• Informacje na temat:

  pajak

Artykuły na temat: pajak
 • Twój dziennik zdrowia, Agnieszka Pająk

  Dobre zdrowie to nie tylko geny. Decyduje o nim także styl życia, umiejętność rozładowywania stresu, sposób odżywiania, a nawet relacje z innymi. To doskonała wiadomość: stan naszego organizmu zależy w dużej mierze od nas samych.

 • Agnieszka Pająk: Jestem wierna metabolicznemu IQ

  Agnieszka Pająk - health coach, propagatorka zdrowego stylu życia, członek SlowFood International. Śmieje się, że ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w suplementacji i zdrowym odżywianiu - już jako sześciolatka karmiła swoimi witaminami koty i bacznie obserwowała efekty swoich działań. Właśnie ukazała się jej pierwsza książka "Metaboliczne IQ - twój kod do zdrowia", w której rozprawia się z wieloma mitami i przekonuje Polaków, że nigdy nie jest za późno, aby zmienić wszystko.

 • Metaboliczne IQ - twój kod do zdrowia, Agnieszka Pająk

  Narzekasz na brak energii i nieustanne zmęczenie? Łatwo się złościsz i odczuwasz niepokój? A może nie możesz pozbyć się powracających migren i alergii? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałaś tak, przyczyna może tkwić w niewłaściwym odżywianiu. Każdy z nas ma genetycznie zaprogramowaną skłonność do tolerancji niektórych grup jedzenia. Stąd biorą się trzy podstawowe typy metabolizmu: węglowodanowy, mieszany i białkowy.

 • "Uśmiechnij się" wśród zasad... zdrowego odżywiana

  Pośpiech, stres, zmęczenie, niepokój, ból, strach, rozpacz, gniew to emocje, które zaburzają wydzielanie soków żołądkowych i zatrzymują perystaltykę jelit - przekonuje dr Grażyna Pająk. Dlatego zaleca wolne spożywanie posiłków i uśmiechanie się podczas jedzenia.

 • śniła mi się dziś - podobno to dobry znak. Bede wiec czekala na rozwoj wydarzen, mam nadzieje pozytywny. Kiedyś snil mi sie wielki pająk - przestraszylam...

 • Kombucha - eliksir zdrowia

  Wywodząca się z Dalekiego Wschodu kombucha to napój herbaciany, który powstaje w wyniku fermentacji zielonej herbaty z grzybkiem herbacianym. Jest orzeźwiająca i lekko słodkawa, ma też dobroczynny wpływ na zdrowie człowieka.

 • Bieganie w stylu wege

  Istnieje przekonanie, że nie da się biegać nie jedząc mięsa. Jednak wyznawcy filozofii "bieganizmu" obalają mit mięsa, jako niekwestionowanego symbolu siły i energii.

 • Plastikowe pająki, chowanie mioteł, drewniany pieniek czy bazylia - co kraj to świąteczny obyczaj

  Norwegowie w Wigilię chowają wszystkie miotły, w Bułgarii po kolacji wigilijnej rodzina zostawia na noc w pełni zastawiony stół, a w Grecji, obok świątecznego drzewka, domy dekorowane są wiązką bazylii. Na Islandii zaś niegrzeczne dzieci mogą spodziewać się...zgniłego ziemniaka.

 • Wielcy Inni w Łaźni Nowej

  Witold Gombrowicz, nieśmiały szowinista, zabłyśnie w kiepskim stylu. Jezus Chrystus, przemiły neurotyk, opowie o konsekwencjach edypalnego konfliktu z Bogiem Ojcem. Agnieszka Osiecka upomni się o tożsamość poetki-alkoholiczki, w kraju, gdzie pić wypada wyłącznie poetom. Szymborska, Rymkiewicz, Bielicka ukazani zostaną w depresji.

 • ​Teatralne salto w tył

  Czescy sportowcy czasów komunizmu - kochały ich tłumy, święcili triumfy, a ich sportowe zmagania śledził cały świat. Ale spektakl "Salto w tył" krakowskiego Teatru Ludowego to nie opowieść o splendorze, sławie i bogactwie, które dziś kojarzą się z postaciami znanych sportowców.

Zdjęcia na temat: pajak
Wideo na temat: pajak
 • Patrycja Pająk uczy się rapować

  Patrycja Pająk chce zostać piosenkarką i rozpoczęła pracę nad debiutancką płytą. Dotychczas 20-latka zajmowała się głównie modelingiem. Tym razem Pająk postawiła spróbować swoich sił w branży muzycznej i zdradziła, że uczy się śpiewać oraz rapować.

 • Jadłam jednego grejpfruta dziennie

  Patrycja Pająk chce gruntownie zmienić swój wizerunek i znów jest na diecie.

Dyskusje na temat: pajak