• Informacje na temat:

  nie dopuscic do rozwódu

Artykuły na temat: nie dopuscic do rozwódu
 • Po rozwodzie nie może sobie ułożyć życia

  Zrobiła wszystko, żeby uratować swoje małżeństwo. Rozstanie z mężem bardzo przeżyła, a próba ułożenia życia z nowym partnerem nie powiodła się.

 • Maria Rotkiel: Krytykują cię z zazdrości? Nie przejmuj się!

  ...- Osobami, które krytykują ze złości lub zazdrości, w ogóle nie należy się przejmować. Jeśli robimy to, co kochamy i robimy to uczciwie, nikt nie może nam niczego zarzucić. Jasne, każdy ma prawo do swojego zdania. Ktoś może powiedzieć, że to, co robię, bardzo mu się nie podoba. To jego prawo. A mnie się to, co robię, podoba i z tego nie zrezygnuję. To moje prawo.

 • Wojtek Błach: W życiu szukam wrażeń

  Ma za sobą rozwód i rozstanie z wieloletnią partnerką. Ale samotność go nie przeraża. - Nigdy nie nudzę się sam ze sobą - mówi i opowiada o dalekich wyprawach w pojedynkę.

 • Ten reportaż wygrał konkurs literacki Zwierciadła i Radia Jedynka w 2005 roku. Jako I nagroda został opublikowany w maju 2006. Proces rozwodowy bohaterki trwał dziewięć lat i znalazł jednak swoj koniec. O tym finale będzie następny reportaż.

 • Rodziców miałam osobnych

  Mama Malwiny rozeszła się z mężem bez kłótni. Rodzice Anny zwlekali z rozwodem, aż dzieci zdadzą maturę. Mama Aleksandry uciekła przed domową przemocą. Dorosłe córki rozwiedzionych rodziców opowiadają, jak widziały ich rozstanie oczami dziecka.

 • Tam, gdzie ty, moje miejsce

  Oboje świeżo po rozstaniach nie szukali miłości. Ale los zdecydował inaczej. Na szczęście! Związek dziennikarki Agnieszki Popielewicz-Hyży i wokalisty Grzegorza Hyżego okazał się lekiem na większość ich trosk.

 • Jak często powinniśmy uprawiać seks?

  ..., najwięcej zależy jednak od naszego wieku. Od momentu inicjacji do trzydziestego roku życia częstotliwość naszych kontaktów seksualnych rośnie. Po trzydziestce - bez względu na płeć - zaczyna spadać. Między 18 a 29 rokiem życia odbywamy średnio 112 stosunków rocznie, czyli kochamy się co 3-4 dni. Po trzydziestce liczba ta spada do 86 stosunków rocznie, czyli co 4-5 dni. Jeszcze gorszy wynik osiągają...

 • Krajobraz po rozwodzie

  Trach! Ciach! I po małżeństwie. Po rozwodzie możesz wyciąć nożyczkami twarz byłego męża ze wszystkich zdjęć. Ale z życia go przecież nie wymażesz. Tak jak nie wymażesz jego rodziców, którzy zaprzyjaźnili się z twoimi. Nie każesz też dziecku zapomnieć o wujku i cioci. Wszystkich powiązań nie da się przeciąć. I nie warto. O zerwanych więziach rozmawiamy z Anną Tanalską-Dulębą, psychoterapeutką.

 • Khloe Kardashian szuka własnego męża

  Czy ktoś widział? Czy ktoś słyszał ? Czy ktoś wie, gdzie podziewa się mąż Khloe Kardashian? Tabloid „The Mirror” donosi, że Kardashianka ma problemy ze zlokalizowaniem Lamara Odoma, który jest jej potrzebny do… podpisania dokumentów rozwodowych.

 • Grzech nasz powszedni

  Twój STYL: Czy mógłby mi ksiądz po wywiadzie udzielić komunii świętej? Ojciec Wacław Oszajca: - Komunii? Tak... Otóż nie. Ponieważ jestem rozwiedziony, mam drugą żonę, dzieci. - W takiej sytuacji musielibyśmy pogadać. Nastawienie Kościoła się zmieniło. Muszę uwzględnić, dlaczego doszło do rozwodu, dlaczego zawarto następne małżeństwo. Znam przykład: mężczyznę opuściła żona, kiedy...