• Informacje na temat:

  naturalne produkty do czyszczenia

Artykuły na temat: naturalne produkty do czyszczenia
 • ...układają się włókna. Na koniec materiał wyczesz miękką szczotką. Ze skóry Do czyszczenia tapicerek ze skóry naturalnej absolutnie nie wolno stosować wody z mydłem. Czyści się je miękką(...)), a po piwie szmatką nasączoną octem. Naturalne produkty czyszczące WYKORZYSTAJ SÓL ★ Gdy na drewnianych powierzchniach pojawiły się okrągłe ślady pozostawione przez wazon lub ciecz, nanieś na nie...

 • Eko na co dzień: Jak naturalnie dbać o dom?

  Ekologiczne zasady służą nam w dwojaki sposób. Przede wszystkim chronimy zasoby naturalne i środowisko, czyniąc je miejscem przyjaznym dla życia, a co za tym idzie, stajemy się bardziej łaskawi dla swojego zdrowia, swoich bliskich i przyszłych pokoleń.

 • ...strona każdego płatka jest falista) pozwala na szybkie i skuteczne oczyszczenie skóry dziecka, zanieczyszczenia zatrzymywane są w mikroskopijnych rowkach. Dzięki specjalnej strukturze płatki nie(...). Pałeczki higieniczne Przeznaczone są do pielęgnacji pępowiny i pępka noworodka, czyszczenia nosa i oczu oraz do punktowego osuszania i dezynfekcji skóry dziecka (zewnętrzna małżowina uszna, potówki itp...

 • Moc zapachów w twoim domu

  Do portfolio firmy Politan – czołowego producenta artykułów do przygotowania i przechowywania żywności oraz sprzątania – dołączyły produkty chemii gospodarczej pod marką Helios.

 • Ta dieta zapewni ci piękny uśmiech

  Marchewka pomoże ci się pozbyć kamienia nazębnego, zielona herbata wzmocni szkliwo, a papryka uchroni przed paradontozą. Sprawdź, jakie jeszcze produkty służą twoim zębom.

 • Japońska technologia pod Twoją choinką!

  Święta to czas kiedy chcemy obdarować naszych bliskich wszystkim co najlepsze. Dbając o nich okazujemy swoją miłość i przywiązanie. Najwyższej jakości produkty Panasonic sprawią radość i idealnie wkomponują się w styl życia tych których kochamy najbardziej.

 • Japońska technologia na święta!

  Święta to czas kiedy chcemy obdarować naszych bliskich wszystkim co najlepsze. Dbając o nich okazujemy swoją miłość i przywiązanie. Najwyższej jakości produkty Panasonic sprawią radość i idealnie wkomponują się w styl życia tych których kochamy najbardziej.

 • Ręczniki papierowe w łazience. Do czego się przydadzą?

  Na pewno masz w swojej kuchni ręczniki papierowe, których używasz każdego dnia. Świetnie nadają się do czyszczenia blatów oraz naczyń, przecieraniu kurzu, a nawet wspierają nas w odchudzaniu, gdyż doskonale wchłaniają tłuszcz z frytek czy kotletów. Warto, oprócz ich standardowego zastosowania, wykorzystać je także w łazience np. podczas robienia makijażu. Poznaj nietypowe zalety zwykłych...

 • Porządki na ostatnią chwilę kosztują nawet o 160 zł więcej niż normalnie. Kupujemy bowiem szybko działające, jednak drogie środki. Do świąt zostały jeszcze trzy tygodnie. Mamy więc czas, aby wybrać się do dyskontów, gdzie ceny płynów do mycia szyb, emulsji do czyszczenia, proszków do prania, ścierek itp., są niższe nawet o 50%.

 • Od A do Z - pielęgnujemy niemowlę

  ...niezastąpione w podróży, podczas spaceru i u lekarza. Nasza rada: Jeżeli twój smyk ma wrażliwą skórę, wybieraj produkty oznaczane jako "soft" lub "sensitive". Są bezzapachowe i bardzo delikatne. Unikaj...