• Informacje na temat:

  nagrywanie plyt cd

Artykuły na temat: nagrywanie plyt cd
 • Lindsay Lohan nagrywa nową płytę

  Gwiazda filmu "Wredne dziewczyny" wyznała, że chciałaby ponownie wejść do studia nagraniowego.

 • Krzysztof Cugowski nagrywa płytę z synami. Premiera późną wiosną 2016 roku

  Po rozwiązaniu Budki Suflera Krzysztof Cugowski nie zwalnia tempa. Wokalista wydał solową płytę, a obecnie pracuje nad kolejną. Tym razem do współpracy zaprosił swoich trzech synów. Ma również w planach kolejne koncerty z repertuarem klasycznym.

 • Co zrobić z płytami Michaela Jacksona?

  25 czerwca minęło 10 lat od śmierci króla popu. Na obchodach rocznicy cieniem kładzie się skandal związany z dokumentem „Leaving Neverland‟, w którym powrócił temat pedofilii, jakiej miał się dopuszczać Jackson.

 • Shakira nagrywała płytę w Gdańsku

  Shakira nagrywała w ostatnich dniach utwory do swojej najnowszej płyty w Radiu Gdańsk. Światowa gwiazda muzyki pop, prywatnie narzeczona hiszpańskiego piłkarza Gerarda Pique, przyjechała do Polski kibicować mu podczas Euro 2012. Płyta ma się ukazać w tym roku.

 • Lady Gaga zaskoczyła śmiałym wyznaniem

  Gwiazda pop Lady Gaga pracuje właśnie nad materiałem na nową płytę. Piosenkarka zdradziła właśnie, że nagrywanie nowych piosenek tak bardzo ją pochłania, że nie ma kiedy się wykąpać.

 • Anastacia: Rockowa płyta

  Niewielka osóbka o potężnym glosie - jak często określa się amerykańską wokalistkę Anastacię - powróciła do muzyki po ciężkiej i wyczerpującej walce z nowotworem piersi. Chorobę stwierdzono na początku 2003 roku, a kilka miesięcy później, jeszcze nie będąc w pełni sił, Anastacia pojawiła się w studiu nagraniowym, żeby zacząć nagrywać piosenki na swoją trzecią płytę.

 • Magda wyda płytę?

  Ostatnio media zelektryzowała informacja, że piękna Magda Mielcarz (33) zamierza wydać debiutancki album.

 • Wyda płytę roku?

  Rozmowa z Patrycją Kosiarkiewicz ma moc uzdrawiającą. Tyle w niej energii i optymizmu. Fanka Nigelli Lawson i doktora Housa.

 • Agata Steczkowska: to, co jest proste, jest czasem nieosiągalne

  "Kto chce znać prawdę, niech się odniesie do książki" - mówi o swojej książce "Steczkowscy - miłość wbrew regule" Agata Steczkowska. O muzyce i najnowszej płycie nagrywanej z chórem dziecięcym opowiada w wywiadzie dla PAP Life.

 • Doda bez scenicznej maski

  Wokalistka jest ostatnio bardzo zajęta. Koncerty przeplatały się z nagrywaniem nowej płyty. Teraz na fanów czeka niespodzianka.

Zdjęcia na temat: nagrywanie plyt cd
Wideo na temat: nagrywanie plyt cd
 • Krzysztof Cugowski nagrywa płytę z synami

  Po rozwiązaniu Budki Suflera Krzysztof Cugowski nie zwalnia tempa. Wokalista wydał solową płytę, a obecnie pracuje nad kolejną. Tym razem do współpracy zaprosił swoich trzech synów. Ma również w planach kolejne koncerty z repertuarem klasycznym. (źródło: Newseria Lifestyle)

 • Czy Tomasz Makowiecki miał wpływ na twórczość Reni Jusis?

  Po 7 latach muzycznego milczenia wróciła na rynek z nową płytą "Bang!". Co przez ten czas robiła Reni Jusis? - Celebrowałam zwykłe życie rodzinne - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" wokalistka. Artystka opowiedziała o atmosferze panującej przy nagrywaniu płyty oraz wykonała utwór "Bejbi Siter" promujący płytę . (Dzień Dobry TVN)

 • Co przez ostatnie 7 lat robiła Reni Jusis?

  Po 7 latach muzycznego milczenia wróciła na rynek z nową płytą "Bang!". Co przez ten czas robiła Reni Jusis? - Celebrowałam zwykłe życie rodzinne - zdradziła w "Dzień Dobry TVN" wokalistka. Artystka opowiedziała o atmosferze panującej przy nagrywaniu płyty oraz wykonała utwór "Bejbi Siter" promujący płytę .(Dzień Dobry TVN)