• Informacje na temat:

  pakowanie się na wakacje

Artykuły na temat: pakowanie się na wakacje
 • Znam kilka ułatwień, które przydają się przy pakowaniu na wakacje. By kosmetyk w płynie się nie wylał, pod zakrętkę buteleczki...

 • Mała dama na wakacjach, czyli pakowanie z córką

  Każda mama, która ma córeczkę dobrze wie, że pakowanie na wakacje to niezwykle ciężki orzech do zgryzienia. Nie warto jednak dzieciom nie pozwalać mieć własnego zdania. One też jadą na urlop i chcą zabrać niektóre rzeczy. Wykorzystajmy ten moment na naukę córki efektywnego pakowania, żeby w przyszłości jej bagaż to nie były wyłącznie sukienki dla dziewczynek i spinki.

 • ABC kompaktowego pakowania bagażu

  Przed wyjazdem nie możesz dopiąć walizki, a po powrocie stwierdzasz, że połowy zapakowanych na wakacje ubrań w ogóle nie założyłaś? Głowa do góry. Kompaktowe spakowanie walizki naprawdę jest możliwe. Najważniejsze jest opanowanie umiejętności tworzenia uniwersalnej listy potrzebnych przedmiotów.

 • Pakujemy wakacyjną walizkę

  Zwiewne sukienki, lekkie szorty, odkryte buty, zabawa kolorem... Za to kochamy lato! Szczególnie wtedy, gdy wybieramy się na urlop, czy nawet na krótki weekendowy wypad i bez ograniczeń możemy komponować nasze ulubione garderobiane “zabawki”.

 • Jak przygotować się do wakacji z dzieckiem?

  Wakacje to doskonała okazja, aby spędzić chwile w gronie najbliższych na łonie natury. Warto więc zaplanować wolny czas nieco wcześniej, aby wszyscy członkowie rodziny, w szczególności ci najmłodsi, przeżyli go w radosny i ciekawy sposób.

 • Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście, jak spędzić wakacje, mamy dla was garść przydatnych wskazówek.

 • Diabeł tkwi w szczegółach - stylowe pakowanie z marką SUSHI

  Wakacje w pełni! Pierwsze tygodnie lipca za nami, pierwsze wakacyjne wypady, pierwsze wspomnienia … niestety mimo cudownych godzin spędzonych na plaży czy na spacerach trudno zapomnieć o czasie poświęconym na pakowaniu! Koszmar! Bo kto z nas lubi się pakować? Co więc zrobić aby pakowanie stało się przyjemniejsze? To proste – SUSHI!

 • Lecisz na wakacje - pakuj tylko niektóre kosmetyki

  Udając się na wakacje należy pamiętać o tym, że na pokład samolotu można wnieść pojemniki z kosmetykami nieprzekraczające 100 mln pojemności. Służby lotnicze szacują, że wartość skonfiskowanych kosmetyki tylko w ciągu tygodnia może sięgnąć 11,5 mln funtów.

 • Wakacje na morzu w zasięgu ręki

  Szukasz ciekawego pomysłu na spędzenie wakacji? Chcesz zwiedzić kawałek świata, ale podróże samochodem lub autokarem są zbyt męczące? Wybierz się w rejs statkiem wycieczkowym!

 • Zatrzymaj wakacje na dłużej

  ...wszystkim zobowiązaniom, o których wcześniej nie chcieliśmy myśleć. WAKACJE MOGĄ TRWAĆ... przez cały rok. Na wyjeździe oderwałaś się od rutyny: spróbowałaś innych smaków, zobaczyłaś ciekawe miejsca(...) codzienność, a lato zaciera się w pamięci, zaproś znajomych na kolację, podczas której powspominacie wakacje. Możesz poczęstować ich przywiezionymi smakołykami, pokazać zdjęcia, opowiedzieć...

Dyskusje na temat: pakowanie się na wakacje
 • Re: Wakacje wolne od stresów i nerwów

  Ja mam stres na tydzień przed wyjazdem, stresuje mnie pakowanie, zakupy, lista rzeczy itd. tym bardziej, że obowiązek ten zawsze na mnie spada i pakuję całą rodzinę. W tym roku brałam na stres nervomix control i byłam przynajmniej spokojna i mogłam się zacząć cieszyć urlopem :)

 • "singielki" to kobiety które nie chcą powielać

  błędów swoich matek i tkwić w chorych związkach. Dla kobiety naturalną rzeczą jest tworzenie domu i dbanie o innych. Ale nie pakowanie się w jakiś koszmar. Teraz , dzięki Bogu, kiedy możemy już o sobie decydować czyt. zarabiać na siebie, możemy tego uniknąć. Czasami kosztem posiadania rodziny, no ale nie ma nic za darmo.