• Informacje na temat:

  pielęgnacja bizuterii

Artykuły na temat: pielęgnacja bizuterii
 • Stworzona, by podkreślać piękno. Jak przechowywać biżuterię?

  Biżuteria jest najwierniejszą przyjaciółką każdej kobiety. Nosząc ją, wyglądamy piękniej i czujemy się pewniej. Delikatne, ozdobne błyskotki wymagają specjalnej pielęgnacji. Nie wystarczy tylko regularnie je czyścić czy polerować, muszą być także odpowiednie przechowywane.

 • Biżuteria dla kobiet, które lubią się rozpieszczać

  Doceniają oryginalność, to że coś jest wykonane od początku do końca przez jedną osobę, porządnie. Że powstaje w jednym egzemplarzu. Potrafią się rozpieszczać – tak o osobach, które kupują wykonywaną przez niego biżuterię mówi Bartosz Ciba.

 • Czyścimy biżuterię łatwo, szybko i bez chemii

  Pierścionki, kolczyki, wisiory – noszone przez całe wakacje pokryły się nalotem z potu, kosmetyków i pyłu. Usuń je skutecznie, ale i bezpiecznie.

 • Jantar DNA Repair - nowy wymiar pielęgnacji ciała

  Marka Jantar - uwielbiana przez Polki ze względu na skuteczność działania i bogactwo dobroczynnych składników, wprowadza na rynek dziewięć nowych produktów przeznaczonych do… pielęgnacji ciała! Łączą one siłę esencji bursztynowej z metalami szlachetnymi - złotem, srebrem i platyną. Linia Jantar zapewnia kompleksową pielęgnację skóry oraz dłoni, a dzięki systemowi DNA Repair przywraca skórze jędrność i doskonały wygląd.

 • Athleisure trend: Dlaczego pielęgnacja ubrań jest ważna

  ..., które pozwalają wyróżnić się z tłumu. Nowoczesna pielęgnacja Szersze zastosowanie sztucznych tkanin, które są bardziej trwałe niż te wykonane z naturalnych włókien,  nie oznacza, że nie musimy dbać o ubrania. Wprost przeciwnie. Odpowiednia pielęgnacja, a więc przestrzeganie zapisanych na metkach zaleceń producentów (dotyczących głównie zasad prania i suszenia odzieży) i stosowanie...

 • Pierwsze wrażenie w Twoich dłonach

  Piękne dłonie to wizytówka każdej kobiety. O ich wyglądzie świadczą nie tylko zadbane paznokcie czy odpowiednia biżuteria. Podstawą właściwej pielęgnacji jest również zdrowo wyglądająca skóra, która z upływem lat staje się wiotka i zdradza wiek właścicielki. Jednym z zabiegów odmładzających skórę dłoni jest mezoterapia.

 • Jak dbać o twarz i szyję

  ...składniki z jogurtem naturalnym lub twarogiem. Świetnym półproduktem jest również szara lub zielona glinka. Wyciąga toksyny z skóry, nadając jej blask i świeży wygląd. Naturalna pielęgnacja i dbałość...

 • Zadbane dłonie: Twoja wizytówka

  Mówi się, że dłonie są wizytówką kobiety. Zadbana skóra, wypielęgnowane paznokcie, dyskretny, ale elegancki manicure i delikatna biżuteria – takie dłonie dodają paniom wdzięku i klasy! Co jednak robić, kiedy daleko im do ideału? Podpowiadamy, jak we własnym domu przywrócić dłoniom ładny wygląd. I to w kilka dni!

 • Jak dbać o ubrania i dodatki, żeby długo wyglądały jak nowe

  Wyjmując pranie, z niezadowoleniem zauważasz, że ulubione dżinsy znowu straciły kolor? A sweter po dwóch miesiącach wątpliwie zdobią kłaczki? Żeby nasza garderoba wyglądała długo jak nowa, trzeba o nią troskliwie zadbać. Właściwe przechowywanie, pranie, prasowanie czy pielęgnacja potrafią zdziałać cuda.

 • Jak dbać o skórę szyi i dłoni po 50.

  ...i zadrapania, to dla niej codzienność. Nic dziwnego, że wiotczeje i nim zdążymy się obejrzeć pojawiają się na niej zmarszczki. Wystarczy jednak odpowiednia pielęgnacja, dzięki której będziesz w stanie(...), nałóż krem jeszcze kilka razy w ciągu dnia, nie zajmie ci to dużo czasu, a efekt tych prostych zabiegów zobaczysz już po kilku dniach! Nie tylko prawidłowa pielęgnacja ma jednak znaczenie, ale również...