• Informacje na temat:

  naturalne sposoby na infekcje nerek

Artykuły na temat: naturalne sposoby na infekcje nerek
 • Domowe sposoby na przewianie

  Najpierw sięgnij po metody naturalne. Jeżeli po 2-3 dniach objawy nie zaczną ustępować, idź do lekarza.

 • Jesienną infekcję trzeba wyleczyć, a nie „przechodzić”!

  ...nerek: Warto sprawdzić, czy nie rozwinęło się po cichu, jeśli zauważymy, że oddawany mocz dziwnie się pieni lub ma różowe albo brunatne zabarwienie. Zapalenie opon mózgowych: Objawem mogą być: silny(...) i wątroby, cukrzycę, niewydolność nerek, choroby układu krwiotwórczego. Również stosowanie leków tzw. immunosupresyjnych (np. po przeszczepach) to większe ryzyko powikłań grypy lub anginy. Osoby otyłe...

 • Domowe sposoby na przeziębienie

  ..., które proponuje  homeopatia. Leki  dobierajmy tak, aby skutecznie zwalczały objawy, nie osłabiając przy tym organizmu. Środki homeopatyczne i roślinne można przyjmować, nie obciążając nerek czy(...) i bakteriobójcze. Odblokowanie zatkanych zatok wspomogą też inhalacje olejkami eterycznymi: eukaliptusowym, lawendowym, sosnowym lub jałowcowym. Sposoby na ból gardła Sprawdzonym sposobem na ból...

 • Sposoby na chory pęcherz

  O tym, że niedomaga, świadczy nieprawidłowy kolor moczu, dreszcze, bóle głowy i nudności. Zanim wybierzesz się do lekarza, spróbuj sama złagodzić te objawy.

 • Naturalne produkty zapobiegające obrzękom

  Każda z nas miewa kłopoty z obrzmiałymi nogami i ociężałością. Ale są sposoby, by poczuć się lekko. To twoi sprzymierzeńcy.

 • Naturalne produkty zapobiegające obrzękom

  Każda z nas miewa kłopoty z obrzmiałymi nogami i ociężałością. Ale są sposoby, by poczuć się lekko. To twoi sprzymierzeńcy. Wiele osób sądzi, że aby obrzęki ustąpiły, trzeba pić mniej płynów. Błąd! Należy pić codziennie 1,5–2 l wody (ale unikać kawy i mocnej herbaty). By zaś nie mieć problemów z nietrzymaniem moczu, polecamy ćwiczenia na wzmocnienie mięśni dna miednicy.

 • Problemy z pęcherzem: Jak sobie z nimi radzić

  Najczęściej chorują kobiety między 15. a 35. rokiem życia. Infekcja pęcherza moczowego rozwija się szybko i przez kilka dni uniemożliwia normalne życie. Nieleczona może doprowadzić nawet do niewydolności nerek. Sprawdź, jak ją bezpiecznie leczyć i jak skutecznie jej zapobiegać.

 • Zapalenie pęcherza. Jak zapobiec nawrotom choroby

  ...jest niemal pewny. Domowe kuracje W leczeniu zapalenia pęcherza sprawdza się fitoterapia, czyli sposoby naturalne. Odwar z liści borówki . Pół łyżki stołowej liści borówki brusznicy zalejmy(...) lędźwiowego odcinka kręgosłupa. Dieta. Włączmy do niej jogurty naturalne, kefiry, maślanki, czyli produkty zawierające żywe kultury bakterii, i kiszonki. Taka dieta, według naukowców, zmniejsza ryzyko...

 • Zapalenie pęcherza: Co robić, by się nie powtarzało

  Infekcje dróg moczowych lubią powracać. Zapobiec temu może odpowiednia profilaktyka. Czasem potrzebne są także specjalistyczne badania i leczenie.

 • Obrzęki pod kontrolą

  Mogą dokuczać ci teraz, bo jesteś przeciążona lub niewyspana. Wystarczą proste sposoby, byś poczuła się lepiej. Upewnij się jednak, że to nic poważnego!