• Informacje na temat:

  objawy ciąży senność

Artykuły na temat: objawy ciąży senność
 • Pierwsze objawy ciąży

  Jestem w ciąży? Zaraz... Zaraz... Stop! To niemożliwe! Przecież miesiączka spóźnia się dopiero drugi tydzień, nie mam apetytu, bo dużo pracuję. Moje nastroje są bardziej burzliwe, bo moja teściowa zapowiedziała wizytę!

 • Pierwsze objawy ciąży

  Jestem w ciąży? Zaraz... Zaraz... Stop! To niemożliwe! Przecież miesiączka spóźnia się dopiero drugi tydzień, nie mam apetytu, bo dużo pracuję. Moje nastroje są bardziej burzliwe, bo moja teściowa zapowiedziała wizytę!

 • Jestem w ciąży czy nie?

  ...? Wiele kobiet czuje, że jest w ciąży jeszcze zanim jakikolwiek test jest w stanie to potwierdzić. To kobieca intuicja albo... objawy ciąży. Oto najczęstsze dolegliwości, na które(...) potwierdzenie ciąży; prawie, bo spóźnione krwawienie lub jego brak może być wywołane również innymi przyczynami. Jeśli zrobiłaś test i wynik jest pozytywny albo po prostu zauważyłaś objawy wskazujące na...

 • Polka w ciąży - część II

  ...na wadze. Dziennie około 300 gramów. W internecie wklikuję: "objawy ciąży". "Senność, zatrzymanie miesiączki, chudnięcie". Obliczam, że test mogłam zrobić za wcześnie. Kupuję drugi. Po kilku godzinach(...) nasze życie. Jesteśmy na to gotowe. O swoich najważniejszych dziewięciu miesiącach opowiada Ewa. Ewa, 27 lat, Grzesiek, 27 lat Gdy odkryli, że są w ciąży, byli parą zaledwie od trzech miesięcy. Ewa...

 • Co dolega tarczycy

  Zaburzenia jej pracy mogą prowadzić do depresji, problemów ginekologicznych czy zaburzeń pracy serca. Objawy choroby bywają mało charakterystyczne. Jak poznać diagnozę?

 • Witamina B12 – wiesz, że najprawdopodobniej cierpisz na jej niedobór?

  Zalecana do suplementacji szczególnie kobietom w ciąży, często pomijana w diecie zwykłych ludzi. Trochę jakby zapomniana, trochę niedoceniana. Ale z pewnością nie do końca znana od strony jej prozdrowotnych właściwości.

 • Cukrzycę można oswoić

  Jesteś zasapana po krótkim spacerze i sądzisz, że to wina nadwagi? Męczysz się, mimo że jesteś szczupła? Te objawy mogą świadczyć o cukrzycy. Sprawdź, co jeszcze może ją zapowiadać i jak wygląda leczenie.

 • Kwas foliowy - dlaczego jest nam potrzebny

  Wydaje ci się, że jest niezbędny tylko paniom, które są w ciąży? To nieprawda! Ten cenny składnik służy naszemu zdrowiu niezależnie od wieku!

 • Brak żelaza

  Tracimy je podczas miesiączek. Bywamy wtedy rozdrażnione i osłabione. To są pierwsze objawy niedoboru żelaza, który może nawet wywołać anemię.

 • Ostatni dzień lata

  Uderzenia gorąca, nagłe poty, wybuchy płaczu. Kariera powoduje stresy – tłumaczyły. Lekarze je w tym utwierdzali. Bo choć objawy kojarzą się z menopauzą, to przecież nie u kobiety, która ma 30 czy 40 lat! Diagnoza pojawiła się dopiero, gdy bez efektu próbowały zajść w ciążę. Dlaczego natura z nich zadrwiła? Z ambitnych kobiet, które były kochane i chciały udowodnić, że dla nich czas płynie...

Dyskusje na temat: objawy ciąży senność
 • jak to w ciąży bywa:)

  jestem w ciąży:)to dopiero 10 tydzień:)cieszę się strasznie i chociaż czuję się okropnie - to wszystko da się znieść:)...te okropne zapachy...wszystko i wszędzie..:)brak apetytu, zgaga, nudności, senność, zmienność nastrojów....:)czasem jest ciężko..mając jednak obok kochaną osobę...w moim przypadku męża..wszystko da się przetrzymać:) z radością oczekując na maleństwo:)

 • ciąża??

  mam dziwne objawy od kilku miesięcy, senność, zawroty głowy nie mogę patrzeć na jedzenie i ciągle jest mi nie dobrze. jak by to było mało wypijam duże ilości coli itp. czy mogą być to objawy ciąży?

 • Noszę maluszka w brzuszku :)

  będzie miał 6 ty. Jeśli chodzi o objawy jakie mam to: 1. Brak miesiączki 2. Senność - szczególnie w godzinach popołudniowych 3. Ból podbrzusza (z tego co się doweidziałam świadczy o rozściągnieciu(...)Dwa dni temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Pierwszym znakiem było to, że spóźniał mi się okres 10 dni, ale pomyślałam, że powodem może być np. stres, do tego byłam strasznie ospała, też nie

 • Re: Vademecum zdrowych stóp

  Mądrze Majka mówisz. W ciąży, z powodów zdrowotnych musiałam przejść na rygorystyczną dietę pod nadzorem diabetologa. I okazało się, że gdy nie jadłam wogóle cukru zniknęły wszystkie objawy candidy: bóle głowy, brzydka skóra, bóle brzucha, senność. Po ciązy przeszłam na bietę bezmleczną (z powodów nietolerancji mleka u dziecka karmionego piersią ) ale jadłam słodki - i objawy candidy wróciły

 • Hej, nie przejmuj się, miałam to samo...!!!

  jeśli się zabezpieczaliście to nic się nie dzieje, nie jest na pewno w ciąży. Ja miałam to samo - też się bałam, bo miałam podobne objawy jak w ciąży (nudności, ból jajników, senność, zmiana nawyków żywieniowych, obrzękły brzuch). A zawsze miałam nieregularne okresy np. 34, 45, 60 dni. Jeśli sie jej bardzo spóźnia, są bardzo długie to natychmaist niech się zgłosi do ginekologa. Sa to objawy