• Informacje na temat:

  nerwy stres

Artykuły na temat: nerwy stres
 • Kawałek czekolady ukoi skołatane nerwy

  Jedni ze stresu nie jedzą, inni stres zajadają - najlepiej czymś słodkim. Jak przyznaje dietetyk Agnieszka Piskała, kawałek czekolady rzeczywiście - poprzez towarzyszące konsumpcji wydzielanie endorfin - w stresującej sytuacji może pomóc utrzymać nerwy na wodzy..

 • Chora ze stresu

  Życie w ciągłym napięciu szkodzi nie tylko sercu. Z powodu stresu możesz częściej się przeziębiać i mieć problemy ze skórą.

 • Stres piękności szkodzi

  Tempo dzisiejszego życia, ilość obowiązków i oczekiwań wobec nas – to wszystko sprawia, że żyjemy w ciągłym stresie. Dużo mówi się o jego wpływie na zdrowie i chyba wszyscy już wiemy, że nie wolno ignorować tego problemu. Czy jednak zdajemy sobie sprawę, jak mocno odbija się on również na wyglądzie? Jaki wpływ może mieć stres na urodę i czy możemy temu przeciwdziałać?

 • Stres? Potrzebujesz więcej magnezu

  Poprawia pamięć i koncentrację, koi nerwy, odpręża i uspokaja. Nowy eliksir? Nie! Tak działa magnez.

 • B12 z tą witamina pokonasz stres

  Zapobiega anemii, miażdżycy oraz poprawia apetyt. Jej największa zaleta? B12 to antidotum na skołatane nerwy, potwierdzają to badania naukowców. Jak uzupełnić ją w organizmie? Oto kilka podpowiedzi.

 • Naturalne sposoby na opanowanie stresu

  Stres to niestety nieodłączny towarzysz naszego życia. Chociaż od zarania dziejów pozwalał nam przetrwać w ryzykownych sytuacjach, dzisiaj coraz częściej staje się bezpośrednią przyczyną obniżenia ogólnej odporności organizmu.

 • Ziółka na stres i sen

  ...liściastej. Napój możesz osłodzić miodem. Gdy nerwy masz bardzo zszargane, herbatkę musisz pić co najmniej 3 razy dziennie. Zioło to możesz też wykorzystywać w kuchni, nadaje potrawom lekko cytrynowy smak...

 • Trzymaj nerwy na wodzy

  W diecie osób szybko popadających w złość oraz narażonych na stres powinny znaleźć się witaminy z grupy B i mieszanki ziołowe. Ważny jest relaks. Kojąco na nerwy działa aromaterapia.

 • Proste metody, które pozwolą zmniejszyć stres

  W pracy, w domu, a nawet na wakacjach stres towarzyszy nam niemal w każdej sytuacji. Dla jednych jest to powód do mobilizacji, z kolei innym często przysparza wielu problemów. Jak sobie z nim radzić? Poznaj kilka przydatnych wskazówek, które w szybki sposób pozwolą ukoić nerwy i zapewnią relaks.

 • Gdy stres nie pozwala spać

  Choćbyśmy byli bardzo, bardzo zmęczeni, to nie zaśniemy, jeżeli emocje w nas szaleją, a nerwy są napięte.

Wideo na temat: nerwy stres
Dyskusje na temat: nerwy stres
 • Re: Jak skutecznie walczyć ze stresem?

  Odpowiednia suplementacja to podstawa. Moim zdaniem na pewno przydałby ci się magnez i jakieś ziołowe tabletki na uspokojenie. Możesz sobie popatrzeć na stronie apteki (np. http://www.aptekamirowska.pl/category/nerwy-stres-brak-snu) jaki mają skład i od razu zamówić, albo poradzić się jeszcze farmaceuty.

 • Re: Kawałek czekolady ukoi skołatane nerwy

  ulubiony sposób na stres to czekladka:) ale jak nie działa do DESTRESAN MAX :):):)

 • Re: Skąd wzieliście fotografa na ślub? Jak go szukać?

  w czasie przygotowań (wiadomo stres i nerwy nas poniosły) to ona zawsze była w gotowości by nam pomóc. Naprawdę polecamy: http://mfotografia.pl/ No i zachęcamy do oglądania, bo nasze zdjęcia są nadal

 • Re: Stres w brzuchu

  U mnie z kolei przy większym stresie, który zazwyczaj przed sesją występują mdłości i biegunka :( Nic mi się nie chce wtedy jeść. W takim nerwach biorę nervomix control , po tym czuje się lepiej bo szybko nerwy mijają i te wszystkie nie miłe objawy także.

 • Re: suplementy

  Ja od zawsze miałam bardzo duże problemy ze swoją samoakceptacją... Mam 24 lata, studiuję i to tym bardziej utrudniało mi życie... czułam się jakby ludzie śmiali się mi cały czas za plecami... to bolało bardziej niż jak ktoś by wbijał mi szpile w serce. Co więcej ja ten stres i nerwy zajadałam... nie dawałm rady inaczej każdy posiłek to było ukojenie a potem wyrzuty sumienia i gdyby nie tabletki

 • Re: Stres w miejscu pracy: Jak sobie z nim radzić?

  Niestety czasami taki stres jest nieunikniony, u nas swego czasu panowała nie fajna atmosfera, sama miałam nerwy i nawet zaczęłam brać nervomix control. Najgorzej jest kiedy potem ten stres przenosi się do domu, lepiej tego unikać :)

 • Re: Jak rozładowujecie nerwy?

  Ja np. najchetniej rozładowuje stres w domu przy meczyku z ulubionym piwkiem w wygodnej kanapie :) 0002LKS32WHLL658

 • Re: Trzymaj stres pod kontrolą

  też się ratuję extraspazminą, jak czuję, że nerwy mam jak postronki i już więcej nie zdzierżę. Jestem potem wyciszona, ale nie przymulona

 • Re: Jak rozładowujecie nerwy?

  Kilku sprytnych sposobów nauczyłam się w Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej. Jeśli źródłem stresu jest konkretna sytuacja np. w pracy, można go rozładować poprzez(...) tępione przez dorosłych. Tymczasem jest to prosty i bezpieczny sposób na rozładowanie nie tylko stresu ale również agresji, którą intensywny stres może wywołać. Dziękujemy Pani Magdaleno za

 • Re: Pośpiech i stres sprzyjają tyciu

  U mnie jest zupełnie odwrotnie bo w stresie w ogóle nie mam apetytu, jem bardzo mało i na siłę :( Kiedy stres dopada mnie a zazwyczaj przez pracę to wtedy biorę jakiś czas nervomix control, wtedy jest lepiej, zaraz nerwy i niepokój mijają i normalny apetyt też wraca.