• Informacje na temat:

  objawy ciąży zawroty głowy

Artykuły na temat: objawy ciąży zawroty głowy
 • Objawem jakich chorób może być kłujący ból głowy

  ...dzieci i kobiet w ciąży), bo półpasiec jest zaraźliwy.  Leczenie Stosuje się leki przeciwbólowe oraz przeciwwirusowe. Objawy łagodzi również podawanie wit. z grupy B.  Skaczące ciśnienie Jeśli mamy(...), które jak najszybciej trzeba skonsultować z lekarzem, to: bardzo ostry ból głowy, zawroty głowy, niewyraźna (bełkotliwa) mowa, wymioty, drgawki. Mogą to być symptomy udaru mózgu.

 • Pierwsze objawy ciąży

  Jestem w ciąży? Zaraz... Zaraz... Stop! To niemożliwe! Przecież miesiączka spóźnia się dopiero drugi tydzień, nie mam apetytu, bo dużo pracuję. Moje nastroje są bardziej burzliwe, bo moja teściowa zapowiedziała wizytę!

 • Pierwsze objawy ciąży

  Jestem w ciąży? Zaraz... Zaraz... Stop! To niemożliwe! Przecież miesiączka spóźnia się dopiero drugi tydzień, nie mam apetytu, bo dużo pracuję. Moje nastroje są bardziej burzliwe, bo moja teściowa zapowiedziała wizytę!

 • Bez tych pierwiastków stracisz zdrowie!

  Drobne dolegliwości przybierające na sile, chroniczne zmęczenie, problemy ze skórą, zawroty głowy, a nawet poważne zaburzenia neurologiczne. Te wszystkie objawy mogą być skutkiem niedoborów ważnych pierwiastków i minerałów, bez których nasz organizm nie jest w stanie bronić się przed chorobami.

 • Jak zmienia się twoje ciało w ciąży

  ...trymestrze ciąży, a bólom głowy towarzyszą obrzęki dłoni oraz twarzy. Takie objawy mogą świadczyć o stanie przedrzucawkowym, który jest groźny zarówno dla ciebie, jak i dla maluszka. Twoje usta To(...), że... Możesz odczuwać zawroty głowy (zwłaszcza podczas zmiany pozycji ciała) i częściej narzekać na jej ból. Dolegliwości te zwykle są spowodowane spadkiem poziomu cukru we krwi lub wahaniami...

 • Otoskleroza kradnie nam słuch

  Jej objawy są bezbolesne: mamy tylko wrażenie, że wszyscy mówią ciszej, gorzej rozumiemy ich mowę.

 • Jak przetrwać I trymestr?

  Mdli cię na widok jedzenia, cały czas chce ci się spać albo czujesz się jak przed miesiączką? To typowe objawy pierwszych tygodni ciąży. Przeczytaj, jak poprawić swoje samopoczucie.

 • Część mężczyzn w czasie ciąży swej partnerki przechodzi tzw. zespół wylęgania, którego objawy przypominają normalne objawy ciążowe.

 • Brak żelaza

  Tracimy je podczas miesiączek. Bywamy wtedy rozdrażnione i osłabione. To są pierwsze objawy niedoboru żelaza, który może nawet wywołać anemię.

 • Bezpieczne leki

  Sprawdź, jak w ciąży poradzić sobie z różnymi dolegliwościami, by jak najszybciej poczuć ulgę, a jednocześnie nie zaszkodzić maluszkowi.

Dyskusje na temat: objawy ciąży zawroty głowy
 • Re: Zawroty głowy

  podczas dnia w pracy, w autobusie itp, po czym kiedy skręcilamw danej chwili głową w lewo to zaczęły pojawiać się wymioty, poszłam do lekarza to powiedział mi że może,jestem w ciąży bo to są objawy(...) kiedy chcę się położyć na lewy bok zaczyna mi się bardzo mocno kręcić w głowie, nie czuje żadnego bólu ani wymiotów nie wiem gdzie teraz się skierować żeby lekarz nie powiedział mi że jestem w ciąży

 • Re: Pierwsze objawy ciąży

  początku tłumaczyłam to nerwami tak jak i moja drażliwość zawroty głowy czy straszne mdłości i nadmierny apetyt... później spanikowałam zrobiłam dwa testy, wyszły negatywnie sama nie wiem czy możliwe żeby testy kłamały... i jestem w ciąży. Czy to możliwe?

 • pierwsze objawy

  kochałam się z partnerem w płodne dni - do okresu zostało mi około 12 dni. Od wczoraj mam mdłości i zawroty głowy - bez wymiotów - drażnią mnie okropnie zapachy, mam też temperaturę na poziomie 37, 3. Zrobiłam dzisiaj test ale wyszedł negatywny. Czy jest jakieś prawdopodobieństwo że jestem jednak w ciąży??

 • A ja bym bardzo chciała być w ciąży....

  Witam.My z mężem staramy się o dzidzię od 3 miesięcy i jak narazie bez rezultatu :( Chociaż od jakiegoś czasu zauważyłam u siebie takie objawy jak podane w przykładzie, czyli mam zawroty głowy, nie mogę jeść, beznadziejnie się czuję i mdli mnie ale zazwyczaj wieczorem ale podejrzewam że to niestety zmęczenie a nie ciąża ;( Te obajwy miałam niedługo po miesiączce lutowej, która była na samym

 • ciąża??

  mam dziwne objawy od kilku miesięcy, senność, zawroty głowy nie mogę patrzeć na jedzenie i ciągle jest mi nie dobrze. jak by to było mało wypijam duże ilości coli itp. czy mogą być to objawy ciąży?

 • a moze mnie ktoś odpowie??

  czy mogą wystąpić objawy ciązy już po tygodniu od zapłodnienia albo dwóch??tzn. dzisiaj mam silne zawroty głowy i jest mi bardzo nie dobrze ale nie wymiotowałam to trwało jakieś dwie ,dwie i pół godz. czy może to być ciąża?? a staramy sie z mężem o dzidziusia. :)

 • 19.04.09 dowiedziałam się,że jestem w ciązy :)

  Więc zacznę od tego, że miesiączki zazwyczaj miałam nieregularne, 17-28-29 a nawet co 31. dni. Wczoraj mijał 30 dzień cyklu i nic... dół podbrzusza mnie boli (tak jak na miesiączkę, choć boli częściej),bolą mnie piersi (bardziej niż przed okresem) mierzyłam temperaturę - 37.1 stopni. Wcześniej małe zawroty głowy, ciągle senna ... zrobiliśmy wczoraj test i co? Dwie kreseczki :) Jestem szczęśliwa :)

 • czy zostane tatusiem?

  kochałem się 2 dni pod rząd 3 dni próbowaliśmy analnie ale nic nie wyszło mam obawy że zostanę tatusiem chociaż przez 2 dni używaliśmy prezerwatyw plemniko bujczych a mój wytrysk był po za pochwą na 4 dzień po naszych zabawach dziewczynę zaczął boleć brzuch i ma zawroty głowy czy to mogą być objawy ciąży proszę o szybką odpowiedz na maile chmureczke@wp.pl lub tu na forum

 • błagam bo nie wiem co mam myśleć

  pytanie??? błagam pomóżcie mi odpowiedzcie od tego czasu minęło 5 dni i mam takie lekkie zawroty głowy ale naprawdę lekki i zgagę odczuwam i nie wiem czy to mogą być objawy??? nie stresuje się bo nie boje się ciąży chociaż mam dopiero 19 lat co ma być to będzie tylko powiedzcie co wy o tym myślicie nie wiem czy warto już robić testy pozdrawiam Was serdecznie

 • czy to ciąża?

  Witajcie, Dziwnie czuje się od tygodnia- mam zawroty głowy, lekki ślinotok, zwłaszcza w połowie dnia, tak samo zgagę, mdłości, kruczenie w brzuchu i zero siły, dosłownie lecę przez ręce. Fakt, że jestem przemęczona, bo ostatni tydzień miałam bardzo zabiegany, ale podejrzewam, że mogę być w ciąży, gdyż kilkakrotnie kochaliśmy się bez zabezpieczenia, były to jednak stosunki przerywane. Boję się