• Informacje na temat:

  perfumy kwiatowo owocowe

Artykuły na temat: perfumy kwiatowo owocowe
 • Jak dobrze dobrać perfumy do okazji?

  Zapach powinien dopełniać stylizację. Na co dzień najlepsze są perfumy świeże, lekkie i słodkie. W pracy lepiej postawić na te tworzące dystans. Na wieczór sprawdzą się zapachy zmysłowe i ciężkie.

 • Perfumy Lady Gagi

  ...​14 czerwca w Nowym Jorku Lady Gaga przekazała informację o stworzeniu swojego pierwszego zapachu o nazwie LADY GAGA FAME. Perfumy powstały w jej własnym Haus Laboratories przy współudziale firmy Coty. Światowa premiera kosmetyku została zapowiedziana na wrzesień 2012.

 • Wykreuj własne szczęście dzięki zapachowi AVON Luck!

  Nowy zapach AVON Luck sprawi, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo! To perfumy stworzone dla pewnych siebie kobiet, które realizują marzenia, są spełnione w życiu i w miłości.

 • Wykreuj własne szczęście dzięki zapachowi AVON Luck!

  Nowy zapach AVON Luck sprawi, że poczujesz się naprawdę wyjątkowo! To perfumy stworzone dla pewnych siebie kobiet, które realizują marzenia, są spełnione w życiu i w miłości.

 • Jak wybrać zapach na dzień i na wieczór

  Chcesz wzbudzać zaufanie w pracy lub być intrygującą na imprezie? Dobierz dobre perfumy, które polubisz.

 • J. Del Pozo In Black

  J. Del Pozo In Black leży na pograniczu 2 rodzin zapachów: kwiatowo-owocowo i orientalnej. Śródziemnomorski różowy grejpfrut muśnięty płatkiem róży tworzy wrażenie błyskotliwej świeżości i to ona właśnie otwiera zapach.

 • Mauboussin: Klejnoty we flakonach

  Mauboussin Pour Lui. Mauboussin Rose Pour Elle (woda perfumowana, 30 ml, cena: 225 zł) - ten różany zapach to hołd dla miłości i szczęścia. Kompozycję otwierają owocowe nuty, pochodzące z  pączków czarnych porzeczek i smoczych owoców. Następnie przechodzą one w kwiatowo-owocową kreację tworzoną przez duet gruszki i róży. W perfumach nie zabrakło także słodkiego karmelu, który wspólnie z aromatem...

 • Nowa woda perfumowana AVON Cherish

  ...- najlepiej przy wsparciu przyjaciółek. AVON Cherish urzeka kwiatowo-owocowo-drzewną kompozycją. Zapach otwiera kompozycja maliny, bergamotki i różowego pieprzu , co sprawia, że jest on jak uśmiech, którym(...). W Cherish jest ukoronowaniem niepowtarzalnej więzi, która tworzy się między przyjaciółkami. Kwiatowość zapachu podkreślają nuty różowego pieprzu , dodając kompozycji lekkości i wigoru oraz kremowy akord...

 • Woda perfumowana possess od Oriflame

  ...z orzeźwiającym grejpfrutem. Nuty serca są wyczuwalne po 60 minutach, jest to kompozycja kwiatowo-owocowych akordów z wyraźną dominacją zmysłowego ylang ylang,  z kusząco słodkimi malinami(...) i nieodpartą elegancję tego zapachu. Tworząc te perfumy kreatorki czerpały inspirację z początków perfumiarstwa, kiedy to zapachy były czymś wyjątkowym wręcz mistycznym, przypisywano im nadprzyrodzone...

 • Jak z nut

  Kiedyś moja znajoma zapytała specjalistkę od wizerunku, co ma zrobić, by zwiększyć swoje notowania u mężczyzn. W odpowiedzi usłyszała, że powinna używać prostych, kwiatowo-owocowych perfum i nie(...) na kolana, a którym nie będą mogły oprzeć się kobiety? A tu, niestety, prosta recepta nie istnieje. Chociażby dlatego, że na różnych osobach te same perfumy będą pachniały inaczej. Każdy z nas ma na...

Dyskusje na temat: perfumy kwiatowo owocowe
 • Re: Zippo Feel Zone dla Niej

  ZIPPO. Stwierdziłam, że zaryzykuję. Raz można :) I wcale nie żałuje. Perfumy mają piękny kwiatowo-owocowy zapach. Uważam, że pasują do mnie. Jestem nimi zauroczona. A one same dodają mi lekkości, świeżości...Po prostu czysta FINEZJA! Naprawdę warto ich spróbować, szczególnie jeśli ktoś lubi nuty kwiatowo-owocowe :) Zdecydowanie mój NUMBER ONE! :) Powinien to być ,,Stylowy Kosmetyk 2013" !