• Informacje na temat:

  ogolona glowa

Artykuły na temat: ogolona glowa
 • Monika Brodka ogoliła włosy?

  Polska wokalistka zaskoczyła fanów zdjeciem, które opublikowała dziś rano na swoim profilu na Instagramie. Czyżby Monika zdecydowała się zgolić włosy?

 • Dzięki temu sobie w ogóle radzi

  Co jej pomaga na co dzień poradzić sobie z emocjami?

 • Urazy głowy są groźne

  Wielokrotne odbijanie piłki głową może powodować dające się wykryć zmiany w mózgu i pogorszenie sprawności umysłowej. Sportowcy narażeni na uderzenia w głowę powinni zachować rozsądek i odpowiednio się zabezpieczyć.

 • Jak często twoja prababka myła włosy? (I czy w ogóle to robiła?)

  Przedwojenne porady odnośnie mycia włosów mogą się wydawać ekscentryczne, a nawet odpychające. Niesłusznie. Jest w nich zaskakująco dużo słuszności. Jak często dawniej myto włosy? I dlaczego warto robić tak samo?

 • Stres i ból głowy - uciążliwy duet

  Stres bywa nieodłączną częścią naszego życia. Jego skutki mogą być dla nas tymczasem opłakane, prowadząc do wielu problemów zdrowotnych, w tym chronicznego bólu głowy. Warto przyjrzeć się jego przyczynie i zwalczać źródło problemu - nie zaś jedynie objawy.

 • Letnie nakrycia głowy - praktyczne i stylowe

  Szykowny berecik z woalką rodem z pokazu Diora, słomkowy kapelusz z wielkim rondem, jaki proponuje Missoni, a może sportowy kaszkiet w stylu Versace? Tego lata nakrycia głowy nie tylko chronią nas przed słońcem - stanowią wyraziste dopełnienie codziennych stylizacji.

 • 6 zaskakujących przyczyn bólu głowy

  Zidentyfikowanie wyzwalaczy bólu jest bardzo ważne. Gdy tylko nauczysz się to robić, będziesz mogła szybko zareagować.

 • Nie trać głowy

  Chcesz mieć świetną pamięć, błyskawicznie kojarzyć fakty, zachować sprawność intelektualną do późnych lat? Doskonale, w takim razie powinnaś pozbyć się kilku szkodliwych nawyków. Dzięki naukowcom wiemy już dokładnie, co najgorzej wpływa na mózg.

 • Przygotowania świąteczne na głowach Polek

  Świąteczna gorączka, czyli przygotowania na głowach kobiet... Tylko, czy Polki w ogóle proszą o pomoc bliskich? Okazuje się, że większość z nich uważa, że wykonanie obowiązków przedświątecznych powinno przypaść właśnie im.

 • O różnicach między Panem Bogiem a Lotto, czyli: Jak modlić się o cuda i czy w ogóle warto?

  Czy można wymodlić cud? Jaka nowenna będzie najskuteczniejsza? Dlaczego innym się udaje, a mnie nie? Między innymi na te pytania odpowiada Szymon Hołownia w swojej najnowszej książce "Święci pierwszego kontaktu".

Wideo na temat: ogolona glowa
 • Michał Piróg o drastycznej zmianie fryzury

  Michał Piróg zdradził jaka jest przyczyna drastycznej zmiany fryzury. Czemu goli się na łyso? - Cały czas chodzę na siłownię. Nie ma nic gorszego niż mokra głowa po treningu - powiedział. - A tak to ogolić, chodzić w czapce i nie ma problemu - dodał.

 • Viola Kołakowska o drastycznych metamorfozach

  Do czego zdolna jest się posunąć Viola Kołakowska jeśli chodzi o zmianę wyglądu? Czy ogoliłaby głowę na łyso? - Kusi mnie czasami - powiedziała w "Dzień Dobry TVN". - Mam takie odpały, lubię coś zmieniać - dodała. - Na co dzień lubuję się w klasyce - zaznaczyła. Jakie ma tatuaże? Co oznaczają? Jak radzi sobie z różnymi problemami w życiu? - Uczę się przyjmowania tego, co niesie życie i starać się zrozumieć - podkreśliła.

 • Adam Levine w młodości i dziś. Poznalibyście?

  Adam Levine uchodzi za jednego z najprzystojniejszych mężczyzn na świecie. Wokalista pochwalił się ostatnio na Instagramie zdjęciami z młodości. Ku zaskoczeniu fanek, nastoletni gwiazdor nie wygląda na nich jak łamacz damskich serc. Aktualnie wokalista Maroon 5 zaskoczył wszystkich swoją nową fryzurą…A raczej jej brakiem. Levine opublikował w sieci zdjęcie, na którym prezentuje swoją ogoloną głowę. Znudziło mu się układanie włosów? (Źródło: Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: ogolona glowa
 • Re: Na co dzień bez infekcji intymnych!

  wlosy tam sa nie bez powodu...pomysl najpier zanim napiszesz. Ogolona glowa tez jest bardziej higieniczna niz z umytimy dlugimi wlosami? Bredzisz

 • Re: Adolf Dymsza: Gwiazdor czy zdrajca?

  Najwiekszymi polskimi patriotami sa ci w bluzach z orlem, ogolona glowa i wyrokami za rozboje.

 • Re: Wojna o wszystko – oblicza kobiecej rywalizacji

  ale tu pewnie chodzilo o caloksztalt - a Polakom zazwyczaj zarzuca sie brak elegancji i typowa stylistyke: ogolona glowa, bojówki, pstrokata bluza z kapturem rodem z klubu techno. Co do zachowania: zarzuca im sie przeklinanie oraz chwalenie sie.

 • Re: Japońskie lolitki: seksowne i niepokojące

  NIE ZNACIE SIĘ!!! ŻEBY COŚ POWIEDZIEĆ TRZEBA SIĘ ZNAĆ NA TAMTEJSZEJ KULTURZE!!! JAK SIĘ NIE PODOBA, TO SIĘ NIE PODOBA!!! TO NIE DRAMAT!!! U NICH TO JEST NORMALNE!!!! POLACY SĄ POMYLENI!!! MYŚLĄ TYLKO O JEDNYM!!! GDYBYŚCIE WY POJECHALI TAK UBRANI JAK JESTEŚCIE WZIĘLI BY WAS ZA WARIATÓW LUB CO NAJMNIEJ WIEŚNIAKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wiesniakow na pewno! Nike i adidas, glowa ogolona bo tanio