• Informacje na temat:

  nauka

Artykuły na temat: nauka
 • ​Nauka jest kobietą

  Często spotykamy dziś kobiety-naukowców. Wiele z nas decyduje się na rozwój właśnie w tym kierunku. Fundusze Europejskie mogą w tym pomóc. Wspierają podejmowanie studiów doktoranckich, realizację różnych projektów badawczych, a także komercjalizację badań i wdrożenie ich do działalności biznesowej.

 • Nauka angielskiego

  Tradycyjny, elegancki? Tak. Ale też nonszalancki i awangardowy. Styl brytyjski jest mieszanką wielu różnych konwencji. To dobrze? Owszem. Bo nigdy się nim nie znudzisz. Pomyśl tylko: raz możesz być królową Wiktorią, a innym razem Szalonym Kapelusznikiem. Jak powinny go stosować kobiety dojrzałe, a jak dwudziestolatki, sprawdziły Bogna Sworowska i top modelka Maja Salamon.

 • Beaty Tadli nauka stylu

  W swojej książce "Czego oczy nie widzą" Beata Tadla nie boi się przyznać do tego, że w przeszłości jej styl ubierania pozostawiał wiele do życzenia. Wspomina chociażby, że na Bal Dziennikarzy zdarzało się jej przychodzić w letnich sukienkach ze sklepu indyjskiego.

 • Bezpieczeństwo jazdy: Nauka jazdy na torze

  Wybór dobrego, bezpiecznego auta nigdy nie jest łatwy. Warto zainwestować w innowacyjne rozwiązania służące naszemu bezpieczeństwu na drodze. Czy jednak, gdy już je mamy, potrafimy właściwie z nich korzystać i zachować się na drodze w trudnych sytuacjach? Wybraliśmy się do ŠKODA Auto Szkoła, aby to sprawdzić.

 • Nauka gotowania sprzyja zdrowej diecie

  Udział w warsztatach kulinarnych nie tylko wzbogaca naszą wiedzę i umiejętności kucharskie. Jak wskazują badania nauka gotowania wpływa również na to, jak się odżywiamy.

 • Rodzinne niedziele w Lolku z nauką i zabawą

  ...zajmujące się sztuką i edukacją. Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy! Nauka jest równie fascynująca jak zabawa. 11, 18, 25 marca (niedziela), godz. 14:00 8, 15, 22, 29 kwietnia (niedziela...

 • Dietetyczny zawrót głowy: Modne diety kontra nauka

  Co jeść żeby uniknąć chorób i zapewnić sobie długie życie? Jak skutecznie walczyć z nadwagą i otyłością? Wkrótce, każdy będzie mógł się tego dowiedzieć w bezpłatnej poradni dietetycznej online.

 • L’Oréal wspiera kobiety nauki

  ...terapeutyków działających w układzie pokarmowym. Promotor rozprawy doktorskiej: dr hab. n. med. Jakub Fichna. L’Oréal wie, jak ważna jest nauka i innowacje - L’Oréal od początku swojego istnienia...

 • Irydologia - nauka, która czyta z oczu

  Choroba czai się w oku Irydologia to nauka analizująca tęczówkę oka pod kątem potencjalnych chorób i zagrażających zdrowiu zmian w organizmie. W oku znajduje się specyficzna mapa wszystkich przebytych chorób, zawartości toksyn w organizmie oraz możliwych zagrożeń. Mimo, iż nauka ta zaliczana jest w poczet specjalizacji medycyny alternatywnej, z każdym rokiem na badanie w gabinecie irydologa...

 • Twój obowiązek to nauka, a nie praca

  Córka kazała mi się nie martwić. Wyjaśniła, że chce po szkole zajmować się malutką siostrą koleżanki z klasy. Rodzice koleżanki znają ją jeszcze z gimnazjum, więc mają do niej zaufanie.

Zdjęcia na temat: nauka
Wideo na temat: nauka
 • Nauka BEZ fikcji: Oxytrees

  Bardzo często słyszymy o przełomowych odkryciach, które mają zrewolucjonizować świat techniki czy medycyny. Do Polski trafiło 30 tysięcy sztuk oxytee, które ma ponoć wymiernie zmienić nasze życie. Czym charakteryzuje się to tajemnicze drzewo? Dowiecie się po obejrzeniu kolejnego odcinka "Nauki BEZ fikcji". Program Nauka bez fikcji prowadzi dla Was Dawid Myśliwiec . Pozostałe

 • Nauka BEZ fikcji: Oxytrees

  Bardzo często słyszymy o przełomowych odkryciach, które mają zrewolucjonizować świat techniki czy medycyny. Do Polski trafiło 30 tysięcy sztuk oxytee, które ma ponoć wymiernie zmienić nasze życie. Czym charakteryzuje się to tajemnicze drzewo? Dowiecie się po obejrzeniu kolejnego odcinka "Nauki BEZ fikcji". Program Nauka bez fikcji prowadzi dla Was Dawid Myśliwiec . Pozostałe

 • Bezpieczeństwo jazdy: Nauka jazdy na torze

  W poniższym materiale wideo dowiesz się, czy butelka wody może być zagrożeniem dla naszego życia oraz jak zachować się na drodze w sytuacjach ekstremalnych, m. in. gdy wpadniesz w poślizg. Nauka jazdy na torze. Odc.1.

Dyskusje na temat: nauka
 • Re: Szybka nauka - jakieś rady?

  Najlepszym sposobem na naukę jest robienie kolorowych notatek,jeżeli jesteś wzrokowcem.Możesz również uczyć się czytając treść na głos, to wtedy szybciej zapamiętasz.Powodzenia! :)

 • Re: Kiedy zacząć naukę języka?

  Dobra znajomość daje nam informacji, a także sprawia, że nasze życie w harmonii. Preply jest tutaj z nowoczesnym sposobem doskonalenia nauki, dołącz język obcy Dla Dzieci

 • Re: Szybka nauka - jakieś rady?

  Najlepszy sposób na zapamiętywanie? fiszki! Kiedyś robiłem sam, ale to zabiera jednak trochę czasu, więc kupuję ładnie wydane, nowiutkie kartoniki. Ja akurat głównie uczę się angielskiego z niebieskich fiszek, ale co jakiś czas kupuję tez in blanco i tam albo rozpisuję sobie słówka, albo czasem inne przedmioty. Dla wzrokowca takiego jak ja - metoda idealna.

 • Re: Co piszczy w DNA?

  Sa 3 gatunki humanoidow homo sapiens - czarni,homo+neadtheral - biali, homo + denisovian zolci. Nauka i szkola oklamuje ludzi w celach politycznych ze istnieje jedna rasa ludzka. Sa ogromne roznice hormonalne i fizyczne miedzy rasami ktore skutkuja inna mentalnoscia, innym IQ itp.

 • Re: Szybka nauka - jakieś rady?

  mi zawsze pomagały mapy myśli i wszelkie kolorowe notatki

 • Re: Co piszczy w DNA?

  Powtarzanie bredni z zebrań Świadków Jehowy co? Nakładą ludziom bzdur, żeby zawierzyć Biblii, która jest zbiorem mitów i legend: jakiś Noe zebrał wszystkie zwierzęta z ziemi, taaa, jasne; Jonasz w brzuchu ryby, ha ha; trąby jerychońskie (tarcie się płyt tektonicznych) itd. Wierzcie ludzie w naukę, a nie jakieś wymyślone stwory w niebie.

 • Re: Szybka nauka - jakieś rady?

  masz poniżej, uważam, że akuratna

 • Re: Horoskop na 2018 rok

  Tak jest i czas wreszcie wziąć odpowiedzialność za to wszystko co nas w życiu spotyka . Albo to zrozumiemy, albo pozostaniemy w ciemnocie , do końca swoich dni . Nauka jasno udowodniła , że to my sami jesteśmy kreatorami naszej rzeczywistości . https://www.youtube.com/watch?v=pUGY57RFz0Y

 • Re: Szybka nauka - jakieś rady?

  życie cię nauczy szybko się uczyć...w tri miga

 • Re: Dzieci Wołynia. Co działo się z sierotami po zamordowanych Polakach?

  A czy w Warszawie nie żyli bezbronni cywilni Polacy? A w reszcie Polski? Tacy sami Polacy żyli. Jakby Rosja i Niemcy Hitlera nie napadli na Polskę w 1939 r. to i mordów na Wołyniu by nie było. Przynajmniej w takiej skali. I Akcji Anty Polskiej przez Rosję sowiecką w latach 1937-1938 już. Przed wojną i Wołyniem. To wzór ludobójstwa na Wołyniu. ZSRR i Niemcy Hitlera.