• Informacje na temat:

  nakładanie rozu na policzki

Artykuły na temat: nakładanie rozu na policzki
 • Jak nakładać róż, by policzki wyglądały na młodsze i jędrniejsze?

  Subtelnie zaróżowione policzki nie tylko ożywiają zmęczoną, poszarzałą cerę, ale też delikatnie modelują jej owal, bo optycznie podnoszą tzw. chomiczki. Aby jednak tak się stało, należy przestrzegać ważnych wskazówek wizażystów.

 • Róż na policzkach odmładza

  W kilka sekund odejmiesz sobie kilka lat. Sekret tkwi w dobraniu koloru różu do typu karnacji.

 • Jak wybrać idealny róż na Twoje policzki?

  Chciałabyś kupić róż ale nie masz pojęcia który wybrać, który jest najbardziej odpowiedni dla koloru Twojej karnacji? Nie wiesz czym kierować się dokonując zakupu? Okazuje się że to nic trudnego!

 • Provoke Rosy Collection, Dr Irena Eris

  Rossette for Eye&Cheek Multifunkcyjny puder do oczu i na policzki, stworzony z kombinacji kolorów pasujących do każdego typu karnacji. Ciepła morela zapewnia blask, wyrazista fuksja - odświeża(...) policzkowych. Nałożony na powieki, stworzy subtelny makijaż oka. Zastosowany na policzki rozświetli cerę, dodając bladoróżowego blasku karnacji i jasnej, i ciemnej. Nałożony na sucho - daje efekt...

 • Draping - modelowanie twarzy różem

  Wydawać by się mogło, że po konturowaniu i strobingu w makijażu twarzy już nic nas nie zaskoczy. A jednak, kolejną z technik modelowania twarzy, tym razem za pomocą różu, jest draping.

 • Pędzle do makijażu

  Umiejętnie używane zapewniają perfekcyjne nakładanie kosmetyków. Jak to robić?

 • Makijażowe różowo mi

  Różowe usta, różane policzki i różowy cień na powiekach - to jeden z trendów, który obecny będzie w nadchodzącym sezonie. Taki monochromatyczny makijaż nie musi być jednak przytłaczający. "Makijaż(...), który nakładamy na policzki, na powieki i rozjaśnienie go neutralnym cieniem do powiek. W ten sposób uzyskamy nieco delikatniejszy, bardziej naturalny makijaż. Taki makijaż wciąż pozostaje w trendzie...

 • Zaskakujące rozwiązania

  Błyszczyk na... policzkach, a róż na... ustach - tego nie znałaś! Ekspert tylko nam zdradza makijażowe sztuczki gwiazd.

 • Pomiędzy światłem a cieniem

  Od kilku sezonów w makijażu równie ważne, jak oczy i usta, są policzki. Koniecznie powinny być podkreślone. Nie daj się zwieść pozorom, że do malowania wystarczą ci tusz, cienie do powiek i szminka. Modelka nie wyglądałaby tak dobrze, gdyby nie puder brązujący, rozświetlacz lub róż, które podkreślają kształt twarzy. Jak ich używać, wyjaśnia wizażysta Sergiusz Osmański.

 • Jak zmieniała się klasyka

  Oko obrysowane kreską albo ciemnymi cieniami, policzki podkreślone różem, usta cielistą szminką. Klasyczny makijaż jest zawsze modny. Ale nawet on się zmienia i co kilka sezonów powraca w nowej wersji. Razem z wizażystą Sergiuszem Osmańskim sprawdziliśmy, jak malowałyśmy się kiedyś, i ustaliliśmy, jak powinnyśmy to robić dziś.