• Informacje na temat:

  obchodzenie nowego roku

Artykuły na temat: obchodzenie nowego roku
 • JYSK po raz czwarty będzie obchodził Black Friday

  ...dochodowy dzień dla sprzedawców. JYSK przedłuża Black Friday na cały weekend, żeby ułatwić Klientom zakupy najbardziej wyczekiwanych ofert. - Odkąd wprowadziliśmy Black Friday w 2013 roku, zainteresowanie Klientów wciąż rośnie. W zaledwie 4 lata nasz obrót z tego jednego dnia wzrósł sześciokrotnie, a Black Friday jest dzisiaj naszym najlepszym sprzedażowo dniem w roku. Również w tym roku...

 • Dlaczego obchodzimy święta Bożego Narodzenia?

  Święta Bożego Narodzenia, to czas niezwykle rodzinny, pełen radości, uroku i magicznej atmosfery, trwający od 24 grudnia, aż do 6 stycznia. Poprzedza je trzytygodniowy (dokładnie czterech niedziel) okres Adwentu czyli oczekiwania, zakończony kolacją Wigilijną i Pasterką.

 • Dlaczego obchodzimy święta Bożego Narodzenia?

  Święta Bożego Narodzenia, to czas niezwykle rodzinny, pełen radości, uroku i magicznej atmosfery, trwający od 24 grudnia, aż do 6 stycznia. Poprzedza je trzytygodniowy (dokładnie czterech niedziel) okres Adwentu czyli oczekiwania, zakończony kolacją Wigilijną i Pasterką.

 • Ludzie Nowego Jorku: Z internetu do albumu

  Twórca tego bloga od pięciu lat inspiruje ludzi na całym świecie. Humans of New York (Ludzie Nowego Jorku) to niezwykłe zdjęcia tworzone przez Brandona Stantona. Fotograf nie tylko wykonał do tej pory 10 tys. portretów, ale przekazał światu 10 tys. ważnych historii.

 • Jak zorganizować niezapomnianego sylwestra?

  Obchodzenie w sposób huczny imienin Sylwestra, będących również wigilią Nowego Roku, wydaje się wielu osobom oczywistością praktykowaną od zamierzchłych czasów. Nic jednak bardziej mylnego! Gdybyś wsiadła w wehikuł czasu i na ekranie sterującym wpisała komendę „23:59, 31 grudnia minus 150 lat”, po przeniesieniu się do dowolnej części Europy zastałabyś ciche i pogrążone w ciemności ulice.

 • Twój osobisty bilans roku 2010

  Początek roku. Coś się zaczyna, coś się skończyło. Podsumowanie przeszłości to cenny drogowskaz na przyszłość. Pouczające są dla nas nie tylko sukcesy, ale i porażki. One bywają czasem najlepszym nauczycielem.

 • ​Gwiazdorzy, którzy zostali ojcami w późnym wieku

  Kilka dni temu media obiegła elektryzująca wiadomość, że Richard Gere po raz drugi został ojcem. Elektryzująca - głównie za sprawą wieku aktora, który w sierpniu tego roku będzie obchodził 70. urodziny. Ale ojcostwo w późnym wieku przydarzyło się też wielu innym celebrytom.

 • To może być najtragiczniejsza noc w życiu twojego czworonoga

  ...nieszczęścia czy przestaniesz uczestniczyć w "hucznym" obchodzeniu Nowego Roku? Sprawdź, dlaczego zaniechanie tej "wystrzałowej" tradycji byłoby dobrą decyzją.

 • Europejskie karnawały

  ...​Od Nowego Roku do Środy Popielcowej na naszym kontynencie będzie trwać zabawa, a ulicami miast przejdą barwne korowody...

 • Sylwestrowe tradycje Europy, czyli ciekawostki świętowania

  Huczne zabawy, lampka szampana w gronie rodziny czy może romantyczna kolacja we dwoje? Przepisów na udanego sylwestra jest niemalże tyle ile dni w całym roku, a wieczór…tylko jeden! Co ciekawe ostatni dzień roku kalendarzowego nie zawsze jest obchodzony jako Sylwester . W zależności od kraju i tradycji, świętować można na różne sposoby, a uwierzcie - jest ich sporo!