• Informacje na temat:

  nauka angielskiego

Artykuły na temat: nauka angielskiego
 • Nauka angielskiego

  Tradycyjny, elegancki? Tak. Ale też nonszalancki i awangardowy. Styl brytyjski jest mieszanką wielu różnych konwencji. To dobrze? Owszem. Bo nigdy się nim nie znudzisz. Pomyśl tylko: raz możesz być królową Wiktorią, a innym razem Szalonym Kapelusznikiem. Jak powinny go stosować kobiety dojrzałe, a jak dwudziestolatki, sprawdziły Bogna Sworowska i top modelka Maja Salamon.

 • Angielski... nieobowiązkowy

  ...odmienne opcje polityczne, byli zgodni - marginalizacja angielskiego w polskich szkołach to błąd. Katarzyna Hall broni natomiast nowego pomysłu nauczania, zgodnie z którym decyzja o tym, czy nauka(...)- Pomysł firmowany przez minister Katarzynę Hall z niepokojem przyjmują szefowie resortów edukacji poprzednich rządów. Obowiązek nauki powinien dotyczyć języka angielskiego, a nie jakiegokolwiek...

 • Angielski od kołyski

  ...zdeterminowane, by dziecko było dwujęzyczne - mówi Anna Litwiniuk, psycholog rodzinny. - Znam kobietę, która całą ciążę leżała na zwolnieniu w domu i wykorzystała ten czas, by nauczyć się angielskiego. Od(...), jak nauka chodzenia albo rysowania. I znajomość języka też będzie dla niego czymś naturalnym i oczywistym. A także dlatego, że aparat mowy malucha dopiero się rozwija - i rozwinie się właśnie do...

 • Kiedy zacząć naukę języka?

  Coraz więcej rodziców chce, aby ich dziecko już od najmłodszych lat uczyło się angielskiego, niemieckiego czy francuskiego. Jednak bądźmy ostrożni i nie dajmy się porwać modzie. Zbyt wczesna nauka drugiego języka może bowiem przynieść więcej szkody niż pożytku.

 • Rodzice też chcą angielskiego

  Aż 91 proc. Polaków opowiada się za tym, by nauka języka angielskiego rozpoczynała się już w pierwszej klasie szkoły podstawowej.

 • Wczesna nauka języków obcych u dzieci

  ...angielskiego, cieszył się dużą popularnością.

 • ...łatwością przyswaja nowe słowa. Jednak z mojego doswiadczenia i z obserwacji rodzeństwa, rodziny,  z całą pewnością mogę napisać, że nauka języków obcych w PL jest na bardzo niskim poziomie. W szkołach publicznych nie przykłada się wagi do języków, mimo, że jest obowiązkowa matura z języka. Ja zaczęłam uczyć się angielskiego w czwartej klasie szkoły podstawowej, potem w średniej i na...

 • Angielski z Julką

  Trzecia część nowatorskiej serii do nauki języka angielskiego dla najmłodszych.

 • Wakacje z angielskim

  Podstawy angielskiego, francuskiego, włoskiego i hiszpańskiego poznają dzieci w wieku od 6 do 10 lat podczas wakacyjnych zajęć, proponowanych w sierpniu przez Muzeum Zabawek i Zabawy w Kielcach.

 • Angielski z Julką cz. 4

  Czwarta część nowatorskiej serii do nauki języka angielskiego dla najmłodszych.

Dyskusje na temat: nauka angielskiego
 • Re: Szybka nauka - jakieś rady?

  Najlepszy sposób na zapamiętywanie? fiszki! Kiedyś robiłem sam, ale to zabiera jednak trochę czasu, więc kupuję ładnie wydane, nowiutkie kartoniki. Ja akurat głównie uczę się angielskiego z niebieskich fiszek, ale co jakiś czas kupuję tez in blanco i tam albo rozpisuję sobie słówka, albo czasem inne przedmioty. Dla wzrokowca takiego jak ja - metoda idealna.

 • Re: Nauka angielskiego

  Kto to pisał nigdy nie chodził po angielskiej ulicy

 • przydatny kurs angielskiego w podróżach

  Witam bardzo przydatny kurs angielskiego do podróży. Nauka jest bardzo prosta dla każdego dzięki jemu możesz bez problemu porozumieć się z innymi osobami. http://kursy-jezykowe-free.blogspot.com/2013/09/kurs-angielskiego-superkurs-poziom.html

 • Re: Nauka angielskiego

  Co za bzdury. Moda w stylu angielskim to balerinki przez okrągły rok, obcisłe, czarne leginsy, glęboki dekold, szalik i kretyński makijaż.

 • Re: przydatny kurs angielskiego w podróżach

  dla jednych dobre sa darmowe kursy, bo potrafia sie zmotywowac i skupic w domu, inni wola isc do szkoly i pouczyc sie pod okiem wykwalifikowanej kadry. proste przeciez ja polecam szkołę długi język - zajęcia prowadzą tam native speakerzy a to według mnie najlepszy sposób nauki języka obcego :) moj ex uczyl sie u nich i zachwalal. mialam sie tez zapisac, ale cos nie wyszlo. niby nauka w malych

 • Re: Nauka angielskiego

  Ja w Anglii widziałam większość grubasów z wagą przeszło 100kg - miniówki - bluzki z dekoltami - albo podkoszulki - żadnej elegancji. Na luzie - tam się nie przejmują wyglądem. Tylko starsze kobiety mają jeszcze angielską elegancję i są szczupłe.

 • Re: przydatny kurs angielskiego w podróżach

  co do kursów dostępnych za darmo nie powiem, fajna sprawa, ale co kurs stacjonarny to kurs stacjonarny:) ja chodzę na przykład do Speak Up i też douczam się w podróży jak dojeżdżam z Radomia do Warszawy co dziennie do pracy i z pracy, mają platformę na której są lekcje i materiały do samokształcenia, więc wystarczy mieć tablet i nielimitowany interenet i nauka aż huczy w głowie!

 • Re: Nauka angielskiego

  stylizacja z sukienką i peleryny naprawdę niezła, natomiast ten monochromatyczny kostium z płaszczem nie bardzo:-(

 • Re: Jakie jest wasze postanowienie noworoczne ?

  Nauka języka angielskiego i w zasadzie tyle. Może coś mi przed 12 jeszcze przyjdzie do głowy.

 • Re: Nauka angielskiego

  chodzi o 10 razy poprawiany nos , czy botoks tu i tam ?