• Informacje na temat:

  noworoczne postanowienia

Artykuły na temat: noworoczne postanowienia
 • Noworoczne postanowienia bez entuzjazmu

  Choć dla wielu Amerykanów Nowy Rok ma się stać przełomem, symbolem pozytywnych przeobrażeń i poprawy życia, według amerykańskich badań z ambitnych noworocznych postanowień rezygnuje w krótkim czasie 80 proc. ludzi.

 • Noworoczne postanowienia dietetczne

  ​To już tradycja! Jak co roku obiecujesz sobie, że od Nowego Roku zaczniesz systematyczne ćwiczyć, przejdziesz na dietę, schudniesz... Liczysz więc kalorie, chrupiesz seler naciowy zamiast chipsów, unikasz śmieciowego jedzenia. Ale po 2-3 tygodniach noworoczny zapał stygnie... Zamiast katować się dietą, skoryguj złe nawyki żywieniowe, robiąc dietetyczny rachunek sumienia.

 • Noworoczne postanowienia

  ...kartkę, na której planowałaś swoje noworoczne postanowienie. Przypomnisz sobie, dlaczego to dla ciebie takie ważne i dlaczego postanowiłaś właśnie ten cel zrealizować. Katarzyna Gajda - trener rozwoju...

 • Cztery postanowienia noworoczne odnośnie szafy

  Schudnę, zrobię prawo jazdy, zacznę regularnie uprawiać jakiś sport - oto nasze często powtarzane postanowienia noworoczne. Noworoczna rewolucja przyda sie też naszym szafom i... ubraniom. Co powinnaś postanowić w Nowym Roku, oto garść rad.

 • Postanowienia noworoczne - jak w nich wytrwać?

  ...(panowie). Trzecie miejsce, czyli jeszcze podium, zajmuje poprawa sytuacji finansowej. Te same badania bezlitośnie dowodzą, że zaledwie 8 proc. z nas realizuje (choć częściowo) swoje noworoczne postanowienia. Dlaczego?

 • Zdrowe postanowienia noworoczne Polaków AD 2017

  Wśród Polaków, którzy będą robić w Sylwestra noworoczne postanowienia, 36 proc. osób chce się więcej ruszać, 25 proc. zamierza schudnąć, 19 proc. chce zadbać o zdrowsze jedzenie, a 14 proc. planuje rzucić palenie – wynika z badania przeprowadzonego w drugiej połowie grudnia na zlecenie LightBox, firmy oferującej catering dietetyczny. Postanowienia noworoczne robi jedna trzecia badanych.

 • Te zabiegi pomogą Ci zrealizować noworoczne postanowienia!

  Noworoczne postanowienia z to znana większości z nas tradycja. Niestety badania wskazują, że realizowane są one jedynie przez 8% ludzi, którzy je podjęli. Zazwyczaj nie udaje Ci się trafić do tej grupy? Zmień to! Jeśli wśród Twoich planów na 2017 rok są te związane z wyglądem nie bój się skorzystać ze wsparcia specjalistów. Jakie zabiegi pomogą osiągnąć upragniony cel? Podpowiadamy!

 • Noworoczne postanowienia w kawiarniach z serca Londynu

  Po pachnących choinką Świętach i szampańskiej zabawie sylwestrowej przyszedł czas na noworoczne przemyślenia i postanowienia. Między tworzeniem kolejnych list must have i must do podaruj sobie chwilę przyjemności i ulegnij zupełnie nowej pokusie, czekającej w kawiarniach COSTA COFFEE. Początek roku będzie ucztą dla podniebienia, dzięki Brownie Latte i zimowemu bestsellerowi wśród ciast...

 • Polacy robią postanowienia noworoczne, ale się ich nie trzymają

  Połowa Polaków robi postanowienia noworoczne, ale przez cały rok trzyma się ich 9,2 proc. - wynika z badań - Postanowienia noworoczne okazują się mitem - mówi PAP Life socjolog Piotr Zimolzak. Najszybciej poddajemy się już w pierwszych tygodniach po Nowym Roku.

 • Spełnij noworoczne postanowienie z Rodial Super Fit!

  Rok 2016 nabiera rozpędu – ile z nas już pracuje nad dotrzymaniem najpopularniejszego postanowienia noworocznego i zaczęło się odchudzać oraz rzeźbić sylwetkę? Pamiętajmy, że nie tylko dieta i ćwiczenia nam w tym pomogą. Z pomocą przychodzą także skuteczne kosmetyki, jak oferowana przez PELL.PL seria produktów wyszczuplających Rodial Super Fit!

Wideo na temat: noworoczne postanowienia
 • Postanowienia noworoczne Soni Bohosiewicz

  W rozmowie z Kingą Burzyńską z "Dzień Dobry TVN" Maja Bohosiewicz zdradziła, czy robi postanowienia noworoczne. - Lepiej jest podjąć próbę i ponieść fiasko, niż w ogóle nie podejmować próby - zaznaczyła aktorka. Czy jest sentymentalna? Czy cieszy się na udział w programie "Mali Giganci"? Zdradziła też, nad jakimi nowymi projektami pracuje. (DDTVN/x-news)

 • Majdanowie o postanowieniach noworocznych

  Czy Małgorzata Rozenek-Majdan i Radek Majdan robią postanowienia noworoczne? - Jeśli chcesz coś zrobić, rób to od dzisiaj - powiedziała Małgorzata. - My mamy bardzo dużo planów zawodowych i wiemy, że przyszły rok będzie równie intensywny, jak ten mijający - dodała. - Planów nie robimy, życie jest pełne niespodzianek - przyznał były piłkarz.

 • Gwiazdy o postanowieniach noworocznych

  Dla wielu osób nowy rok jest doskonałą okazją do zmiany swojego życia. Czy polskie gwiazdy robią postanowienia noworoczne? - Pojawiają się pewne przemyślenia, zawsze robię sobie taką listę, bo wydaje mi się, że aby się rozwijać, to trzeba sobie poprzeczkę podnosić - przyznała Klaudia Halejcio. - Nigdy w życiu nie robię postanowień noworocznych, dlatego, że mogę nie dotrzymać i potem będę się

Dyskusje na temat: noworoczne postanowienia
 • Re: Odchudzanie po Świętach Noworoczne postanowienie

  Ja również miałam postanowienie noworoczne, żeby zacząć się odchudzać. Poczytałam trochę w internecie, na temat zawartości kalorycznej poszczególnych produktów. Postanowiłam nawet zrezygnować z pieczywa. Okazało się, że jednak to trudniejsze niż mi się wydawało :/ Tak to jest jak się po prostu kocha jeść. Ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Z postanowienia póki co zrezygnowałam, ale

 • Re: Noworoczne postanowienia dietetczne

  Bardzo fajnie o dietetycznych postanowieniach noworocznych dziewczyna pisze na blogu kateskitchen. Szkoda, że nie można tutaj dodać linka, ale naprawdę warto znaleźć artykuł "Klasyczne postanowienie noworoczne - jak go uniknąć"

 • Re: Odchudzanie po Świętach Noworoczne postanowienie

  Sama zastanawiam się nad rozpczęciem diety już dzisiaj. Po co czekać do nowego roku i traktować odchudzanie jako postanowienie noworoczne. Będzie to pretekst do paru dni obżarstwa "bo przecież jeszcze parę dni do nowego roku i postanowienia więc mogę sobie pozwolić " to mój najczęstszy błąd... Przez to każde odchudzanie kończy się porażką.Wiele razy już próbowałam ale koniec z tym,trzeba wziąć

 • Re: Noworoczne postanowienia dietetczne

  Oczywiście, jak większość kobiet mam jakieś tam postanowienia noworoczne. Ale jeśli chodzi o główne, to faktycznie - dietetyczne. Do tego regularne oczyszczanie się. I właśnie jestem w trakcie pierwszej kuracji - z napojem Detox Zero. Muszę powiedzieć, że takie oczyszczanie jest bardzo przyjemne :)

 • moje postanowienie noworoczne

  sluchajcie nieuchronnie zbilza sie koniec roku 2010...jestem ciekawa jakie sa wasze postanowienia noworoczne??? ja postanowilam ze zaczne sie naprawde zdrowo odzywiac i w tym celu zazyczylam sobie od mikolaja parowar;)

 • Re: Zdrowe postanowienia noworoczne Polaków AD 2017

  Ja 10 lat temu postanowiłem, że nie będę robił noworocznych postanowień. Jak na razie udaje mi się wytrwać w tym postanowieniu :)

 • Re: moje postanowienie noworoczne

  ja tam postanawiam różne rożności przez cały rok ;) ale znalazłam niezły artykuł, który może pomóc wytrzymać w swoich postanowieniach: http://wzdrowymstylu.pl/2010/12/27/noworoczne-postanowienia/

 • mam postanowienia ;*

  najlepiej mieć jakieś postanowienie ponieważ stawia ono jakiś cel, wymaga zaangażowania się w jakąś sprawę moim noworocznym postanowieniem będzie to że wezmę bardziej za geografię, bo to jedyny przedmiot z którego mam 3! muszę mieć 4 i tyle!!!!!

 • Re: Zdrowe postanowienia noworoczne Polaków AD 2017

  jeśli coś zaplanuję to nie czekam do Nowego Roku tylko wprowadzam od razu w życie dla mnie są chore jakieś noworoczne postanowienia nie mam żadnych postanowień