• Informacje na temat:

  organizowanie wesel

Artykuły na temat: organizowanie wesel
 • Sezon weselny zbliża się wielkimi krokami - jeszcze kilka tygodni i sobotnie popołudnia w wielu hotelach i restauracjach wypełnią się nowożeńcami i ich gośćmi.

 • Wesele w stylu industrialnym

  ...​Nie od dziś wiadomo, że "mniej znaczy więcej". Ta zasada staje się mottem przewodnim podczas organizacji wesela industrialnego. Przepych i bogactwo dodatków zdawały egzamin w baroku, natomiast nowoczesność proponuje czystą formę i coraz proste rozwiązania.

 • Wybieramy lokal na wesele…

  Nie ma jednego perfekcyjnego miejsca na zorganizowanie ślubu i wesela. Tak samo jak nie ma modelowego sposobu na udane, wymarzone przyjęcie.

 • Słodkie ukoronowanie wesela

  Tort zajmuje w weselnym menu miejsce szczególne - jego słodycz ma zapewnić przyszłym małżonkom dostatek i szczęście. Utarło się, że musi zachwycać, aby na zawsze zostać zapamiętanym przez gości. Jak zatem rozgryźć sprawę tortu?

 • Wesele bez pary młodej. Nietypowy cykl imprez

  ...​Zaczyna się od toastu. Potem jest rosół, schabowy oraz wódka, czas na tańce i oczepiny, a o północy kroi się tort. Brakuje tylko pary młodej! Dokładnie taki model imprez staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju, a zapoczątkowała go pewna mieszkanka Bydgoszczy. "Wesela bez Pary Młodej" organizuje się obecnie na Kujawach i Pomorzu. Imprezy przyciągają setki gości w każdym wieku.

 • ​Tradycyjne polskie wesele? Mamy lepszy pomysł!

  W zwyczajach ślubnych wciąż prym wiedzie ślub w kościele i tradycyjne polskie wesele do białego rana. Ale coraz więcej par młodych mówi: chcemy to zrobić inaczej, po swojemu. Uciekają od żenujących przyśpiewek weselnych, setki gości i obowiązku zapraszania rodziny, której prawie nie znają. Uciekają też od rodziców, którzy płacą, więc mają prawo wtrącić się w każdą decyzję. Dokąd?

 • Gdzie najlepiej urządzić wesele

  Zorganizowanie idealnego wesela to nie lada wyzwanie dla przyszłych małżonków. Największym marzeniem młodej pary jest to, by móc po latach wspominać uroczystość z wypiekami na twarzy. Nie bez znaczenia pozostają wrażenia weselnych gości – to przecież razem z nimi będziemy dzielić emocje związane z jednym z najpiękniejszych dni w życiu.

 • Gdzie zorganizować wesele? Sprawdzamy sale weselne i nie tylko

  Organizacja wesela to trudny proces, który wymaga przemyślenia, zaangażowania, a przede wszystkim czasu. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej młodej pary i wszystko musi być zaplanowane z odpowiednim wyprzedzeniem. Jak więc rozpocząć organizację wesela?

 • Ślub kontra wesele, polskie zwyczaje retro

  Styl retro rządzi w ślubnych trendach. Urządzenie wesela w stylu minionych dekad wiąże się z określoną estetyką, wyszukanymi kreacjami i właściwą dozą nostalgii. Jednak po inspiracje zwracamy się najczęściej za ocean, zupełnie zapominając, jak wyglądały przyjęcia weselne naszych babć i dziadków.

 • Jak zbudować wyjątkowy klimat ślubu i wesela

  Organizację wesela zaczyna się zwykle od zarezerwowania sali weselnej. Potem sen z powiek spędza pytanie – jak stworzyć niezapomniany nastrój tej jedynej nocy w życiu, aby goście poczuli się magicznie i zapamiętali twój ślub na długo? Wielką rolę odgrywają dekoracje i dodatki, bo diabeł tkwi w szczegółach.

Wideo na temat: organizowanie wesel
 • Ewa Mielnicka wzięła dwa śluby

  Ewa Mielnicka niedawno wyszła za mąż. Dlaczego wzięła aż dwa śluby? - Drugi ślub był organizowany w obrzędzie kurpiowskim, cała inscenizacja pokazywała to, w jaki sposób kiedyś śluby zawierano w moim regionie - przyznała. - Razem z moim mężem występowaliśmy w kościele w strojach kurpiowskich, potem odbyło się tradycyjne wesele, a po wszystkim przebraliśmy się i pojechaliśmy z naszymi gośćmi na

Dyskusje na temat: organizowanie wesel
 • Re: konsultanci ślubni - co sądzicie?

  Wydaje mi się, że w Polsce coraz bardziej zwraca się uwagę na wszelkiego rodzaju nowości, a konsultacja ślubna czy organizowanie przez wyspecjalizowane firmy, takie jak np. Gustowne Wesele niewątpliwie takimi właśnie nowościami są. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu widział w amerykańskich filmach jak wygląda takie zachodnie wesele i Polacy też zaczynają tęsknić do takich zabaw dajmy na to na

 • Re: Ślubne marzenie Polaków? Dogonić rozmachem USA

  Ten niby artykuł to nakręcanie na organizowanie komercjalnych wesel.