• Informacje na temat:

  nagrywanie plyty cd

Artykuły na temat: nagrywanie plyty cd
 • Krzysztof Cugowski nagrywa płytę z synami. Premiera późną wiosną 2016 roku

  Po rozwiązaniu Budki Suflera Krzysztof Cugowski nie zwalnia tempa. Wokalista wydał solową płytę, a obecnie pracuje nad kolejną. Tym razem do współpracy zaprosił swoich trzech synów. Ma również w planach kolejne koncerty z repertuarem klasycznym.

 • Shakira nagrywała płytę w Gdańsku

  Shakira nagrywała w ostatnich dniach utwory do swojej najnowszej płyty w Radiu Gdańsk. Światowa gwiazda muzyki pop, prywatnie narzeczona hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique, przyjechała do Polski kibicować mu podczas Euro 2012. Płyta ma się ukazać w tym roku.

 • Paweł Małaszyński: muzyka jest moim krwiobiegiem

  Największym sukcesem tego zespołu, jest to, że on cały czas istnieje, że mamy pasję, żeby tworzyć i nagrywać kolejne płyty. To jest największy sukces - przyznaje Paweł Małaszyński, który wraz z zespołem Cochise pracuje nad piątą płytą.

 • Agata Steczkowska: to, co jest proste, jest czasem nieosiągalne

  "Kto chce znać prawdę, niech się odniesie do książki" - mówi o swojej książce "Steczkowscy - miłość wbrew regule" Agata Steczkowska. O muzyce i najnowszej płycie nagrywanej z chórem dziecięcym opowiada w wywiadzie dla PAP Life.

 • ​Leszek Możdżer i "barokowi dziwacy"

  Leszek Możdżer - wybitny jazzman, pianista i kompozytor rozpoczął współpracę z Holland Baroque - orkiestrą grającą muzykę dawną. Niebawem premiera ich nowej płyty i trasa koncertowa.

 • Wciąż sobie stawia nowe wyzwania

  Nagrywa nową płytę. Napisała książkę. Agnieszka Chylińska znów zaskakuje swoich fanów.

 • Wciąż sobie stawia nowe wyzwania

  Nagrywa nową płytę. Napisała książkę. Znów zaskakuje swoich fanów.

 • Kocham bezwarunkowo

  Właśnie wydaje nowa płytę. Dziennikarze pytają: „Gdzie pani była, kiedy pani nie było?”. „Jak to gdzie? – dziwi się Grażyna Łobaszewska. – Tutaj. Cały czas nagrywam i koncertuje”.

 • Golec uOrkiestra

  Wywodząca się z Milówki (Beskid Żywiecki) grupa Golec uOrkiestra istnieje od 1998 roku i ma w dorobku wiele przebojów. Od czasu do czasu grupa nagrywa specjalne płyty, związane z reguły ze świętami Bożego Narodzenia. W grudniu 2005 r. przygotowała dwupłytowe wydawnictwo "Nieziemskie granie dla Ciebie Panie: Kolędy i pastorałki".

 • Mariah Carey

  Mariah Carey w zasadzie nie trzeba przedstawiać. Od czasu debiutanckiej płyty "Mariah Carey" jej nagrania znajdowały miliony odbiorców.

Wideo na temat: nagrywanie plyty cd
 • Co przez ostatnie 7 lat robiła Reni Jusis?

  Po 7 latach muzycznego milczenia wróciła na rynek z nową płytą "Bang!". Co przez ten czas robiła Reni Jusis? - Celebrowałam zwykłe życie rodzinne - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" wokalistka. Artystka opowiedziała o atmosferze panującej przy nagrywaniu płyty oraz wykonała utwór "Bejbi Siter" promujący płytę .(Dzień Dobry TVN)

 • Czy Tomasz Makowiecki miał wpływ na twórczość Reni Jusis?

  Po 7 latach muzycznego milczenia wróciła na rynek z nową płytą "Bang!". Co przez ten czas robiła Reni Jusis? - Celebrowałam zwykłe życie rodzinne - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" wokalistka. Artystka opowiedziała o atmosferze panującej przy nagrywaniu płyty oraz wykonała utwór "Bejbi Siter" promujący płytę . (Dzień Dobry TVN)

Dyskusje na temat: nagrywanie plyty cd
 • Re: Dzieci Janusza Józefowicza

  walca!!! o spiewie nie wspomne, bo to ryk jest, ubzdurala sobie ze ma talent i januszek musi jej zalatwiac nagrywanie plyty, niech bywalcy sobie chodza i ja ogladaja w tym buffo, ale niech nie straszy