• Informacje na temat:

  odczuwanie zazdrosci

Artykuły na temat: odczuwanie zazdrosci
 • Epoka Instagrama - epoką zazdrości?

  Media społecznościowe stworzyły świat, w którym wszyscy wokół zdają się mieć idealne życie - wszyscy oprócz nas. "W przeszłości ludzie mogli zazdrościć swoim sąsiadom; teraz porównujemy się ze wszystkimi na całym świecie" - mówi psycholog Rachel Andrew.

 • Kto się boi zazdrości

  ​Chcemy się z niej leczyć, ale zazdrość to nie choroba. Chcemy ją wyrzucić z naszych związków, ale zazdrość nie jest intruzem w miłości.

 • Ofensywa przeciw zazdrości. Poligamia dla każdego

  Na sto tysięcy małżeństw tylko trzynaście jest naprawdę szczęśliwych - 0,013%. Dokładnie do takich wniosków doszli autorzy szeroko zakrojonego badania przeprowadzonego w 1928 roku we Francji. Szczegółowe wyniki przytoczył Paweł Klinger.

 • W szponach zazdrości

  Ten problem dotyczy zwłaszcza osób, którym brak wiary w siebie. "Nie ma miłości bez zazdrości", tak śpiewała Violetta Villas i na to zdanie powołują się często zazdrośnicy, urządzając sceny współmałżonkowi.

 • Ósemka karo. Twoja firma dopiero raczkuje. Natomiast konkurencji wiedzie się lepiej. Z tego powodu możesz odczuwać nutkę zazdrości. Zamiast się na niej...

 • Jeśli nie znosisz zazdrości, nie dawaj partnerowi powodu do tego, aby to odczuwał. Będziesz mieć dziś tendencję do flirtowania na prawo lewo. Poza tym...

 • Zazdrość układa nam listę zakupów

  Uczucie zazdrości może wpływać na nasze zakupy - przekonują naukowcy z Nanyang Technological University w Singapurze. Na łamach czasopisma "Journal of Consumer Psychology" piszą, że pod wpływem tego uczucia możemy wydawać więcej pieniędzy na rzeczy, które niekoniecznie nam się podobają i niekoniecznie do nas pasują. Wszystko po to, by zwracać na siebie uwagę.

 • Joanna Kulig: jak panna młoda na wiecznym weselu

  Joanna Kulig od kilku tygodni przebywa w Ameryce, gdzie promuje "Zimną wojnę" przed rozdaniem Oscarów. Chociaż ma dużo pracy, za oceanem udało jej się nieco wyciszyć. Nie odczuwa tam takiej presji ze strony rodaków i może odciąć się od informacji na swój temat.

 • Kobieta o której marzą wszyscy faceci

  Nie musisz mieć urody modelki, by cieszyć się powodzeniem wśród mężczyzn. Gdy się na nie patrzy, odczuwa się ukłucie zazdrości. Która z nas nie chciałaby być taka jak one: swobodna, roześmiana, otoczona wianuszkiem mężczyzn, gotowych spełniać ich zachcianki...

 • Korwin-Piotrowska: Jesteśmy społeczeństwem, które cały czas jest na dorobku

  „Magiel towarzyski” ma już 10 lat, Karolina Korwin-Piotrowska nie odczuwa jednak znużenia podejmowaną w nim tematyką. Uważa, że polski show-biznes obfituje w ciekawe wydarzenia i stanowi diagnozę polskiego społeczeństwa. Pokazuje, że Polacy są społeczeństwem bardzo powierzchownym, pełnym kompleksów, z niechęcią odnoszącym się do ludzi sukcesu.

Wideo na temat: odczuwanie zazdrosci
 • Czy Sławomir i Kajra są o siebie zazdrośni?

  Sławomir Zapała i Kajra, czyli Magdalena Kajrowicz, poznali się 7 lat temu. Od tej pory są nierozłączni - zarówno w życiu prywatnym, jak i na scenie. W rozmowie z Wideoportalem zdradzili, czy są o siebie zazdrośni. Okazało się, że Kajra absolutnie nie, za to Sławomir... aż za bardzo! Sposób odczuwania zazdrości zmieniał się jednak w czasie. W 2014 roku Sławomir wystąpił w filmie "Pod Mocnym Aniołem" Wojtka Smarzowskiego, w którym przyszło mu zagrać w scenach łóżkowych. To Kajrze się nie...