• Informacje na temat:

  pajaczki na twarzy laser

Artykuły na temat: pajaczki na twarzy laser
 • Popękane naczynka na twarzy – to nie problem!

  ...stosowanie bazy lub kremu CC w kolorze... zielonym. Po kilku minutach pigment stapia się ze skórą, maskując zaczerwienienia i zapewniając ładny, jednolity koloryt cery. Zabiegi laserowe - skuteczny sposób na(...) związanych z kruchymi i mało elastycznymi naczynkami możliwe jest poprzez skorzystanie z zabiegów laserowych w gabinecie medycyny estetycznej.   - Ważne, by do problemu dopasować odpowiednie narzędzie...

 • „Pajączki”: Coraz częstszy problem Polaków. Co z nimi zrobić?

  Najczęściej zlokalizowane są na twarzy w okolicy nosa, policzków oraz brody, tworząc efekt tzn. motyla. Schorzenie to szczególnie rozpowszechnione jest wśród osób z jasną karnacją, występuje u obu(...), wymagane kilka spotkań. - lasery (efekt termolizy) - światło lasera pochłaniane jest przez barwnik hemoglobiny zawarty w czerwonych krwinkach. Bardzo popularny i bezpieczny laser SPTF+ skutecznie likwiduje...

 • Zima – najlepsza pora, by usunąć znamiona, pajączki, blizny

  Słabe naczynka krwionośne z czasem tracą swoją elastyczność. Na twarzy mogą pojawić się w postaci pajączkowatych rozszerzeń. Skutecznie można je usunąć laserem. Gdy na dworze zrobi się już ciepło(...) medyczne, takie jak np. usunięcie znamienia, rozstępów czy pajączków (teleangiektazji) zrobić właśnie o tej porze roku. Dotyczy to również niedoskonałości skóry twarzy. Na pełne efekty po zabiegu trzeba...

 • Żeby nie pękały

  Pękające naczynka są zmorą wielu kobiet. Czerwone pajączki na twarzy pojawiają się, gdy pijesz gorącą herbatę, jesz pikantne danie lub bardzo się denerwujesz. Jak dbać o taką cerę, aby naczynka nie pękały?

 • Pielęgnacja cery naczynkowej

  Charakterystyczne zaczerwienienia na twarzy, „pajączki”, nadwrażliwość na wiatr. To problem wielu osób. Jednak przy odpowiedniej pielęgnacji można znacznie poprawić stan skóry.

 • Jak pielęgnować cerę naczynkową

  ...laseroterapia albo zabieg IPL (intensywnym źródłem światła). Laser jest niezastąpiony przy zamykaniu większych naczyń krwionośnych. Natomiast terapia IPL daje znakomite rezultaty przy likwidacji drobnych naczyń czy rumienia twarzy. Obie metody opierają się na precyzyjnym działaniu wiązki lasera lub światła na hemoglobinę znajdującą się w komórkach krwi. Jej podgrzanie likwiduje naczynia...

 • Kłopotliwe pamiątki na skórze

  Muszelka znad morza, ciupaga z Tatr, a na twarzy ciemne plamy? Pamiątki po lecie nie zawsze muszą się dobrze kojarzyć. Kobieca skóra jest podatna na różnego rodzaju problemy, od przebarwień poprzez rozszerzone naczynka, aż po fotostarzenie. Kiedy jesień jest już w pełni, to czas, aby się z nimi rozprawić. Podpowiadamy jak się ich pozbyć, a także radzimy, kiedy rozpocząć laseroterapię.

 • Gdy masz problem z naczynkami

  Czerwone pajączki na twarzy pojawiają się, gdy pijesz gorącą herbatę lub mocno się stresujesz. Jak dbać o taką cerę, aby naczynka nie pękały?

 • Niewinne oznaki kłopotów ze zdrowiem

  Wiele zmian, które pojawiają się na twarzy i ciele bagatelizujemy. Niesłusznie! Niektóre z nich to nie tylko mankamenty urody, ale i zwiastuny problemów zdrowotnych.

 • Polka chce zmian

  Aż 75 proc. Polek chciałoby poprawić wygląd swojej twarzy, 78 proc. kobiet mówi "tak" zmianom w wyglądzie całego ciała - wynika z raportu TNS OBOP "Polka i medycyna estetyczna". Co nam najbardziej przeszkadza? Jeśli chodzi o twarz, Polki chcą przede wszystkim poprawić kondycję cery, w wyglądzie ciała na cenzurowanym jest brzuch, a za nim uda i pośladki.