torebce, ustaw na półce w łazience, aby sięgać po nie po każdym myciu, użyj do rozpieszczających zabiegów w domowym spa...

 • Na ratunek dłoniom

  Jak dbać o dłonie zimą?

 • Skuteczna pielęgnacja dłoni

  Na wygląd dłoni ogromny wpływ ma odpowiednia pielęgnacja, zwłaszcza nawilżanie i ochrona przed uszkodzeniami oraz słońcem. Dlatego od naj młodszych lat warto pamiętać o smarowaniu rąk kremem. Dobrze, by zawierał wzmacniające ceramidy, nawilżającą prowitaminę B5 lub natłuszczające masło shea. Kremu powinnyśmy używać po każdym myciu dłoni oraz na noc, a zimą także przed wyjściem na dwór. Jego...

 • Jak dbać o popękaną skórę dłoni?

  ...​Zimą nasze ręce częściej robią się spierzchnięte i szorstkie. Ale skóra sama się nie zagoi. Musisz jej pomóc odbudować barierę ochronną. Odpowiednia pielęgnacja to podstawa.