• Informacje na temat:

  odparzenia u niemowlat

Artykuły na temat: odparzenia u niemowlat
 • Żegnajcie odparzenia

  ...i pełna. Jeśli jego skóra długo ma kontakt z wilgocią, pojawiają się na niej odparzenia. Pupa jest wtedy zaczerwieniona i gorąca.Odparzenia nie są groźne dla zdrowia, ale bardzo bolesne(...) wilgotne, powstaną tam odparzenia. Nie zakładaj brzdącowi od razu pieluszki. Poczekaj kilka minut, by jego skóra "odetchnęła" - takie wietrzenie dobrze jej zrobi. Stosuj je podczas każdej zmiany pieluszki...

 • Odparzeniom... STOP!

  ...szczęście z odparzeniami można sobie łatwo poradzić, przestrzegając kilku ważnych zasad. Dokładnie myjemy zaczerwienione pośladki Na 2-3 dni zrezygnuj ze stosowania chusteczek pielęgnacyjnych. Pupę(...), tłustawa warstewka). Składniki zawarte w kremie na odparzenia przyspieszą gojenie się skóry oraz zmniejszą ryzyko zakażeń bakteryjnych. Pośladki posmaruj cienką warstwą preparatu i pozostaw malca bez...

 • Dolegliwości niemowląt

  ...(np. paracetamol). W okresie wyrzynania ząbków nie dawaj malcowi gorących posiłków i częściej myj jego gryzaczki. Boli pupa . Ponieważ skóra maluszka jest bardzo delikatna nie trudno o odparzenia...

 • Kosmetyki do pielęgnacji niemowląt Cleanic Kindii

  Codzienna pielęgnacja dziecka to szczególny czas kontaktu każdej mamy z maleństwem. Nic tak nie buduje silnej więzi z maluszkiem jak kojący dotyk matczynej dłoni, który zapewnia troskliwą opiekę, bliskość i poczucie bezpieczeństwa.

 • Pielęgnacja dużego biustu

  Piersi w rozmiarze XL są bardzo ponętne, ale... niestety często szybciej wiotczeją, pojawiają się na nich rozstępy, latem skóra narażona jest na otarcia i odparzenia. O ich kondycję zadbasz, stosując proste zabiegi.

 • Trzy problemy skórne, o których niechętnie się mówi

  Twarda i sucha skóra na łokciach, uczulenia kontaktowe czy odparzenia skóry nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale stanowią też często bolesny problem. Ponadto, bez odpowiedniej pielęgnacji mogą przyczynić się do poważniejszych zmian skórnych, takich jak nadkażenia grzybicze. Jak radzić sobie z tymi dolegliwościami?

 • Linia tołpa:® dermo baby

  Tworząc dermokosmetyki tołpa:® dermo baby myśleliśmy o właściwej pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt i dzieci. Dla zdrowszej, ładniejszej skóry i jaśniejszych myśli.

 • Jakie problemy skórne najczęściej występują u niemowląt? Co jest ich przyczyną? Jak łagodzić dolegliwości i jak im zapobiegać? - odpowiadamy na pytania, które mogą nurtować świeżo upieczonych rodziców.

 • Jakie problemy skórne najczęściej występują u niemowląt? Co jest ich przyczyną? Jak łagodzić dolegliwości i jak im zapobiegać? - odpowiadamy na pytania, które mogą nurtować świeżo upieczonych rodziców.

 • Bezpieczeństwo z Pharmaceris

  Nowość Bezpieczny krem ochronny do twarzy SPF50+, jak i cała linia Pharmaceris B to preparaty dla wrażliwej skóry noworodków, niemowląt i dzieci, które powstały w Centrum Naukowo- Badawczym Dr Irena Eris.