• Informacje na temat:

  odchudzanie bez wyrzeczen

Artykuły na temat: odchudzanie bez wyrzeczen
 • Presja odchudzania

  ...z ciałem i rządzącą nim psychiką trudno jest walczyć bez mądrego wsparcia i planu.  Nie, nie zamknę się w domu Dominikę Gwit-Dunaszewską poznaliśmy, gdy była okrągłą, początkującą aktorką i zagrała(...) jestem gorsza. Wręcz przeciwnie - uważam się za silną, Prawdziwe życie, prawdziwe problemy - bez retuszu mądrą i piękną kobietę, która kocha i jest kochana!", napisała Dominika na swoim profilu na...

 • Odchudzamy naszą kuchnię

  ....     Niewielkie wyrzeczenia, a efekt po 2-3 miesiącach cię zaskoczy! Zmień stare nawyki K schabowy na drobiow y, zrób go w panierce bez mąki. Tradycyjny schabowy to ok. 421 kcal, kotlet drobiowy(...) proc - mlekiem 1,5 proc. (beztłuszczowe jest bezwartościowe). Do zup i sałaty zamiast śmietany używaj jogurtu. Jak najrzadziej kupuj wędlinę. Zastąp ją pieczonym w do- mu (bez tłuszczu!) indykiem lub...

 • Jeden dzień bez diety sprzyja odchudzaniu

  Czy drobne ustępstwo od diety, może mimo wszystko mieć korzystny wpływ na proces odchudzania. Jak wskazują naukowcy, tak. Zdaniem badaczy, w dłuższej perspektywie, jeden dzień odstępstw w diecie ułatwia osiągnięcie zamierzonego celu.

 • Skuteczne odchudzanie według lekarza gwiazd

  ..., a nie zdrowotne budzą w nas ochotę na odchudzanie. I tak wiosną nowe diety pojawiają się jak grzyby po deszczu, szeroko propagowane przez media. Chcemy uniknąć zażenowania związanego z wyjściem na plażę(...) niebezpieczne. Dlaczego modne diety nie działają? Większość diet opiera się na tej samej zasadzie: przez pewien czas, od dwóch tygodni do trzech miesięcy, musisz spożywać produkty z listy dozwolonych...

 • Roślinni pomocnicy w odchudzaniu

  Niektóre z tych produktów dobrze znamy, inne mogą nas miło zaskoczyć. Warto jednak, by już od dzisiaj zagościły w naszym jadłospisie. Wtedy szybciej pozbędziemy się zbędnych kilogramów, naturalnie i bez wyrzeczeń.

 • Odchudzanie według genów

  Odchudzanie to wyrzeczenia, rezygnacja z ulubionych potraw, obniżony nastrój i frustracja z powodu niezadowalających wyników. Czy na spersonalizowanej diecie opartej na analizie DNA traci się kilogramy łatwiej i skuteczniej?

 • Utrata wagi bez ćwiczeń - czy to możliwe?

  Choć odchudzanie w naszej wyobraźni oznacza stosowanie niskokalorycznej diety i intensywny trening, niektórzy specjaliści są zdania, że ćwiczenia nie są niezbędne do utraty wagi. Natychmiast jednak dodają, że nawet jeśli ćwiczyć nie trzeba - po prostu warto.

 • Metoda Kaizen... w odchudzaniu

  Czy można pokonać otyłość bez większego wysiłku? Czy można uzyskać szczupłą sylwetkę, nowe zdrowe lepsze życie bez katowania się kolejnymi dietami, rygorem wyczerpujących ćwiczeń czy pasmem nieustających wyrzeczeń?

 • Polka na diecie: Jak się odchudzamy?

  ...przysłowiowe 3 kg. Bezskutecznie! Bo dieta nie polega na zrywie, tylko na całkowitej zmianie sposobu odżywiania. Zła jak osa na tysiącu kalorii Patrycja otwiera swoją szafę. - Te trzy bluzki dostałam od(...), z uwzględnieniem produktów, które lubię, i tych, bez których nie wyobrażam sobie życia - deserów i pieczywa. Okazało się, że mogę jeść to, co wcześniej, ale w mniejszych ilościach. Ograniczyłam chleb...

 • Chudnij bez wielkich wyrzeczeń

  ..., morele), marmolada bez cukru, czekolada z ponad 60 proc. kakao. Wśród złych znalazły się: cukier, miód, syropy, wyroby cukiernicze, białe pieczywo, dżemy i konfitury, słodzone napoje chłodzące, pizza...

Dyskusje na temat: odchudzanie bez wyrzeczen
 • Re: odchudzanie

  Ja z suplementow diety moge smialo polecic srodek na odchudzanie Actislimfa niestety w Polsce niedostepny tylko w stanach i kanadzie ale jak ktos ma znajomych niech sobie sprowadzi czasami mozna kupic na allegro. w 2 tygodnie realnie schudlam 8 kg bez wiekszych wyrzeczen czuje sie super a o to mi chodzilo:)

 • Re: Coś na tego ciągłego głoda?

  Ja polecam Actislimfa, udalo mi sie kupic na forum jakims i naprawde dziala. W 10 dni schudlam ponad 6 kg, a to sporo jak na mnie, bez wyrzeczen choc niestety z zakazami roznymi, ale cos trzeba za cos, niestety.

 • Re: Suplementy diety - cała prawda

  Ja z suplementow diety moge smialo polecic srodek na odchudzanie Actislimfa niestety w Polsce niedostepny tylko w stanach i kanadzie ale jak ktos ma znajomych niech sobie sprowadzi czasami mozna kupic na allegro. w 2 tygodnie realnie schudlam 8 kg bez wiekszych wyrzeczen czuje sie super a o to mi chodzilo:)