• Informacje na temat:

  obchodzenie nowego roku

Artykuły na temat: obchodzenie nowego roku
 • JYSK po raz czwarty będzie obchodził Black Friday

  ...dochodowy dzień dla sprzedawców. JYSK przedłuża Black Friday na cały weekend, żeby ułatwić Klientom zakupy najbardziej wyczekiwanych ofert. - Odkąd wprowadziliśmy Black Friday w 2013 roku, zainteresowanie Klientów wciąż rośnie. W zaledwie 4 lata nasz obrót z tego jednego dnia wzrósł sześciokrotnie, a Black Friday jest dzisiaj naszym najlepszym sprzedażowo dniem w roku. Również w tym roku...

 • Dlaczego obchodzimy święta Bożego Narodzenia?

  Święta Bożego Narodzenia, to czas niezwykle rodzinny, pełen radości, uroku i magicznej atmosfery, trwający od 24 grudnia, aż do 6 stycznia. Poprzedza je trzytygodniowy (dokładnie czterech niedziel) okres Adwentu czyli oczekiwania, zakończony kolacją Wigilijną i Pasterką.

 • Dlaczego obchodzimy święta Bożego Narodzenia?

  Święta Bożego Narodzenia, to czas niezwykle rodzinny, pełen radości, uroku i magicznej atmosfery, trwający od 24 grudnia, aż do 6 stycznia. Poprzedza je trzytygodniowy (dokładnie czterech niedziel) okres Adwentu czyli oczekiwania, zakończony kolacją Wigilijną i Pasterką.

 • Ludzie Nowego Jorku: Z internetu do albumu

  Twórca tego bloga od pięciu lat inspiruje ludzi na całym świecie. Humans of New York (Ludzie Nowego Jorku) to niezwykłe zdjęcia tworzone przez Brandona Stantona. Fotograf nie tylko wykonał do tej pory 10 tys. portretów, ale przekazał światu 10 tys. ważnych historii.

 • Jak zorganizować niezapomnianego sylwestra?

  Obchodzenie w sposób huczny imienin Sylwestra, będących również wigilią Nowego Roku, wydaje się wielu osobom oczywistością praktykowaną od zamierzchłych czasów. Nic jednak bardziej mylnego! Gdybyś wsiadła w wehikuł czasu i na ekranie sterującym wpisała komendę „23:59, 31 grudnia minus 150 lat”, po przeniesieniu się do dowolnej części Europy zastałabyś ciche i pogrążone w ciemności ulice.

 • Świętuj 50 lat wielkiej zabawy z lego duplo

  W tym roku Grupa LEGO obchodzi 50. urodziny LEGO DUPLO - dużych klocków dla małych rączek. Powstały w 1969 roku - tym samym, w którym pierwszy człowiek postawił stopę na Księżycu. Sam możesz zdecydować, który moment był ważniejszym krokiem milowym dla ludzkości (bo czy Apollo 11 można przebudować w samochód wyścigowy?). Oto kilka najważniejszych wydarzeń z półwiecza wielkiej zabawy.

 • Joaquin Phoenix: Filmowy kameleon

  ..., który sprawia, że mimo mroku bohaterów, a nawet haniebnych czynów, których się dopuszczają, jesteśmy nimi zafascynowani. Phoenix słynie z drobiazgowego przygotowywania się do roli. Gdy miał sportretować na ekranie Johny'ego Casha, nauczył się grać na gitarze, a w filmie zaśpiewał wszystkie piosenki. Zanim z kolei wcielił się w tytułową postać nowego filmu o słynnym antagoniście Batmana, miesiącami...

 • ​Gwiazdorzy, którzy zostali ojcami w późnym wieku

  Kilka dni temu media obiegła elektryzująca wiadomość, że Richard Gere po raz drugi został ojcem. Elektryzująca - głównie za sprawą wieku aktora, który w sierpniu tego roku będzie obchodził 70. urodziny. Ale ojcostwo w późnym wieku przydarzyło się też wielu innym celebrytom.

 • Moc LEGO Star Wars jest z nami już 20 lat!

  Grupa LEGO podnosi swoje miecze świetlne i tym symbolicznym gestem wznosi toast za sukces serii LEGO Star Wars, która w tym roku obchodzi swoje 20-lecie. Z tej okazji zaoferuje swoim fanom pięć nowych, rocznicowych zestawów.

 • Gwyneth Paltrow - gwiazda kina, bizneswoman, guru stylu życia

  ...popularność przyniosła jej rola tytułowej Emmy w adaptacji powieści Jane Austen. Przełomem w jej karierze okazała się jednak dopiero kreacja Violi w "Zakochanym Szekspirze" z 1998 roku, za którą Paltrow została uhonorowana Złotym Globem, nagrodą Brytyjskiej Akademii Filmowej oraz najbardziej prestiżową statuetką - Oscarem. Paltrow urodziła się 27 września 1972 roku w Los Angeles jako córka producenta...