• Informacje na temat:

  pielęgnacja bizuterii

Artykuły na temat: pielęgnacja bizuterii
 • Stworzona, by podkreślać piękno. Jak przechowywać biżuterię?

  Biżuteria jest najwierniejszą przyjaciółką każdej kobiety. Nosząc ją, wyglądamy piękniej i czujemy się pewniej. Delikatne, ozdobne błyskotki wymagają specjalnej pielęgnacji. Nie wystarczy tylko regularnie je czyścić czy polerować, muszą być także odpowiednie przechowywane.

 • Biżuteria dla kobiet, które lubią się rozpieszczać

  Doceniają oryginalność, to że coś jest wykonane od początku do końca przez jedną osobę, porządnie. Że powstaje w jednym egzemplarzu. Potrafią się rozpieszczać – tak o osobach, które kupują wykonywaną przez niego biżuterię mówi Bartosz Ciba.

 • Czyścimy biżuterię łatwo, szybko i bez chemii

  Pierścionki, kolczyki, wisiory – noszone przez całe wakacje pokryły się nalotem z potu, kosmetyków i pyłu. Usuń je skutecznie, ale i bezpiecznie.

 • Jantar DNA Repair - nowy wymiar pielęgnacji ciała

  Marka Jantar - uwielbiana przez Polki ze względu na skuteczność działania i bogactwo dobroczynnych składników, wprowadza na rynek dziewięć nowych produktów przeznaczonych do… pielęgnacji ciała! Łączą one siłę esencji bursztynowej z metalami szlachetnymi - złotem, srebrem i platyną. Linia Jantar zapewnia kompleksową pielęgnację skóry oraz dłoni, a dzięki systemowi DNA Repair przywraca skórze jędrność i doskonały wygląd.

 • Athleisure trend: Dlaczego pielęgnacja ubrań jest ważna

  ..., które pozwalają wyróżnić się z tłumu. Nowoczesna pielęgnacja Szersze zastosowanie sztucznych tkanin, które są bardziej trwałe niż te wykonane z naturalnych włókien,  nie oznacza, że nie musimy dbać o ubrania. Wprost przeciwnie. Odpowiednia pielęgnacja, a więc przestrzeganie zapisanych na metkach zaleceń producentów (dotyczących głównie zasad prania i suszenia odzieży) i stosowanie...

 • Bursztyn regeneruje skórę i włosy

  Zachwycasz się biżuterią z nim, ale czy wiesz, że jantar może też wiele dobrego zrobić dla twojej urody?

 • Bursztynowa regeneracja włosów po wakacjach!

  Bursztyn, zwany morskim złotem, cieszy oczy plażowiczów i miłośniczki artystycznej biżuterii. Po wakacjach jego moc zachwyci również nasze włosy, które po urlopowym szaleństwie potrzebują silnej regeneracji, by wrócić do formy. Linia marki Jantar z Laboratorium Kosmetyków Naturalnych Farmona, to kosmetyki do pielęgnacji włosów z wyciągiem z drogocennego bursztynu, który skutecznie regeneruje, odżywia i nawilża włosy.

 • Jak wybrać i zadbać o estetyczny, kobiecy tatuaż?

  ...oryginalnie zapakowany tusz powinny być otwierane przy kliencie" - mówi Marta Krokowicz, Marketing Manager marki Paclan. Jak zabezpieczyć tatuaż tuż po jego wykonaniu? Ogromne znaczenie ma pielęgnacja...

 • Pierwsze wrażenie w Twoich dłonach

  Piękne dłonie to wizytówka każdej kobiety. O ich wyglądzie świadczą nie tylko zadbane paznokcie czy odpowiednia biżuteria. Podstawą właściwej pielęgnacji jest również zdrowo wyglądająca skóra, która z upływem lat staje się wiotka i zdradza wiek właścicielki. Jednym z zabiegów odmładzających skórę dłoni jest mezoterapia.

 • Jak dbać o twarz i szyję

  ...składniki z jogurtem naturalnym lub twarogiem. Świetnym półproduktem jest również szara lub zielona glinka. Wyciąga toksyny z skóry, nadając jej blask i świeży wygląd. Naturalna pielęgnacja i dbałość...