• Informacje na temat:

  nauka dmuchania

Artykuły na temat: nauka dmuchania
 • Pięć sposobów na spędzenie czasu z rodziną, tak by wszyscy byli zadowoleni

  ...atrakcyjne dla dorosłych, jak i dla dzieci. Dobrym pomysłem jest również zabieranie dzieci na kino plenerowe, na którym panuje nieco swobodniejsza atmosfera niż w sali kinowej. Nauka przez zabawę Nauka może być dla dzieci świetną atrakcją pod warunkiem, że zostanie przedstawiona w taki sposób, jak w warszawskim Centrum Nauki Kopernik. W przeciwieństwie do tradycyjnego muzeum, tam można eksponatów...

 • Dopalacze mogą zabić!

  Katastrofalne skutki, ze śmiercią włącznie, mogą wystąpić już po pierwszym kontakcie z tą, silnie toksyczną, substancją. Co może wskazywać na to, że nastolatek jest pod wpływem dopalacza?

 • 12 miejsc na rodzinny wypad z dziećmi

  Kolejny weekend bez atrakcji? Nie macie pomysłu, gdzie wybrać się z dziećmi? Zapomnijcie o nudzie i narzekaniach, oto miejsca stworzone dla rodzin!

 • Ina Rybarczyk: Moja kuchnia wciąż samą mnie zaskakuje

  ...wyjdzie. Na tym polega nauka gotowania. Napisałam książkę tak, aby ją jak najbardziej ułatwić. By była swoistymi dmuchanymi rękawkami pomocnymi w nauce pływania.

 • Maestra z Wadowic

  Była tytanem pracy, świetnym pedagogiem, śpiewała główne partie w 33 operach, w jedenastu językach. Dla opery zrezygnowała z domu, męża, dzieci – Ada Sari.

 • Joanna Koroniewska: Nieśmiała chuliganka

  Rozrabiała gorzej niż chłopcy, ale była świetną uczennicą. I zaskakująco zaradnym dzieckiem. Gdy miała jedenaście lat, założyła... spółdzielnię sprzątającą klatki schodowe.

 • Odetchnij pełną piersią - czyli jak żyć z astmą

  Odpowiednia terapia sprawia, że ta przewlekła choroba nie jest uciążliwa.

 • Kuroniowie: Smaki rodzinne z historią w tle

  Kuroniówka to zupa-symbol. Stworzona w latach 90. przez Jacka Kuronia, ówczesnego ministra pracy i polityki społecznej, idea serwowania najbiedniejszym i bezrobotnym pożywnej zupy, odżywa w kryzysowych czasach współczesnej Polski. O słynnym dziadku, który nauczył pomagać potrzebującym, i tacie, który pokazał, jak wyrażać uczucia poprzez gotowanie opowiada kucharz - Jakub Kuroń.

 • Chciałabym oddychać

  Zamknęła rozdział: praca w Panoramie. Stara się zamknąć prywatny wątek katastrofy smoleńskiej. Można powiedzieć, że to moment, kiedy Joanna Racewicz chce zacząć pisać swoją historię od nowa. Ma już na to najważniejszą zgodę – od samej siebie. Na spotkanie przychodzi uśmiechnięta, choć w trakcie tej rozmowy głos załamie jej się kilka razy.

 • Blanka Satora: Księżniczka na białym rumaku

  Miłośniczka koni. Promotorka hiszpańskiego stylu jazdy w Polsce. Jako jedna z nielicznych kobiet ukończyła kurs w Królewskiej Wyższej Szkole Jazdy w Jerez de la Frotera. Blanka Satora opowiada EksMagazynowi o pięknie Andaluzji.