• Informacje na temat:

  o co chodzi mężczyznom jak zrozumiec partnera

Artykuły na temat: o co chodzi mężczyznom jak zrozumiec partnera
 • Jak zrozumieć język mężczyzn?

  Miłość wprawdzie dodaje skrzydeł, ale nie zawsze ułatwia porozumienie. Dlatego jeśli czasem nie wiesz, co znaczą słowa partnera, pomożemy ci zinterpretować jego prawdziwe intencje.

 • Marta Handschke: Uczę się rozumieć mężczyzn

  W przeszłości mężczyźni pili, bili, odchodzili, nie było chęci kontaktu. Ludzie nie wiedzieli, jak ze sobą rozmawiać. A teraz mamy środki, żeby się tego uczyć, terapie, większą świadomość jak ze sobą można być - mówi Marta Handschke, autorka książki "Brzuch Matki Boskiej".

 • Kochając pięciominutowego mężczyznę

  ...partnera i zaczynasz podejrzewać, że jest egoistą, przypomnij sobie, jak zachowuje się poza sypialnią. Jeśli w łóżku bije rekordy prędkości, ale na co dzień jest troskliwy i dba o twoje potrzeby(...) wiele sposobów. A poza tym kochasz go za to, jakim jest człowiekiem, a nie kochankiem. Po seksie nie wstawaj od razu, poprzytulajcie się do siebie, porozmawiajcie. Chodzi o to, żebyście cieszyli się...

 • Trafiłam na ideał mężczyzny

  Jak udaje jej się uniknąć nudy po 25 latach związku? Dlaczego w jej życiu tak ważna jest wiara? Gwiazda „Rancza” zdradza też, z jakiego powodu czeka na 50. urodziny.

 • Mężczyzna po przejściach i kobiety z przeszłością

  ...pierwsza "prawdziwa" miłość przychodzi późno, ludzie mają żal do losu, że tyle czasu zmarnowali. Warto wówczas przeformułować tę myśl i spojrzeć na sytuację pozytywnie: jak dobrze, że w końcu się pojawiła(...) pomyślenia, bo była typem matki kwoki, która zamęcza swą nadopiekuńczością. Chłopców te zmiany bardzo przestraszyły, zdezorientowały. Widziałem, jak cierpieli, miotałem się, nie wiedząc, co zrobić...

 • Kobieta po przejściach, mężczyzna z przeszłością

  ...wątpliwości i lęki. Wyjaśnić, że tak jak one potrzebują mamy, taty i przyjaciół, my potrzebujemy drugiego dorosłego, z którym będziemy iść przez życie. - Powiedzmy szczerze: "Jesteś dla mnie ogromnie ważny, ale zależy mi również na innych ludziach". Wtedy syn albo córka nie będą się czuli przez nas oszukani, gdy przedstawimy im kogoś, kogo wybrałyśmy na swojego partnera - radzi psycholog Anna Bator...

 • Sposoby na mężczyznę, który nie przeprasza

  Sprawił ci przykrość? Obraził? Dotknął do żywego, ale nie okazuje skruchy? Powiemy ci, dlaczego tak się dzieje. I doradzimy, co robić, gdy on nie chce zadośćuczynić za krzywdy, jakie wyrządził.

 • Jak wreszcie powiedzieć "nie" teściowej

  Nawet jeśli zwykle nie masz problemów z odmawianiem, sprzeciwianie się despotycznej matce partnera może od lat sprawiać ci kłopot. Jak grzecznie postawić jej w końcu granice?

 • Jak nauczyć męża czułości

  ...więc czułości partnera jak zachęty do rozmów o uczuciach, bo wtedy on będzie ich unikał jak ognia. Te momenty nie są odpowiednie do omawiania problemów w waszym związku. Niech będą okazją do radosnego(...) mężczyźni potrzebują czułości tak samo, jak kobiety. A gdy jej nie okazują, nie znaczy, że nie kochają. Po prostu od dziecka uczeni są ukrywania uczuć kojarzących się ze słabością. Chłopiec nie powinien...

 • Jaka ja trudna jestem

  Książkowe bestsellery podpowiadają, jak radzić sobie z mężczyzną z Marsa, toksycznymi teściami czy nieprzyjemnym szefem. A co, jeśli to ja jestem trudna?