• Informacje na temat:

  nowa dziewczyna

Artykuły na temat: nowa dziewczyna
 • Tak wygląda nowa dziewczyna Blooma!

  Aktor niestety nie miał do tej pory szczęścia w miłości.

 • Nowa-stara dziewczyna Di Caprio

  Aktor został przyłapany w towarzystwie modelki, Roxy Horner, z którą spotykał się dwa lata temu.

 • ​Dziewczyna na miesiąc, Audrey Carlan

  Audrey Carlan z wdziękiem i frywolnością kusi niezwykle seksowną i pikantną historią. "Dziewczyna na miesiąc" rozbudza wyobraźnię i pobudza zmysły. To propozycja dla kobiet, którym nieobce są erotyczne fantazje i które nie obawiają się przekraczać tabu.

 • Dziewczyna na miesiąc, Audrey Carlan

  Audrey Carlan powraca z niezwykle erotyczną i pikantną historią Mii Sanders - "Dziewczyna na miesiąc". Ta książka rozbudza wyobraźnię i pobudza zmysły. Frywolny i dosadny język, którym posługuje się autorka sprawi, iż książki jej zaspokoją potrzeby kobiet, którym nieobce są seksualne fantazje. Okrzyknięta przez USA Today następcą "Pięćdziesięciu Twarzy Grey’a" seria na dobre rozgościła się...

 • Pierwsza poległa dziewczyna

  Wiele z nich nie miało nawet 18 lat. Opatrywały rannych nie tylko w szpitalach polowych, ale bezpośrednio na linii frontu, pod gradem kul, od których wiele z nich zginęło. Przenosiły meldunki, zdobywały żywność, gasiły pożary – o bohaterskich dziewczynach, które brały udział w Powstaniu Warszawskim, opowiada Barbara Wachowicz.

 • Chce poznać jego dziewczynę

  Weronika Książkiewicz od jakiegoś czasu przyjaźni się z Tomaszem Karolakiem. Jak rozwinęła się ich relacja? Aktorka opowiedziała o tej znajomości i nowym...

 • Cristiano Ronaldo ma nową dziewczynę

  Najsłynniejszy piłkarz na świecie znów się zakochał. Prawie dwa lata temu rozpadł się jego związek z Iriną Shayk. Od tego czasu Ronaldo nie potrafił związać się z nikim na stałe. Czy tym razem to się zmieni?

 • Cara Delevingne ma nową dziewczynę. To znana aktorka!

  Cara Delevingne jest jedną z najpopularniejszych modelek młodego pokolenia. 26-letnia Brytyjka ma na swoim koncie nie tylko sesje zdjęciowe i pokazy, ale także role filmowe.

 • Książę Harry ma nową dziewczynę?

  Plotka głosi, że arystokrata zaczął się spotykać z Ellie Goulding.

 • Orlando Bloom ma nową dziewczynę?

  Jak donoszą zagraniczne tabloidy, gwiazdor był niedawno widziany w towarzystwie pięknej, brunetki. Czyżby to oznaczało rozstanie z Katy Perry?

Zdjęcia na temat: nowa dziewczyna
Wideo na temat: nowa dziewczyna
 • Tak wygląda nowa dziewczyna DiCaprio.

  Leonardo DiCaprio ma nową dziewczynę. Aktor słynie już ze swojego upodobania do gwiazd wybiegu. Nikogo zatem nie dziwi, że kolejną wybranką bożyszcza kobiet jest modelka. Aktor poznał 32-letnią Elizę Joenck kila miesięcy temu - jeszcze przed rozpadem związku jego z Toni Garrn. DiCaprio i Brazylijka na razie usiłują utrzymać swój związek w ukryciu. Czy nowa piękność boi się, że gwiazdor znudzi się

 • Drake przyłapany z nową dziewczyną

  Drake przyłapany z nową dziewczyną. Widziano go w Toronto z modelką Malaiką Terry. Źródła zdradzają, że to właśnie z nią chciałby się ustatkować. Malaika podobno spotkała się nawet z matką Drake’a. Jeszcze miesiąc temu muzyka łączono z wokalistką Raye.

 • Harry Styles ma nową dziewczynę?

  Harry Styles ma nową dziewczynę? Nowym obiektem westchnień wokalisty podobno jest Camille Rowe. Muzyka i modelkę widziano razem na imprezie w Nowym Jorku. Byłby to kolejny aniołek Victoria’s Secret, z którym spotyka się Styles. Camille jest w branży modowej od 19. roku życia. Współpracowała m.in. z marką Louis Vuitton i Dior.

Dyskusje na temat: nowa dziewczyna
 • Re: Mieszkam z dziewczyna i jej matka

  ? z drugiej strony chyba ona tez moglaby się zdecydować,czy chce zalozyc nowa rodzine z mama czy ze mna,nie? czy znow się myle?

 • Re: Brytyjska księżna jak dziewczyna z sąsiedztwa

  Piekna.....ma w sobie cos uroczego.Uwielbiam ja..... jej styl ubierania....klasa ma w sobie

 • Re: Stara czy nowa miłość?

  Ciekawa jestem, w jakiej branży robisz tę `karierę` nie potrafiąc poprawnie zbudować zdania, za to solidnie okraszając podstawowymi błędami... Dziewczyna z małej wiochy ujrzała nieco świata, to i piorytety uległy zmianie? Żal mi ciebie.

 • Re: Tak wygląda nowa dziewczyna Blooma!

  wielbiciel dziewczyn bez cycków ten Orlando...

 • Re: Taniec na rurze - Nowa moda?

  Mogłabym to zrozumiec gdyby to była młoda dziewczyna ,ale mężatka bez przesady .Często jestem w takim klubie i widzę jak to wygląda .Nawet mi myśl nie przeszła aby pozwolic na taki taniec mojej przyszłej zonie .Decyzja należy do Ciebie czy na taki taniec pozwolisz zonie,czy godzisz sie na to aby Twojej zonie wkładano w majtki pieniądze .

 • Re: Taniec na rurze - Nowa moda?

  Mogłabym to zrozumiec gdyby to była młoda dziewczyna ,ale mężatka bez przesady .Często jestem w takim klubie i widzę jak to wygląda .Nawet mi myśl nie przeszła aby pozwolic na taki taniec mojej przyszłej zonie .Decyzja należy do Ciebie czy na taki taniec pozwolisz zonie,czy godzisz sie na to aby Twojej zonie wkładano w majtki pieniądze . Piszesz "mogłabym", "często jestem w taki klubie

 • Re: Taniec na rurze - Nowa moda?

  Mogłabym to zrozumiec gdyby to była młoda dziewczyna ,ale mężatka bez przesady .Często jestem w takim klubie i widzę jak to wygląda .Nawet mi myśl nie przeszła aby pozwolic na taki taniec mojej przyszłej zonie .Decyzja należy do Ciebie czy na taki taniec pozwolisz zonie,czy godzisz sie na to aby Twojej zonie wkładano w majtki pieniądze . Piszesz "mogłabym", "często jestem w taki klubie