• Informacje na temat:

  obrazki na sciane

Artykuły na temat: obrazki na sciane
 • Kuchnia jak nowa za niewielkie pieniądze

  Wystarczy przemalować mebel lub ścianę albo zmienić dodatki, by wnętrze wyglądało jak po wielkim remoncie i nabrało innego charakteru - przekonuje architekt Małgorzata Kalenik.

 • ...ściance ze starych, poszalunkowych desek zawisną zdekompletowane szafki oraz wiekowe obrazki. Zwróć uwagę, że wszystko jest tu wyraźnie zniszczone. I tak ma być! ...za około 150 zł. Pastelowa oaza...

 • Coś się wylało, złamało, spadło? Na wszystko jest sprytny sposób.

 • Jak odnowić mieszkanie nie robiąc remontu

  ...ścianę Przymocuj naklejkę z folii samoprzylepnej, najlepiej w barwie kontrastującej z kolorem ściany. Wybierz wzór, który współgra z wystrojem mieszkania. Urządź minigalerię: powieś obrazki i ramki...

 • Muraloza

  Murale - wielkoformatowe malowidła tworzone zwykle na ścianach budynków - miały być lekarstwem na brzydotę polskich miast. Przez kilka lat skutkowały. Ale - jak to z lekarstwami bywa – okazało się, że łatwo je przedawkować.

 • Daj dziecku kredki

  ...i blok rysunkowy warto kupić już rocznemu maluchowi. Jego obrazki nie będą miały większego sensu, ale samo doświadczenie, że machanie kolorowymi patyczkami przynosi efekt, będzie dla niego odkrywcze. Może(...) już prawdziwe obrazki, z drzewami i postaciami. Wtedy też rysunki dziecka stają się wskazówką o jego stanie emocjonalnym. Jeśli maluch używa jasnych, wesołych kolorów, jest szczęśliwy. Gdy zaczyna...

 • Wojciech Malajkat: Uczę się od życia

  Zbyszek Zamachowski jest niski i charakterystyczny, Piotr Polk jest przystojny, a ja jestem mądry. Ten podział bardzo dawno wykonałem i na szczęście dla nas jakoś się sprawdza - mówi Wojciech Malajkat opowiadając o kulisach zawodu aktora.

 • Mam za mało czasu, przepraszam

  Nie chcę marnować już ani dnia - tłumaczy Ewa. - Lubię męża, ale to za mało, by być razem - wyjaśnia Maria. - W pojedynkę odzyskałam radość życia - mówi Krystyna. Stworzyły dom, odchowały dzieci, spędziły kilkadziesiąt lat w małżeństwie i... odeszły. Tak jak inne 50-latki, które nie godzą się na bylejakość. To wśród nich najszybciej przybywa w Polsce rozwodów. Bo w tym wieku chce się żyć z sensem.

 • Seks w wersji 60+

  Nie spodziewałam się, że będę jeszcze kiedyś z mężczyzną, ale jak już jest, to okazuje się, że tam wszystko działa, jak należy. Trzy kobiety i specjaliści opowiadają o temacie tabu – seksie w dojrzałym wieku.

 • Chcę, żeby mój synek jadł sam

  Nasz ekspert co miesiąc pomaga rozwiązać problem młodej mamy. Układa plan działania, podpowiada, jak się ustrzec kłopotów. Warto skorzystać z tych rad.

Dyskusje na temat: obrazki na sciane
 • 27.10.2008 Dużo się działo przez ostatnie dni

  a co do wieszania obrazkow to pochwale sie, ze jakims cudem mam super oko. Spojrze na sciane i na obrazki, zrobie na oko kilka punktow na scianie i ... choc nikt, kto przedtem tego nie doswiadczyl, nie wierzy mi ze to bedzie prosto... jak sprawdze potem laserem, to jest w linii. To chyba jeszcze pozostalosci po geometrii wykreslnej ponad 40 lat temu, kiedy musialam rysowac promien slonca