• Informacje na temat:

  nagrywanie plyty cd

Artykuły na temat: nagrywanie plyty cd
 • Krzysztof Cugowski nagrywa płytę z synami. Premiera późną wiosną 2016 roku

  Po rozwiązaniu Budki Suflera Krzysztof Cugowski nie zwalnia tempa. Wokalista wydał solową płytę, a obecnie pracuje nad kolejną. Tym razem do współpracy zaprosił swoich trzech synów. Ma również w planach kolejne koncerty z repertuarem klasycznym.

 • Shakira nagrywała płytę w Gdańsku

  Shakira nagrywała w ostatnich dniach utwory do swojej najnowszej płyty w Radiu Gdańsk. Światowa gwiazda muzyki pop, prywatnie narzeczona hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique, przyjechała do Polski kibicować mu podczas Euro 2012. Płyta ma się ukazać w tym roku.

 • Doda bez scenicznej maski

  Wokalistka jest ostatnio bardzo zajęta. Koncerty przeplatały się z nagrywaniem nowej płyty. Teraz na fanów czeka niespodzianka.

 • Paweł Małaszyński: muzyka jest moim krwiobiegiem

  Największym sukcesem tego zespołu, jest to, że on cały czas istnieje, że mamy pasję, żeby tworzyć i nagrywać kolejne płyty. To jest największy sukces - przyznaje Paweł Małaszyński, który wraz z zespołem Cochise pracuje nad piątą płytą.

 • Agata Steczkowska: to, co jest proste, jest czasem nieosiągalne

  "Kto chce znać prawdę, niech się odniesie do książki" - mówi o swojej książce "Steczkowscy - miłość wbrew regule" Agata Steczkowska. O muzyce i najnowszej płycie nagrywanej z chórem dziecięcym opowiada w wywiadzie dla PAP Life.

 • ​Leszek Możdżer i "barokowi dziwacy"

  Leszek Możdżer - wybitny jazzman, pianista i kompozytor rozpoczął współpracę z Holland Baroque - orkiestrą grającą muzykę dawną. Niebawem premiera ich nowej płyty i trasa koncertowa.

 • Katarzyna Stankiewicz zmęczona, ale szczęśliwa

  To intensywny czas dla wokalistki. Właśnie dobiega końca praca nad nową płytą. Tym razem nie będzie to solowy krążek, ale powrót do korzeni. Katarzyna Stankiewicz, doskonale pamięta czasy wytężonej pracy z zespołem Varius Manx i już teraz postanowiła intensywnie pracować nad formą. Promocja płyty, koncerty, wywiady i spotkania z fanami wymagają nielana kondycji fizycznej.

 • Wciąż sobie stawia nowe wyzwania

  Nagrywa nową płytę. Napisała książkę. Agnieszka Chylińska znów zaskakuje swoich fanów.

 • Wciąż sobie stawia nowe wyzwania

  Nagrywa nową płytę. Napisała książkę. Znów zaskakuje swoich fanów.

 • Kocham bezwarunkowo

  Właśnie wydaje nowa płytę. Dziennikarze pytają: „Gdzie pani była, kiedy pani nie było?”. „Jak to gdzie? – dziwi się Grażyna Łobaszewska. – Tutaj. Cały czas nagrywam i koncertuje”.

Wideo na temat: nagrywanie plyty cd
 • Czy Tomasz Makowiecki miał wpływ na twórczość Reni Jusis?

  Po 7 latach muzycznego milczenia wróciła na rynek z nową płytą "Bang!". Co przez ten czas robiła Reni Jusis? - Celebrowałam zwykłe życie rodzinne - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" wokalistka. Artystka opowiedziała o atmosferze panującej przy nagrywaniu płyty oraz wykonała utwór "Bejbi Siter" promujący płytę . (Dzień Dobry TVN)

 • Co przez ostatnie 7 lat robiła Reni Jusis?

  Po 7 latach muzycznego milczenia wróciła na rynek z nową płytą "Bang!". Co przez ten czas robiła Reni Jusis? - Celebrowałam zwykłe życie rodzinne - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" wokalistka. Artystka opowiedziała o atmosferze panującej przy nagrywaniu płyty oraz wykonała utwór "Bejbi Siter" promujący płytę .(Dzień Dobry TVN)

Dyskusje na temat: nagrywanie plyty cd
 • Re: Dzieci Janusza Józefowicza

  walca!!! o spiewie nie wspomne, bo to ryk jest, ubzdurala sobie ze ma talent i januszek musi jej zalatwiac nagrywanie plyty, niech bywalcy sobie chodza i ja ogladaja w tym buffo, ale niech nie straszy