• Informacje na temat:

  pakowanie kosmetykow

Artykuły na temat: pakowanie kosmetykow
 • Znam kilka ułatwień, które przydają się przy pakowaniu na wakacje. By kosmetyk w płynie się nie wylał, pod zakrętkę buteleczki...

 • ABC kompaktowego pakowania bagażu

  Przed wyjazdem nie możesz dopiąć walizki, a po powrocie stwierdzasz, że połowy zapakowanych na wakacje ubrań w ogóle nie założyłaś? Głowa do góry. Kompaktowe spakowanie walizki naprawdę jest możliwe. Najważniejsze jest opanowanie umiejętności tworzenia uniwersalnej listy potrzebnych przedmiotów.

 • Lecisz na wakacje - pakuj tylko niektóre kosmetyki

  Udając się na wakacje należy pamiętać o tym, że na pokład samolotu można wnieść pojemniki z kosmetykami nieprzekraczające 100 mln pojemności. Służby lotnicze szacują, że wartość skonfiskowanych kosmetyki tylko w ciągu tygodnia może sięgnąć 11,5 mln funtów.

 • Tajniki tworzenia kosmetyków – relacja z warsztatów Perfecta

  Wiele kobiet nie raz zastanawiało się, jak się robi kosmetyki, jak wygląda prawdziwe laboratorium badawcze, kim jest technolog, który czuwa nad produkcją kremów, maseczek, balsamów. Niejedna z nas nawet nie zdaje sobie sprawy, jak wygląda linia produkcyjna w firmie kosmetycznej. Na te wszystkie kwestie odpowiedziały warsztaty, przygotowane przez producenta kosmetyków Perfecta.

 • Diabeł tkwi w szczegółach - stylowe pakowanie z marką SUSHI

  Wakacje w pełni! Pierwsze tygodnie lipca za nami, pierwsze wakacyjne wypady, pierwsze wspomnienia … niestety mimo cudownych godzin spędzonych na plaży czy na spacerach trudno zapomnieć o czasie poświęconym na pakowaniu! Koszmar! Bo kto z nas lubi się pakować? Co więc zrobić aby pakowanie stało się przyjemniejsze? To proste – SUSHI!

 • Świąteczne prezenty pod znakiem kosmetyków i… stresu

  .... W naszych perfumeriach staramy się robić wszystko, by umilić klientom czas świąt. Argumentom racjonalnym (m.in. oferta w zróżnicowanych cenach, bezpłatne pakowanie na prezent) towarzyszą argumenty(...) podstawowym lekarstwem jest kompetentny doradca w sklepie. Poziom świątecznego stresu złagodzi też pakowanie zakupów na prezent (47 proc.), spokojna muzyka (43 proc.) oraz gotowe propozycje upominkowe (40

 • Kiedy kosmetyki szkodzą

  Alergie na nowości kosmetyczne to dziś nic niezwykłego. Coraz częściej mówi się jednak o szkodliwym działaniu substancji zawartych w kosmetykach i to nie tylko w kontekście alergii.

 • Kosmetyki przyjazne z natury

  Rubinstein, Lancôme, L´Oréal Paris i Garnier. Z sukcesem. Ekopaczka Co robisz, gdy kończy się kosmetyk? Wrzucasz do kosza puste opakowanie, zazwyczaj plastikowe. Masz wyrzuty sumienia? Być może(...) lat. Polska marka Fridge by Yde też zachęca do ekoakcji. Jeśli zwrócisz w sklepie Fridge lub prześlesz pocztą szklane opakowanie po kremie, balsamie lub toniku, dostaniesz cztery punkty-kwiatki, które...

 • Nawet największa walizka ma ograniczoną pojemność, dlatego przy pakowaniu trzeba nieźle kombinować. Jakie kosmetyki wziąć?

 • Stylowo i wygodnie na majówkę

  Na długi majowy weekend większość z nas czekała z utęsknieniem. Problematyczną kwestią związaną z wyjazdem na urlop może okazać się jednak spakowanie najpotrzebniejszych rzeczy, a zwłaszcza ubrań. Bo któż z nas lubi się pakować?

Zdjęcia na temat: pakowanie kosmetykow
Wideo na temat: pakowanie kosmetykow
 • Jak uczestniczni Project Lady poradziły sobie z pakowaniem paczek?

  „Jakieś kiełbasy krakowskie mi wychodziły” - z czym musiały zmierzyć się uczestniczki „Projektu Lady”? Trafiły na praktyki do agencji PR. Pakowały kosmetyki do testowania dla blogerek. Jak im poszło? Emisja kolejnego odcinka już w najbliższy poniedziałek o godz. 20:55 w TVN.