• Informacje na temat:

  orgazm

Artykuły na temat: orgazm
 • Po co kobiecie orgazm?

  Czy orgazm jest tylko naturalną konsekwencją stosunku seksualnego, czy może pełni jakieś inne ważne funkcje?

 • ​Co robić, żeby mieć lepszy orgazm?

  W kwestii orgazmu natura nie była dla kobiet tak łaskawa, jak dla mężczyzn. Paniom osiągnięcie rozkoszy przychodzi z większym trudem, wymaga zaangażowania i starań. Ale te starania mogą dać naprawdę spektakularny efekt. Jak się kochać, by mieć lepszy orgazm? Przeczytajcie, a potem zróbcie dobry użytek z tej wiedzy!

 • Cztery ciekawe fakty na temat orgazmu

  Kto poznał go w praktyce, ten wie, że gra jest warta zachodu. Myli się jednak ten, kto sądzi, że o orgazmie wie wszystko. Oto zaskakujące fakty, o których prawdopodobnie nie macie pojęcia.

 • ​Sześć rzeczy, które na temat orgazmu wiedzieć należy

  Są rzeczy, które dorosły i aktywny seksualnie człowiek po prostu musi wiedzieć. Po co? By być lepszym kochankiem, czerpać radość z seksu i sprawiać przyjemność drugiej osobie. Dlatego dziś rozwiewamy popularne mity na temat orgazmu i wyjaśniamy, jak się sprawy mają.

 • Jak znaleźć swój przepis na orgazm?

  Ile osób, tyle sposobów na orgazm. Wpływ na poziom satysfakcji ze zbliżeń ma nie tylko nasza sprawność fizyczna, ale także akceptacja i poznanie swojego ciała, znajomość potrzeb oraz zakomunikowanie ich drugiej połówce.

 • Jak wygląda kobiecy orgazm - 15 zdjęć

  Litewski fotograf polskiego pochodzenia, Albert Pocej, postanowił uwiecznić kobiety w momencie uniesienia – bez udawania, bez upiększania, pokazać orgazm taki, jaki jest naprawdę.

 • Seks z drzewem, orgazm przy wodospadzie. Kim są ekoseksualni?

  ...potwierdzają dane Google - fraza "ekoseksualizm" i pokrewne jest coraz częściej wyszukiwana. Miłość w błocie, orgazm pod wodospadem "Bezwstydnie obejmujemy drzewa, masujemy ziemię stopami(...) wybierać produkty przyjazne środowisku, z drugiej ci, którzy kochają chodzić nago po górach, ale też tacy, którzy osiągają orgazm tarzając się w błocie, kopulując z drzewem czy masturbując się przy...

 • Henriette Hell, Uwaga dochodzę! W 80 orgazmów dookoła świata

  Czy tylko Europa ma obsesję na punkcie orgazmu? Niemiecka dziennikarka Henriette Hell postanawia przekonać się o tym wyruszając w erotyczną podróż po wszystkich kontynentach. Ta książka to zaskakujący zapis jej przygód.

 • Orgazm niejedno ma imię

  Ciało wygięte w pałąk, spazm, który sprawia, że robi się ciemno przed oczami, przyspieszony oddech, rumieńce na twarzy. Kobiecy orgazm niedawno odkrył przed naukowcami swoje nowe oblicze...

 • Dlaczego on symuluje orgazm?

  Udawanie męskiego orgazmu wydaje się mało prawdopodobne, a jednak amerykański lekarz seksuolog Abraham Morgentaler, autor bestselleru o tym zjawisku, tłumaczy jego przyczyny i wyjaśnia, że wcale nie jest rzadkie.

Zdjęcia na temat: orgazm
Wideo na temat: orgazm
Dyskusje na temat: orgazm