• Informacje na temat:

  nagrywanie plyt cd

Artykuły na temat: nagrywanie plyt cd
 • Lindsay Lohan nagrywa nową płytę

  Gwiazda filmu "Wredne dziewczyny" wyznała, że chciałaby ponownie wejść do studia nagraniowego.

 • Krzysztof Cugowski nagrywa płytę z synami. Premiera późną wiosną 2016 roku

  Po rozwiązaniu Budki Suflera Krzysztof Cugowski nie zwalnia tempa. Wokalista wydał solową płytę, a obecnie pracuje nad kolejną. Tym razem do współpracy zaprosił swoich trzech synów. Ma również w planach kolejne koncerty z repertuarem klasycznym.

 • Co zrobić z płytami Michaela Jacksona?

  25 czerwca minęło 10 lat od śmierci króla popu. Na obchodach rocznicy cieniem kładzie się skandal związany z dokumentem „Leaving Neverland‟, w którym powrócił temat pedofilii, jakiej miał się dopuszczać Jackson.

 • Shakira nagrywała płytę w Gdańsku

  Shakira nagrywała w ostatnich dniach utwory do swojej najnowszej płyty w Radiu Gdańsk. Światowa gwiazda muzyki pop, prywatnie narzeczona hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique, przyjechała do Polski kibicować mu podczas Euro 2012. Płyta ma się ukazać w tym roku.

 • Anastacia: Rockowa płyta

  Niewielka osóbka o potężnym glosie - jak często określa się amerykańską wokalistkę Anastacię - powróciła do muzyki po ciężkiej i wyczerpującej walce z nowotworem piersi. Chorobę stwierdzono na początku 2003 roku, a kilka miesięcy później, jeszcze nie będąc w pełni sił, Anastacia pojawiła się w studiu nagraniowym, żeby zacząć nagrywać piosenki na swoją trzecią płytę.

 • Magda wyda płytę?

  Ostatnio media zelektryzowała informacja, że piękna Magda Mielcarz (33) zamierza wydać debiutancki album.

 • Wyda płytę roku?

  Rozmowa z Patrycją Kosiarkiewicz ma moc uzdrawiającą. Tyle w niej energii i optymizmu. Fanka Nigelli Lawson i doktora Housa.

 • Agata Steczkowska: to, co jest proste, jest czasem nieosiągalne

  "Kto chce znać prawdę, niech się odniesie do książki" - mówi o swojej książce "Steczkowscy - miłość wbrew regule" Agata Steczkowska. O muzyce i najnowszej płycie nagrywanej z chórem dziecięcym opowiada w wywiadzie dla PAP Life.

 • Doda bez scenicznej maski

  Wokalistka jest ostatnio bardzo zajęta. Koncerty przeplatały się z nagrywaniem nowej płyty. Teraz na fanów czeka niespodzianka.

 • Kasia Cerekwicka chwali się wakacjami

  Kasia Cerekwicka kilka lat temu zniknęła z show - biznesu, zrezygnowała również z koncertów i nagrywania płyt. Dwa lata temu przypomniała jednak fanom o swoim istnieniu przyjmując propozycję występów w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Dziś koncertuje, nagrywa nowy materiał i jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych!

Wideo na temat: nagrywanie plyt cd
 • Krzysztof Cugowski nagrywa płytę z synami

  Po rozwiązaniu Budki Suflera Krzysztof Cugowski nie zwalnia tempa. Wokalista wydał solową płytę, a obecnie pracuje nad kolejną. Tym razem do współpracy zaprosił swoich trzech synów. Ma również w planach kolejne koncerty z repertuarem klasycznym. (źródło: Newseria Lifestyle)

 • Czy Tomasz Makowiecki miał wpływ na twórczość Reni Jusis?

  Po 7 latach muzycznego milczenia wróciła na rynek z nową płytą "Bang!". Co przez ten czas robiła Reni Jusis? - Celebrowałam zwykłe życie rodzinne - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" wokalistka. Artystka opowiedziała o atmosferze panującej przy nagrywaniu płyty oraz wykonała utwór "Bejbi Siter" promujący płytę . (Dzień Dobry TVN)

 • Co przez ostatnie 7 lat robiła Reni Jusis?

  Po 7 latach muzycznego milczenia wróciła na rynek z nową płytą "Bang!". Co przez ten czas robiła Reni Jusis? - Celebrowałam zwykłe życie rodzinne - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" wokalistka. Artystka opowiedziała o atmosferze panującej przy nagrywaniu płyty oraz wykonała utwór "Bejbi Siter" promujący płytę .(Dzień Dobry TVN)