• Informacje na temat:

  palenie

Artykuły na temat: palenie
 • Co pomoże rzucić palenie?

  Dzień rozstania z dymkiem Wyrzuć wszystkie rzeczy, które kojarzą ci się z paleniem: zapałki, zapalniczki, popielniczki. Pozbądź się papierosów schowanych na czarną godzinę. Przeszukaj też kieszenie kurtek i torebek. Ważne jest, aby w momentach słabości taki zabłąkany papieros nie wpadł Ci w ręce, rujnując skuteczny plan rzucenia palenia. Zrób też w domu gruntowne porządki, wypierz firanki...

 • Banany pomagają rzucić palenie

  ​Dlaczego tak trudno walczyć z nałogiem? Bo nikotyna nie tylko uzależnia, ale wywołuje też stan przyjemnego pobudzenia i działa stymulująco na organizm.

 • Dlaczego opłaca się palić?

  Gołębicka. - Znajomi z "fajki" to naprawdę w korporacji jest coś, gdyby nie fakt, że palenie niszczy zdrowie. Kosztuje. Palacz nie najlepiej pachnie, a do tego jest od czegoś uzależnionym. Zatem w krótkiej perspektywie korporacyjnej palenie wydaje się bardzo opłacalne, ale czy krótka perspektywa korporacji to wszystko? - pyta retorycznie. Gołębicka przez wiele lat pracowała dla znanych firm i marek, m.in...

 • Brak aktywności fizycznej gorszy od palenia

  Powszechnie wiadomo, że aktywność fizyczna przynosi wiele korzyści. Okazuje się, że jej brak ma gorsze konsekwencje dla zdrowia niż palenie.

 • Nieudane małżeństwo równie szkodliwe co palenie

  Nieudane małżeństwo, w którym często dochodzi do konfliktów, ma negatywny wpływ na zdrowie małżonków. Burzliwy związek może okazać się równie szkodliwy, co palenie...

 • ​Palenie nie powinno być modą

  ...2015 do 2016). Specjalny raport w tej sprawie opublikowały ostatnio Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) w USA. - Palenie jest przedstawiane w filmach jako coś zabawnego, buntowniczego, sexy(...) po papierosy nawet trzy razy częściej niż pozostałe. I co w tym złego? Można pomyśleć, że palenie nie jest takie straszne. Jednak wyniki badań temu przeczą. Naukowcy z Narodowego Instytutu Raka w USA...

 • Co się dzieje w twoim ciele, gdy rzucisz palenie

  Co trzeci polak przyznaje się do palenia tytoniu, a statystyczny Kowalski wypala 1610 sztuk papierosów rocznie. Aż 80 proc. palących Polaków chce rzucić palenie, a zaledwie jednemu na dwudziestu się to udaje. Tych, którzy rzucili za pierwszym razem, można policzyć na palcach jednej ręki.

 • Dieta, dzięki której łatwiej rzucić palenie

  Obawiasz się, że po odstawieniu papierosów przybędzie ci w talii? Nie musi tak być, jeśli włączysz do jadłospisu produkty, które... zmniejszają ochotę na palenie, odtruwają i nie tuczą!

 • Synku, palenie to żaden szpan

  ...ziemię.   Nie mam pojęcia, jak mu wytłumaczyć, że marnuje swoje zdrowie. Jak go przekonać, że paleniem nikomu nie zaimponuje? Co zrobić, aby zrozumiał, że jest za mały na takie używki?   Ewa...

 • Bardziej ryzykowne zachowanie niż picie alkoholu i palenie papierosów

  Według badań około 80 proc. osób cierpi na bóle pleców spowodowane siedzącym trybem życia. Siedzenie zostało umieszczone wyżej w hierarchii ryzykownych zachowań niż palenie czy picie alkoholu.

Zdjęcia na temat: palenie
Dyskusje na temat: palenie
 • Jak rzucić palenie?

  Lekarz nakazał mi rzucenie palenia. Pale już 10 lat, mam problem z oddychanie, kaszel. Raz rzuciłam na kilka dni i znowu zaczęłam palić. Jak pozbyć się tego nałogu? Od czego zacząć?

 • Re: Co pomoże rzucić palenie?

  Oprócz silnej woli w rzuceniu palenia pomógł mi bardzo blog byłej palaczki, warto zajrzeć :)

 • Jak namówić męża do rzucenia palenia ?

  Staramy się z mężem o dziecko, mimo to on nadal pali i to jeszcze w mieszkaniu. Proszę go o to żeby rzucił ale on mnie zbywa. Kiedy pytam co będzie jak zajdę w ciąże odpowiada, że wtedy będziemy się martwić . Co zrobić żeby rzucił palenie?

 • Re: Jak rzucić palenie?

  Kochane poczytajcie tutaj http://preparat.eu/tabletki-pomagajace-rzucic-palenie/ te tableteczki dają naprawdę radę!

 • Re: Banany pomagają rzucić palenie

  Oprócz silnej woli, w rzuceniu palenia bardzo pomógł mi też blog byłej palaczki https://blogbylejpalaczki.wordpress.com

 • Re: Jak rzucić palenie?

  Faktycznie, e-papierosy często pomagają rzucić palenie. Gdybym nałogowo paliła na pewno bym spróbowała takiego rozwiązania, tym bardziej, że nie jest to jakiś bardzo drogi wydatek. Tutaj http://www.wapershop.pl można kupić zarówno elektroniczne papierosy jak i liquidy.

 • Re: Co się dzieje w twoim ciele, gdy rzucisz palenie

  idę do kina teatru rzucam palenie

 • Re: Jak rzucić palenie?

  Foof ma bardzo fajne smaki owocowe, nie dziwię się, że wciąż palisz zerówki :P Mój mąż wapuje te liquidy i czasem aż mam ochotę pociągnąć (mimo że nie palę w ogóle) , tak ładnie pachną. Lepiej palić elektryki niż tradycyjne papierosy, przynajmniej nie wdycha się już substancji smolistych.

 • Re: Co pomoże rzucić palenie?

  Prawda i nieprawda, rzucam palenie całe życie i pierwsze dni nie są dla mnie żadnym problemem, nawet tygodnie, ale po 2, 3 miesiącach wraca taka potrzeba zapalenia, że znów sięgam i palę 2, 3 lata i znów rzucam. Chyba nigdy nie wygram z tym nałogiem , gdy już mi się wydaje, że go pokonałem wracam i palę jeszcze więcej. Bardzo chciałbym przestać palić, naprawdę