• Informacje na temat:

  nianie

Artykuły na temat: nianie
 • Jak zapłacić mniej, zatrudniając nianię?

  Chcesz zatrudnić nianię do dziecka? Zrób to szybko. Rząd znowelizował ustawę o opiece nad dziećmi i od 1 stycznia będzie finansował składki niani tylko w 50% (a nie całkowicie, jak to było dotychczas).

 • Angelina Jolie ma osobną nianię do każdego dziecka

  ...pomocy sześciu nianiek - po jednej dla każdego dziecka. Plotkę o sztabie niań uwijających się wokół pociech państwa Jolie-Pitt potwierdziła ostatnio artystka, Bibi Barbara, która udziela dzieciom(...) w rozmowie z dziennikarzami "Woman’s Day". I nie są to pierwsze lepsze nianie. Jak donoszą zachodnie tabloidy, każda z kobiet zajmujących się dziećmi aktorów musi mieć wyższe wykształcenie, odpowiednie...

 • Żona Baldwina jest brana za nianię!

  Hilaria wyznała, iż ludzie często myślą, że nie jest matką swoich dzieci i oferują jej pracę w roli niani.

 • Uwaga niania!

  ...agencja - wspomina Sylwia. Niski głos w słuchawce zapewnia, że ich nianie to profesjonalistki. Znalezienie odpowiedniej kosztuje równowartość pensji, którą będzie dostawać, ale wszyscy klienci potwierdzą...

 • Dlaczego zmienili nianię synka?

  Książę Jerzy jest w dobrych rękach.

 • Chrissy Teigen nigdy nie zatrudni 'atrakcyjnej niani'

  Mimo iż 29-letnia modelka ufa swojemu mężowi Johnowi Legendowi, to przyznała, iż zatroszczy się o to, aby nie wystawiać go na działanie żadnych pokus.

 • Gwen Stefani przeprowadziła rozmowy o pracę z 67 nianiami

  Gwiazda programu "The Voice", która ma trzech synów ze swoim byłym mężem Gavinem Rossdalem - Kingstona, Zumę i Apolla opowiedziała o tym, przez co musiała przejść, aby mieć pewność, że jej chłopcy otrzymają najlepszą opiekę.

 • Mariah Carey: Niania wytoczy jej proces

  Niania, która w ubiegłym roku zajmowała się dziećmi Mariah Carey, chce uzyskać od piosenkarki odszkodowanie. Złożyła do sądu skargę na warunki, w jakich musiała pracować. O sprawie pisze „The Mirror”

 • Jak znaleźć dobrą nianię?

  .... Godna zaufania firma sprawdza kandydatki na nianie (ich uczciwość, kompetencje) i proponuje osoby, na których można polegać. Jeśli znajdziesz kogoś przez ogłoszenie w gazecie albo wywieszone...

 • Niania (nie)doskonała

  ...miastach płacimy niani mniej niż w dużych. Stawki zaczynają się od 5 zł za godzinę, jak np. w Bydgoszczy. W Krakowie trzeba minimum zapłacić 7 zł za godzinę. Natomiast warszawskie nianie zarabiają od...

Zdjęcia na temat: nianie
Wideo na temat: nianie
 • Czy Natalia Siwiec korzysta z pomocy niani?

  Natalia Siwiec zdradziła, że nie zamierza rezygnować ze swojego życia zawodowego i mimo małego dziecka nadal pracuje jako modelka. - Na pewno mam dużo mniej obowiązków i staram się układać wszystko tak, żeby dłużej być w domu - wyznała. Jak udaje jej się godzić macierzyństwo z pracą? Czy korzysta z pomocy niani? - Jesteśmy sami z Mariuszem, pomaga mi - wyznała.

 • Czy Kożuchowska korzysta z niani?

  Małgorzata Kożuchowska nie zwlekała z powrotem do pracy po porodzie. Kto zajmuje się dzieckiem aktorki, gdy ta jest na planie? Czy gwiazda korzysta z pomocy niani? - Bez niej nie byłby możliwy mój powrót do pracy, nic by się nie udało - podkreśliła Kożuchowska. - Opiekunki do dziecka szukałam jeszcze zanim Jaś się urodził - dodała artystka. Czym kierowała się przy wyborze opiekunki? (Agencja TVN/x-news)

 • Doskonale radzi sobie bez niani!

  Gwiazda nie mogła ostatnio narzekać na brak pracy, bo dopiero skończyła swoją przygodę z "Minionkami". Aktorka zdradziła, że znalazła idealny sposób na pogodzenie obowiązków zawodowych z macierzyństwem. (Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: nianie