• Informacje na temat:

  nekanie telefonami

Artykuły na temat: nekanie telefonami
 • Nękanie po polsku: Kto prześladuje, kto powinien się bać

  Na komisariat przychodzi mężczyzna i pokazuje policjantowi esemesy o treści „kocham cię”, „uwielbiam cię”, „chcę się z tobą kochać”. Co najprawdopodobniej usłyszy? „No taaaak, rzeczywiście jest pan ofiarą” – powiedziane jednak z ironicznym uśmiechem. Zdarzają się też komentarze, które słyszą kobiety: „niejeden na pana miejscu by się cieszył z takiej wielbicielki” - opowiada Jagna Piwowarska.

 • Naciąganie przez telefon, w internecie, a nawet... w twoim domu!

  Mimo że zaostrzono przepisy konsumenckie, wiele firm próbuje je omijać. Nie brakuje też oszustów. Przeczytaj, jak się przed nimi bronić.

 • Jak się bronić przed przestępstwami internetowymi

  Nękanie, wyłudzenia danych, kradzieże z kont bankowych. Podpowiadamy, jak korzystać z sieci tak, by uniknąć tego typu zagrożeń.

 • Jak odzyskała radość życia?

  Nękanie telefonami, dwuznaczne SMS-y, wreszcie śledzenie, nawet gdy wyjeżdżała na drugi kraniec Polski. Jeszcze niedawno Małgorzata Foremniak (47) bała się przejść sama od samochodu do drzwi domu albo hotelu! Wiedziała, że gdzieś czai się on. Prześladowca.

 • Powstrzymać stalkera

  Twój były partner nie daje ci spokoju, nęka cię telefonami i e-mailami, nie bądź bierna. Możesz się bronić!

 • Stalker - namolny adorator

  Zazwyczaj zaczyna się niewinnie - poznajemy kogoś np. poprzez internet, rozmawiamy, bywa, że się spotykamy. Później jesteśmy nękani setkami telefonów, a "adorator" czeka godzinami przed naszym domem - coraz więcej Polaków przyznaje, że padło ofiarą tzw. stalkingu.

 • Robbie Wiliams błaga o randkę

  Robbie Wiliams (30 l.) jest do tego stopnia zauroczony młodą irlandzką wokalistką Samanthą Mumbą, że od kilku dni nęka ją prośbami o spotkanie.

 • Dzwoni mój niebieski czyli prywatny telefon, nie wszystkim daje ten numer więc zdziwiona że słyszę jakiś  obcy mi głos, starsz facet pyta kiedy możemy się spotkać i że nie jest to rozmowa na telefon. Umówlilśmy się na 12 tą i przyszedł, mówi że nie chce mi psuć humoru ale jest z agencji ochrony mienia i dóbr osobistych.... Pewien szanowany człowiek mówi że gnębi pani telefonami jego rodzinę...

 • Cześć, Użerania się z byłym ciąg dalszy. Otóż teraz wpadł na pomysł że będzie mnie nękać obraźliwymi wiadomościami na gg oraz smsami. Pozstanowiłam...

 • Ellen DeGeneres została pozwana za żart o piersiach

  ...ją pełnymi drwin telefonami i zostawali wiadomości na poczcie głosowej, gdy uczestniczyła w pogrzebie. Titi pozwała prezenterkę za "zniesławienie, naruszenie prywatności i postawienie jej w złym...

Wideo na temat: nekanie telefonami
 • Russel Crowe: Michael Jackson nękał mnie telefonami

  Wygląda na to, że Michael Jackson miał specyficzne poczucie humoru. Russel Crowe opowiedział w wywiadzie dla magazynu "The Guardian"o tym, jak Król Popu przez prawie trzy lata żartował sobie z niego przez telefon.(Cover Video/x-news)

Dyskusje na temat: nekanie telefonami
 • Re: czulostki od ojca roku:/

  o publiczne przeprosiny. w dodatku jest tu jeszcze kwestia 'niemiecka' czyli ksenofobia ze znamionami rasizmu. a na koniec zlozylabym wniosek o odebranie mu praw rodzicielskich i nekanie cie po nacach i dniach telefonami. co za czlowiek!