• Informacje na temat:

  pakowanie się na wyjazd

Artykuły na temat: pakowanie się na wyjazd
 • Olga Kalicka: najgorsze jest pakowanie

  Olga Kalicka ma teraz w swoim życiu szalony czas. Gra spektakle w Teatrze Kwadrat i Teatrze Komedia, a przede wszystkim kursuje między Warszawą a Moskwą, gdzie bierze udział w zdjęciach do serialu "Borys Godunow". "Najgorsze jest pakowanie" - wzdycha.

 • Pakujemy wakacyjną walizkę

  Zwiewne sukienki, lekkie szorty, odkryte buty, zabawa kolorem... Za to kochamy lato! Szczególnie wtedy, gdy wybieramy się na urlop, czy nawet na krótki weekendowy wypad i bez ograniczeń możemy komponować nasze ulubione garderobiane “zabawki”.

 • Urlop: O czym nie zapomnieć pakując się na wymarzony wyjazd

  Sezon urlopowy zbliża się wielkimi krokami. Zanim jednak wsiądziesz do samochodu czy samolotu, czeka się jeszcze pakowanie. Jeśli dobrze je zaplanujesz, będziesz mieć pewność, że twój urlop będzie naprawdę udany. Co zatem warto zabrać?

 • Wyjazd dziecka na ferie zimowe – jak się przygotować?

  Ferie zimowe można ciekawie spędzić w mieście. Jeśli jednak postanowiliście wysłać pociechę na zimowisko, musicie pamiętać o kilku kwestiach. W końcu wyjazd ma być dla dziecka frajdą, a dla was odpoczynkiem.

 • ABC kompaktowego pakowania bagażu

  Przed wyjazdem nie możesz dopiąć walizki, a po powrocie stwierdzasz, że połowy zapakowanych na wakacje ubrań w ogóle nie założyłaś? Głowa do góry. Kompaktowe spakowanie walizki naprawdę jest możliwe. Najważniejsze jest opanowanie umiejętności tworzenia uniwersalnej listy potrzebnych przedmiotów.

 • Pakujemy plecak na jednodniową wyprawę - co warto ze sobą zabrać?

  Okres wakacyjny, to czas kiedy wybieramy się na krótsze wyprawy, chcąc zwiedzić największe miasta naszego kraju lub kontynentu, przespacerować się po lesie, czy wybrać na górski szlak. Podczas przygotowań do tych krótkich, ale bardzo intensywnych wypraw, często zapominamy o podstawowych rzeczach. Chcąc zatem sprawić, żebyśmy czuli się komfortowo i przeżyli niezapomnianą przygodę, dajmy sobie...

 • Diabeł tkwi w szczegółach - stylowe pakowanie z marką SUSHI

  Wakacje w pełni! Pierwsze tygodnie lipca za nami, pierwsze wakacyjne wypady, pierwsze wspomnienia … niestety mimo cudownych godzin spędzonych na plaży czy na spacerach trudno zapomnieć o czasie poświęconym na pakowaniu! Koszmar! Bo kto z nas lubi się pakować? Co więc zrobić aby pakowanie stało się przyjemniejsze? To proste – SUSHI!

 • ...zostawiaj ich w torebce czy kurtce. Nawet jeśli cały czas masz ją przy sobie. Jeśli podróżujesz pociągiem czy autokarem unikaj tłumów, nie pchaj się do drzwi ze wszystkimi. Staraj się też nie spać(...) zasada dotyczy także kart bankowych. Nie podróżuj sama. Jeśli jedziesz pociągiem lub autobusem, rozejrzyj się za kimś, kto też jest sam. We dwójkę zawsze raźniej. Nigdy też nie wsiadaj do pustego...

 • Wakacje zbliżają się ku końcowi, więc jeśli ktoś jeszcze nie wypoczywał, to czas najwyższy to nadrobić. Jeżeli wybierasz się w podróż pociągiem lub samolotem,...

 • Zadbaj o siebie przed urlopem. Przygotowania do wyjazdu

  Wakacje za pasem, większość z nas już dokładnie wie, gdzie i jak spędzi tegoroczny urlop. Przed samym wyjazdem zwykle najwięcej czasu poświęcamy przygotowaniu bagażu, kompletu dokumentów, sprzętu fotograficznego i innych, niezbędnych w podróży bibelotów.

Dyskusje na temat: pakowanie się na wyjazd
 • Dzis z Antosiem do fryzjera i pakowanie walizek...

  Ja też się dziś pakuję na jutrzejszy wyjazd na kajaki. Dobytku za dużo nie biore. Trochę ciuchów, jedzenia na śniadania i kolacje , bobre winko itp. Miłego pobytu na wakacjach.

 • Re: Podaruj sobie trochę serca

  Abstrachując od religii, to dni, gdy od zawsze rodziny spotykały się razem, by pośmiać się, porozmawiać, pobyc razem. Pomaleńku próbowano ten obyczaj wykarczować!!! wmawiająć nam, że to dni na wspaniały wyjazd na narty, na wyjazd zagraniczny, na niebycie w domu!!! Potrawy?? Te zwykłe wyniesione z domów . Teraz to już jest mieszanka tradycji różnych regionów, skąd pochodzą małżonkowie.Potrawy sa