• Informacje na temat:

  pakowanie się porady

Artykuły na temat: pakowanie się porady
 • Przyjęcie w ogrodzie: Praktyczne porady

  Dobór odpowiedniego menu to istotna sprawa podczas każdego przyjęcia. Ale jeśli ma się ono odbyć „pod chmurką”, musisz wziąć pod uwagę kilka dodatkowych cech podawanych dań – nie pojawią się one na stole w kilkadziesiąt sekund po wyjęciu z piekarnika, dlatego powinny być stosunkowo trwałe i łatwe w transporcie.

 • Jakub Porada: Poloneza czas zacząć

  Do tej pory sceptycznie odnosiłem się do tak zwanej literatury inspiracyjnej, ale argumenty trafiają mi do przekonania. Spokojnie sobie tłumaczę, że trasę i dojazd mam względnie opanowane, te­raz muszę się zastanowić, co można robić na miejscu. Odpowiedzi najlepiej poszukać na Facebooku. Starym zwyczajem rzucam ogól­ne pytanie. Znajomi zwykle nie każą długo czekać, lecz tym razem naprawdę...

 • 8 porad dla początkujących żeglarzy

  Wakacje bez laptopa, obiady w kambuzie i noc w mesie. Czym zaskoczyć może rejs żeglarski, jeśli wybieramy się na pierwsze wakacje na jachcie?

 • Podróż służbowa: Kilka praktycznych porad

  Prowadzenie biznesu staje się obecnie coraz bardziej globalne. Przedstawiamy kilka praktycznych rad dla osób podróżujących w interesach. O czym trzeba pamiętać przed wyjazdem i jak uniknąć niepotrzebnych komplikacji związanych z nieprzewidzianymi zdarzeniami w podróży?

 • Porady wakacyjne

  Solidne śniadanie Skorzystaj z wakacji, żeby się lepiej odżywiać. Sposób odżywiania bowiem w znacznym stopniu wpływa na naszą aktywność i chęć do życia. Nie mówiąc już o sylwetce. Żeby wracając do pracy dobrze się czuć w swojej skórze powinniśmy dbać także o zachowanie linii. Pierwsza propozycja: prawdziwe śniadanie. Teraz, kiedy nie spieszymy się do biura, do szkoły, kiedy nie musimy ze...

 • Porady wakacyjne

  Skorzystaj z wakacji, żeby się lepiej odżywiać. Sposób odżywiania bowiem w znacznym stopniu wpływa na naszą aktywność i chęć do życia. Nie mówiąc już o sylwetce.

 • Nie zawsze warto się rozstawać. Kiedy dać sobie szansę?

  Rozpad związku mogą zwiastować awantury i brak porozumienia. Czasem "finału" nie poprzedza jednak wcale trzęsienie ziemi. Bywa, że masz poczucie, że znalazłaś się na emocjonalnej pustyni - nie jesteś w stanie wykrzesać z siebie żadnych uczuć. Po prostu przestałaś go kochać... Ale nawet wtedy rozstania są bolesne. Bo znika poczucie bezpieczeństwa, pojawia się lęk o przyszłość i świadomość...

 • Niezbędnik podróżnika

  Pakowanie wcale nie musi oznaczać upychania rzeczy kolanem i siadania na trzeszczącej w szwach walizce, by dopiąć zamek. Wystarczy, że zastosujesz się do paru sprytnych zasad.

 • E-book "Przygotuj się na Święta Bożego Narodzenia"

  Z czym kojarzą ci się święta? Z radosnymi przygotowaniami - strojeniem domu, pieczeniem pierniczków, wybieraniem i pakowaniem prezentów, wreszcie z czasem spędzanym w gronie najbliższych?  POBIERZ KOD RABATOWY!! Czy z pośpiechem, niepotrzebnymi nerwami, sprzątaniem i gotowaniem do późnej nocy, kupowaniem świątecznych podarunków na ostatnią chwilę w przepełnionych centrach handlowych? Jeśli...

 • Nie cierpisz się pakować? Zawsze o czymś zapominasz? Twój bagaż jest za ciężki? Takie sytuacje są zmorą każdego turysty, który wybiera się w wymarzoną podróż. Podpowiadamy, jak bez zbędnych nerwów wziąć ze sobą na wakacje wszystko, czego potrzebujesz, nie marnując energii, która przyda Ci się na urlopie.