• Informacje na temat:

  oprawki

Artykuły na temat: oprawki
 • Okulary z klasą – jak wybrać idealne oprawki?

  .... Nic więc dziwnego, że gdy je wreszcie kupimy, chcemy, aby były trwałe i służyły nam jak najdłużej. Jak znaleźć oprawki idealne? Podczas wyboru oprawek okularowych często kierujemy się panującą(...) się bardzo szybko, podczas gdy okulary kupujemy zazwyczaj raz na kilka lat. Dlatego warto zadbać, aby oprawki były nie tylko modne, ale również dobrane do naszej urody. Twarzy kwadratowej dobrze...

 • Solidne i eleganckie – czym się kierować, wybierając oprawki okularowe?

  Zakładane na kilka godzin lub noszone non stop – bez względu na to, ile czasu przyjdzie nam spędzić w okularach, będą one stanowić element naszej stylizacji. Powinny być przede wszystkim praktyczne, ale warto, by były też eleganckie. Na co zwrócić uwagę, wybierając oprawki okularowe?

 • Okulary a la lata 90. - mini oprawki w wielkim stylu

  Klimat lat 90. mocno odciśnie swoje piętno na najnowszych modowych trendach. Jednym z tych elementów są okulary, niewielkie, filigranowe o nieco mniej klasycznych kształtach pokochały już gwiazdy.

 • Oprawki Belutti Color Fun

  ...noszenia oprawek. Nowa kolekcja Belutti Color Fun oferuje szeroki wybór opraw okularowych osobom, które nie boją się kolorów i chcą czuć letni klimat przez cały rok. W kolekcji znajdziemy oprawki(...) poczuje się oryginalnie i ponadczasowo. Modele z kolekcji Belutti Color Fun zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów, które zapewniają trwałość, komfort noszenia oraz szykowny wygląd. Oprawki...

 • Okulary do czytania. Jakie wybrać?

  To, że zakładasz je tylko do patrzenia z bliska, nie oznacza, że mogą być byle jakie. Dobrze dopasuj szkła i oprawki.

 • Gdy nosisz okulary...

  Modne oprawki plus efektowny makijaż to przepis na doskonały wygląd! I dla młodych, i dla dojrzałych kobiet.

 • Jakie okulary odmładzają?

  Modne oprawki dobrane do typu urody, potrafią odjąć ładnych kilka lat. Ważne, by wiedzieć, jaki rodzaj, kształt i kolor wybrać, oraz jak się do nich umalować.

 • Okulary na lato – o czym powinniśmy wiedzieć?

  Oprawki okularów to istotna – a być może nawet: najistotniejsza – część naszego wizerunku. Potrafią wszak podkreślić naszą urodę i zatuszować zarazem jej drobne mankamenty czy niedoskonałości. Ich zakup powinien być zatem świadomy i przemyślany. Postanowiliśmy sprawdzić, o jakich zasadach powinniśmy pamiętać poszukując idealnych okularów na lato.

 • ​Makijaż dla okularnicy - czy robisz go dobrze?

  Nosisz okulary? Naucz się malować tak, by podkreślić walory twojej urody. Wiele zależy od tego, jaką masz wadę wzroku i jakie oprawki wybrałaś. Oto kilka przydatnych tricków, które powinna znać każda okularnica.

 • Okulary jak biżuteria

  Z praktycznego plażowego akcesorium okulary przeciwsłoneczne przeistoczyły się w modny element codziennej garderoby. Projektanci nadali im w tym sezonie fantazyjny kształt, a także obficie udekorowali oprawki kryształkami i złotymi aplikacjami.

Zdjęcia na temat: oprawki
Wideo na temat: oprawki
Dyskusje na temat: oprawki