• Informacje na temat:

  nieprzyjemny zapach z pralki

Artykuły na temat: nieprzyjemny zapach z pralki
 • Jak się pozbyć pleśni w pralce

  ...​Nieregularne czyszczenie pralki sprawia, że staje się ona idealnym środowiskiem dla bakterii i pleśni. Nawet jeśli nie zauważyłaś jeszcze pleśni na uszczelce przy bębnie, zaniepokoić cię powinien nieprzyjemny zapach z pralki, który także pozostaje na pranych w niej ubraniach. Zanim sięgniesz po chemiczne preparaty antygrzybiczne, zacznij od naturalnych sposobów.

 • Jak pozbyć się zapachu stęchłych ubrań?

  Wyjmujesz świeżo uprane ubrania, a one mimo to wcale nie pachną świeżością? Nie możesz pozbyć się nieprzyjemnego zapachu dobrymi i drogimi proszkami do prania czy płynami do płukania? To bolączka wielu z nas. Wypróbuj kilku prostych sposobów i pozbądź się problemu stęchłych ubrań raz na zawsze.

 • Kiedy wyjęłam z pawlacza cieplejsze ubrania, uderzył mnie ich nieprzyjemny, stęchły zapach. Leżały niewietrzone przez cale lato. Wypróbowałam...

 • Cuski z ukochanym zapachem mamy

  W świecie perfumiarstwa specjaliści zajmujący się komponowaniem zapachów nazywani są nosami. Równie imponujący zmysł powonienia mają dzieci. I to te dopiero co narodzone. W pierwszych tygodniach życia mają przede wszystkim nosa… na mamę!

 • Nadmierna potliwość stóp

  Wiąże się z tym krępujący zapach, zwłaszcza latem. Niektórym osobom uprzykrza życie przez cały rok.

 • Korzystając z różnych programów pralki i stosując tańsze środki do prania, możemy zaoszczędzić nawet 150 zł miesięcznie. A pranie będzie równie czyste jak dotąd.

 • 72 najlepsze pomysły na to, by mieć lśniący czystością dom

  Czy odkurzacz można zastąpić ściągaczką do szyb? Do czego podczas sprzątania przyda się stara skarpetka lub kule z papieru? Jak zrobić łazienkowy pochłaniacz złych zapachów? Poznaj sekrety szybkiego i efektywnego pucowania domu.

 • W dobrej formie mimo burz i upałów

  ...jonów dodatnich w pomieszczeniach może jeszcze bardziej wzrosnąć, gdy używamy urządzeń elektrycznych, zwłaszcza kilku naraz (np. kuchenki mikrofalowej, pralki, zmywarki, radia). Aby powietrze stało się(...). 2 l wody. Sygnałem, że za mało pijemy, mogą być: zmęczenie, znużenie, apatia, sucha, mniej elastyczna skóra (która np. powoli rozprostowuje się po uszczypnięciu), ciemnożółty mocz o nieprzyjemnym...

 • Do czego się przydadzą tabletki do zmywarek

  ...1. Wyczyść pralkę Jeśli chcesz usunąć nieprzyjemny zapach z bębna pralki, co kilka miesięcy zrób pranie "na pusto" z dwiema tabletkami do zmywarek. Nastaw temperaturę na 60 stopni.  2. Brud z toalety Jeśli nie możesz sobie z nim poradzić, wrzuć do muszli klozetowej jedną kapsułkę do zmywania - niech się rozpuści. Potem wyszoruj muszlę szczotką i spuść wodę.  3. Przypalone naczynia Naczynie...

 • Moda wymaga pielęgnacji! Innowacje od LG, które dbają o twoje kreacje

  ...i pralko suszarkach stworzyło program "odświeżania parowego", dzięki któremu w 20 minut można zdezynfekować  i pozbyć się nieprzyjemnych zapachów z ubrań, bez uruchamiania całego cyklu prania. Dzięki temu(...). A stanie się tak, dzięki właściwościom pary, która posiada wiele zastosowań.   Po pierwsze para wnika w ubrania, dezynfekuje i eliminuje nieprzyjemne zapachy, którymi przesiąkły ubrania po całym...

Wideo na temat: nieprzyjemny zapach z pralki
 • Jak pozbyć się nieprzyjemnego zapachu z pralki?

  Jak szybko i bez użycia chemii wyczyścić pralkę? Blogerka Ewa Kozioł zaprezentowała domowe sposoby na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu oraz kamienia z urządzenia. Dzięki użyciu sody, octu oraz olejku eterycznego w łatwy sposób doprowadzimy pralkę do porządku, jednocześnie nie szkodząc naszemu zdrowiu. (źródło: TVP/x-news)

 • Czym wyczyścić dyspenser w pralce?

  Jak szybko i bez użycia chemii wyczyścić pralkę? Blogerka Ewa Kozioł zaprezentowała domowe sposoby na pozbycie się nieprzyjemnego zapachu oraz kamienia z urządzenia. Dzięki użyciu sody, octu oraz olejku eterycznego w łatwy sposób doprowadzimy pralkę do porządku, jednocześnie nie szkodząc naszemu zdrowiu. (źródło: TVP/x-news)