• Informacje na temat:

  organizowanie wesel

Artykuły na temat: organizowanie wesel
 • Wesele w stylu industrialnym

  ...​Nie od dziś wiadomo, że "mniej znaczy więcej". Ta zasada staje się mottem przewodnim podczas organizacji wesela industrialnego. Przepych i bogactwo dodatków zdawały egzamin w baroku, natomiast nowoczesność proponuje czystą formę i coraz proste rozwiązania.

 • Wybieramy lokal na wesele…

  Nie ma jednego perfekcyjnego miejsca na zorganizowanie ślubu i wesela. Tak samo jak nie ma modelowego sposobu na udane, wymarzone przyjęcie.

 • Słodkie ukoronowanie wesela

  Tort zajmuje w weselnym menu miejsce szczególne - jego słodycz ma zapewnić przyszłym małżonkom dostatek i szczęście. Utarło się, że musi zachwycać, aby na zawsze zostać zapamiętanym przez gości. Jak zatem rozgryźć sprawę tortu?

 • Gdzie najlepiej urządzić wesele

  Zorganizowanie idealnego wesela to nie lada wyzwanie dla przyszłych małżonków. Największym marzeniem młodej pary jest to, by móc po latach wspominać uroczystość z wypiekami na twarzy. Nie bez znaczenia pozostają wrażenia weselnych gości – to przecież razem z nimi będziemy dzielić emocje związane z jednym z najpiękniejszych dni w życiu.

 • Ślub kontra wesele, polskie zwyczaje retro

  Styl retro rządzi w ślubnych trendach. Urządzenie wesela w stylu minionych dekad wiąże się z określoną estetyką, wyszukanymi kreacjami i właściwą dozą nostalgii. Jednak po inspiracje zwracamy się najczęściej za ocean, zupełnie zapominając, jak wyglądały przyjęcia weselne naszych babć i dziadków.

 • Jak zbudować wyjątkowy klimat ślubu i wesela

  Organizację wesela zaczyna się zwykle od zarezerwowania sali weselnej. Potem sen z powiek spędza pytanie – jak stworzyć niezapomniany nastrój tej jedynej nocy w życiu, aby goście poczuli się magicznie i zapamiętali twój ślub na długo? Wielką rolę odgrywają dekoracje i dodatki, bo diabeł tkwi w szczegółach.

 • „Jak zorganizować wesele, gdy…” Trzy nietypowe sytuacje

  Dobre rozłożenie czasu i sił w trakcie organizowania wesela jest gwarancją, że wszyscy zaproszeni na przyjęcie goście będą z rozrzewnieniem wspominać twoją imprezę przez okrągły rok, a ciebie nie zjedzą nerwy na samym początku nowej drogi życia.

 • Znajdź swój lodowy pałac – najlepsze miejsca na wesele zimą

  Jak tu nie zwlekać z rezerwacją sali, skoro zimowe wesele tak różni się od przyjęć organizowanych w innych miesiącach roku? Zastanów się, czego oczekujesz od lokalu weselnego i który z nich jest w stanie najlepiej spełnić twoją wizję szaleństwa rodem z krainy śniegu. Potem koniecznie wybierz się w podróż poślubną do lodowych apartamentów w malowniczej Szwecji!

 • Agnieszka Popielewicz organizuje targi ślubne

  Wedding Show to nowa, alternatywna forma targów ślubnych, które po raz pierwszy odbędzie się w Polsce 26 października tego roku. To  będzie zaproszenie do sezonu ślubno-weselnego, bo, jak wiemy, dużo wcześniej zaczynają się przygotowania do ślubów i wesel, które odbywają się latem kolejnego roku - mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Popielewicz. Zupełnie inna impreza...

 • Idealna pora na ślub? Podpowiadamy, kiedy warto zorganizować wesele

  ...rezygnację z części dekoracji, to tylko początek długiej listy zalet ślubu w zimie. Zimowe wesele pod znakiem atrakcji Wyobraźmy sobie biały puch, okalający zbocza wzgórz i wirujące śnieżne płatki. Właśnie taką niezapomnianą, baśniową scenerię dostarcza nam zima. Kluczem jest jednak wybór odpowiedniego miejsca, które w pełni uroki zimowego klimatu uwidoczni. Kiedy rozważamy wesele w górach, jako pierwsze...

Wideo na temat: organizowanie wesel
 • Ewa Mielnicka wzięła dwa śluby

  Ewa Mielnicka niedawno wyszła za mąż. Dlaczego wzięła aż dwa śluby? - Drugi ślub był organizowany w obrzędzie kurpiowskim, cała inscenizacja pokazywała to, w jaki sposób kiedyś śluby zawierano w moim regionie - przyznała. - Razem z moim mężem występowaliśmy w kościele w strojach kurpiowskich, potem odbyło się tradycyjne wesele, a po wszystkim przebraliśmy się i pojechaliśmy z naszymi gośćmi na

Dyskusje na temat: organizowanie wesel
 • Re: konsultanci ślubni - co sądzicie?

  Wydaje mi się, że w Polsce coraz bardziej zwraca się uwagę na wszelkiego rodzaju nowości, a konsultacja ślubna czy organizowanie przez wyspecjalizowane firmy, takie jak np. Gustowne Wesele niewątpliwie takimi właśnie nowościami są. Każdy z nas przynajmniej raz w życiu widział w amerykańskich filmach jak wygląda takie zachodnie wesele i Polacy też zaczynają tęsknić do takich zabaw dajmy na to na

 • Re: Ślubne marzenie Polaków? Dogonić rozmachem USA

  Ten niby artykuł to nakręcanie na organizowanie komercjalnych wesel.