• Informacje na temat:

  obraczki

Artykuły na temat: obraczki
 • Książę William nie nosi obrączki. Dlaczego?

  Wydawałoby się, że o książęcej parze media wiedzą już niemal wszystko. Jednak ostatnio dziennikarze Huffington Post zwrócili uwagę na jeden, dość intrygujący szczegół w wyglądzie księcia Williama. Mąż księżnej Kate nie nosi obrączki. Dlaczego?

 • Z kolorowych papilotek do babeczek możesz zrobić oryginalne obrączki na serwetki.

 • Obrączki ślubne

  Planując ślub, nie sposób zapomnieć o nieodzownym elemencie uroczystości, jakimi są obrączki. Ten dowód miłości, mający służyć komuś przez całe życie, szybko może ulec zniszczeniu. Dlatego też przy wyborze obrączek należy kierować się nie tylko ich pięknym wyglądem, ale również funkcjonalnością. W końcu przysięgamy sobie na zawsze...

 • Matematyka obrączki

  Małżeństwo czy wolny związek? Możemy same dokonać wyboru, ale ostateczna decyzja zależy też od drugiej strony. Co zrobić, gdy partner nazywa ślub pustą ceremonią i mówi: „kocham cię, ale tu i teraz”?

 • Z rolek po papierowych ręcznikach zrobiłam estetyczne serwetniki. Pocięłam rolkę na na równe obręcze. Okleiłam je papierowymi...

 • Courteney Cox i Johnny McDaid wybierają obrączki

  50 letnia gwiazda serialu „Przyjaciele” w czerwcu zaręczyła się z Johnnym McDaidem. Teraz przyszedł czas na wybór obrączek. Ostatnio reporterzy przyłapali parę w jednym ze sklepów jubilerskich w Irlandii.

 • Krótko, zwięźle i na temat! Obrączki ślubne w wersji nowoczesnej i minimalistycznej

  Ślub to niezwykłe wydarzenie, a piękne podarunki czy nagrania z weselnej zabawy mają jak najdłużej przypominać Młodej Parze ten niezwykły dzień. Najważniejszą pamiątką, otrzymywaną przez nowożeńców podczas samej ceremonii zaślubin, jest materialny symbol ich duchowego połączenia - obrączka.

 • Kupujemy obrączki

  Moment wymiany obrączek podczas składania przysięgi małżeńskiej to przypieczętowanie miłości i zaufania dwojga kochających się ludzi.

 • WODNIKI - DWIE OBRĄCZKI

  Niewykluczone, że Wasza miłość zostanie podkreślona i umocniona zawarciem związku małżeńskiego. Część Wodników zechce wreszcie mieć swój solidny i stabilny dom. Natomiast może to podpowiadać również solidne partnerstwo i wspólne zamieszkanie.

 • Obrączki Frey Wille

  Austriacki jubiler Frey Wille specjalizujący się w tworzeniu biżuterii z emalii, jest autorem nowej kolekcji obrączek Lumiere.

Zdjęcia na temat: obraczki
Wideo na temat: obraczki
 • Natalie Portman planuje rozwód?

  Krążą plotki o rozwodzie Natalie Portman i Benjamina Millepieda. Aktorka widywana była ostatnio bez obrączki i w złym nastroju. Para podobno przechodzi ostatnio kryzys. Jednym z powodów ma być rezygnacja przez Benjamina z pracy w paryskiej operze. Para poznała się na planie filmu „Czarny łabędź”. Benjamin był głównym choreografem filmu.

 • Aktorka wyszukała je w serwisie z rękodziełem

  Obrączki Mili Kunis i Ashtona Kutchera zostały kupione przez internet. Aktorka wyszukała je w serwisie z rękodziełem. Pierścionek Mili kosztował zaledwie 90 dolarów. Natomiast obrączka Ashtona była trochę droższa, warta jest 100 dolarów. Jak sama aktorka przyznaje, pierścionek zaręczynowy jest przepiękny. Jednak go nie nosi, woli obrączkę. (źródło: Cover Video/ x-news)

 • Co zrobić z obrączkami po rozwodzie?

  Sprzedać? Przetopić? Oddać? A może pozbyć się ich w bardziej romantyczny sposób? Zwykle to właśnie obrączki, symbol małżeństwa, sprawiają byłym małżonkom najwięcej problemów przy podziale ruchomości.

Dyskusje na temat: obraczki