• Informacje na temat:

  odciski na pietach

Artykuły na temat: odciski na pietach
 • Poznaj opinie testerek plastrów Salvequick

  Otarcia, podrażnienia, odciski – każda z nas wie, jak wielki dyskomfort czy ból mogą sprawić. Ulgę przynoszą ciepłe kąpiele stóp i dobrze dobrane plastry. Nasze czytelniczki miały okazję przetestować plastry Salvequick – nie tylko na odciski, ale także na szpecące stopy kurzajki. Przeczytajcie ich opinie i same przekonajcie się, że dobre plastry naprawdę czynią cuda!

 • Bolesne pięty - przyczyny i leczenie

  Z dolegliwościami w tej części stopy zgłaszamy się do specjalistów prawie tak często, jak np. z odciskami na palcach. Niestety, tych kłopotów trudniej się pozbyć.

 • Zadbaj o nogi nim nadejdzie lato

  Gdy nastają ciepłe dni, niechętnie odsłaniasz nogi i stopy? Zmień to. Większości kłopotów (żylaków, odcisków itp.) możesz się pozbyć, jeśli odpowiednio wcześnie rozpoczniesz leczenie.

 • Skarpetki Cosmabell Foot Peel

  Skarpetki Cosmabell Foot Peel nasączono kompleksem kwasów owocowych i substancji kosmetycznych (mocznik, kwas hialuronowy, kwas mlekowy, aloes, kolagen i in.), które rozluźniają połączenia między martwymi komórkami naskórka, dzięki czemu usuwają szorstką skórę pięt, a także odciski i modzele.

 • Domowy pedicure krok po kroku

  Zrogowaciały naskórek, odciski, popękane pięty… Patrzysz na swoje stopy i stwierdzasz, że kolejne lato przyjdzie ci spędzić w trampkach? Zamiast narzekać, idź do łazienki i przygotuj sobie domowy pedicure!

 • Gładkie stopy

  Masz suche, pękające i pełne brzydkich odcisków stopy? Jest na to rada!

 • Zmęczone i obolałe nogi

  Po całodziennej krzątaninie w domu czy też po dłuższych pieszych wędrówkach nasze nogi odmawiają nam posłuszeństwa. Są nabrzmiałe i "ciężkie", a do tego często czujemy w nich nieprzyjemny, dokuczliwy ból. Dodatkowo chodzenie utrudniają nam "krzywe paluchy", odciski, różnego rodzaju zgrubienia, żylaki.

 • Nowe sposoby na problemy ze stopami

  Dokuczliwe odciski, bolesne haluksy, ostrogi piętowe, wrastające paznokcie... Możemy je wyleczyć jeszcze przed nadejściem ciepłych dni. Zdrowe stopy będą pięknie się prezentowały w modnych sandałkach.

 • Wady postawy, jak rozpoznać i jak korygować?

  Twoje dziecko się garbi? Jego nogi układają się w literę X? A może odcisk jego stopy przypomina płaski placek? Bądź czujna! Wcześnie wykryte nieprawidłowości postawy można skorygować.

 • Zdrowe, modne stopy

  ...ich w misce raz z gorącą, a raz z zimną wodą.  Uwaga na odciski Odciski, zwane też nagniotkami, powstają w wyniku noszenia niewygodnych butów, zwłaszcza na obcasie, płaskostopia lub deformacji paznokci - w wyniku nacisku naskórek rogowacieje. Odciski powstają najczęściej na palcach, posiadają twardy trzpień, sięgający głęboko w tkanki miękkie i powodujący ból przy ucisku. Zapobiegniesz ich...

Dyskusje na temat: odciski na pietach
 • Re: nawracajace odciski i tarka na pietach… co robic?

  Pięt lepiej nie szorować do krwi, bo można je zainfekować. Wypróbuj krem firmy Scholl. Krem nazywa się: "Krem regenerujący na popękane pięty". Mają też dobry "Płyn do usuwania odcisków". Ich preparaty działają zaskakująco skutecznie. Z pewnością wkrótce zapomnisz o swoich dolegliwościach. Powodzenia!

 • Re: nawracajace odciski i tarka na pietach… co robic?

  Podolog załatwi skutek, a nie przyczyne. Zmień dietę. Sprawdź poziom witaminy D, magnezu i cukru. Domowy sposób na popękane pięty: moczenie nóg w roztworze chlorku magnezu.

 • Re: nawracajace odciski i tarka na pietach… co robic?

  Doraźnie mogą pomóc kremy z 30% mocznikiem które złuszczą zrogowaciały naskórek albo modne ostatnio skarpetki złuszczające. Wiele firm ma je w swojej ofercie, ja widziałam je u bielendy w serii Comfort dedykowanej do stóp i do dłoni.

 • Re: Anna Wintour...

  odciski na pietach ,,do krwi../ale one sie poswiecaja!!!!!!!!!!1