• Informacje na temat:

  ozdoba na choinke

Artykuły na temat: ozdoba na choinke
 • Jak odświeżyć ozdoby i sztuczną choinkę?

  Gdy przechowujesz je na strychu albo w piwnicy, warto je teraz oczyścić.

 • Choinka, ale jaka?

  Boże Narodzenie bez choinki? To nie to samo. I cała ta otoczka – wybieranie jej z dziećmi, potem wspólne ubieranie… Coraz więcej osób jednak decyduje się na sztuczną ozdobę. Ale są i tacy, dla których liczy się tylko prawdziwe, pachnące drzewko.

 • Mariah Carey dekoruje choinkę ozdobami od swoich fanów

  45-letnia piosenkarka dekoruje swój dom w Aspen prezentami od swoich fanów. Niektóre ozdoby gwiazda ma już od 10 lat.

 • Na złożonym na pół materiale odrysowujemy kształt choinki. Wycinamy. Składamy dwie choinki i obszywamy muliną. Zostawiamy dziurkę i albo upychamy watę, albo wsypujemy pachnącą lawendę. Naszywamy koraliki i świąteczna ozdoba gotowa!

 • ​Alternatywne choinki to hit!

  Generalnie szkoły są dwie. Według pierwszej, nie ma prawdziwego Bożego Narodzenia bez sporych rozmiarów choinki, rozłożystej, pięknie przyozdobionej, koniecznie żywej. Według drugiej, bożonarodzeniowe drzewko to niepotrzebne zamieszanie i relikt przeszłości, który można z powodzeniem zastąpić. Czym? Alternatywną choinkę da się zrobić dosłownie z wszystkiego!

 • Świąteczne ozdoby, które przygotujesz w kilka chwil

  Święta już za pasem, ciasta upieczone, domy wysprzątane, została już tylko choinka i piękny wystrój! Na kanale Sprytne Babki znalazłyśmy dla Was filmik instruktażowy, który pozwoli wam wykonać oryginalne ozdoby w zaledwie kilka chwil!

 • By cięta choinka długo postała

  ...drzewko dłużej będzie się ładnie prezentowało. Dekoruj choinkę oświetleniem LED,  a nie standardowymi światełkami, bo te wytwarzają dużo ciepła. Nie obciążaj choinki nadmiernie ozdobami. Wybieraj...

 • Domowe ciasta nie mają sobie równych, nawet jeśli nie wyglądają perfekcyjne. Ich atutem jest smak – naturalny, bez sztucznych dodatków. Jeśli jednak chcesz nieco ozdobić świąteczne wypieki, udekoruj je czekoladą. Oto nasze propozycje!

 • Coroczny dylemat: jaką choinkę wybrać?

  Polacy obchodzący Święta Bożego Narodzenia co roku zastanawiają się nad tym, jaką choinkę wybrać. Tradycyjnie dzielimy się na dwie grupy - zwolenników choinek prawdziwych oraz tych, którzy wolą sztuczne drzewka. Wpływ na decyzję ma cena, zapach, wygląd, ochrona środowiska oraz rodzina. Czy nasz wybór jest obiektywny? Przyjrzyjmy się wadom i zaletom prawdziwych i sztucznych choinek.

 • Wybierajmy lampki i inne ozdoby z certyfikatem europejskim. Gwarantuje, że producent zadbał o jakość wyrobu.

Zdjęcia na temat: ozdoba na choinke
Wideo na temat: ozdoba na choinke
 • Jak zrobić ozdoby choinkowe?

  Choinka - wyjątkowy rekwizyt każdych świąt Bożego Narodzenia. Ozdoby mogą w sklepach kosztować fortunę, co roku każdy z nas wydaje co najmniej kilkanaście złotych na nowe dekoracje. Zobaczcie, jak prosto zrobić je w domu - satysfakcja i efekt będą bardziej większe, że zrobione samodzielnie!

 • Jak zrobić ozdoby choinkowe?

  Choinka - wyjątkowy rekwizyt każdych świąt Bożego Narodzenia. Ozdoby mogą w sklepach kosztować fortunę, co roku każdy z nas wydaje co najmniej kilkanaście złotych na nowe dekoracje. Zobaczcie, jak prosto zrobić je w domu - satysfakcja i efekt będą bardziej większe, że zrobione samodzielnie!

 • Nietypowe ozdoby świąteczne. Jak zrobić je samemu?

  Manuela Rączka na swoim blogu pokazuje ciekawe pomysły na rzeczy, które można wykonać własnoręcznie. W "Dzień Dobry TVN" blogerka zaprezentowała, jak samemu zrobić choinkę z serwetki, gwiazdę z papieru, bałwanki ze skarpet i czapeczki na choinkę.

Dyskusje na temat: ozdoba na choinke