• Informacje na temat:

  nadmierne wypadanie włosów

Artykuły na temat: nadmierne wypadanie włosów
 • Domowe sposoby na wypadanie i porost włosów

  Nadmierne wypadanie włosów niemal w równym stopniu dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Przyczyną może być m.in. długotrwały stres, niewłaściwe odżywianie się czy błędy w pielęgnacji. Przerzedzona fryzura to często także efekt przebytych chorób lub zażywania niektórych lekarstw.

 • Sezonowe wypadanie włosów: Jak sobie z nim radzić?

  Na szczotce, w umywalce, na bluzkach, na poduszce – jeśli nagle zauważyłaś, że włosy wypadają ci bardziej, niż zwykle, nie wpadaj w panikę. Przyczyną może być bowiem… zmiana pory roku. Dlaczego wiosną i jesienią gubimy więcej włosów? Jak je wzmocnić i odpowiednio pielęgnować? Tego dowiecie się z naszego tekstu.

 • Zachowaj każdy włos

  ...​Nadmierne wypadanie włosów może mieć bardzo wiele przyczyń, jak zmiany i zaburzenia hormonalne (np. niedoczynność tarczycy), stres, nieodpowiednia dieta (brak witamin i minerałów), niewłaściwa pielęgnacja.

 • Jak uchronić włosy przed sezonowym wypadaniem?

  Zmiany hormonalne, niedobory witamin, nieprawidłowa dieta, procesy starzenia - to tylko niektóre z przyczyn nadmiernego wypadania włosów. Dołączając do tej listy osłabienie cebulek poprzez nadmierne nasłonecznienie w lecie, okazuje się, że jesienią włosy zaczynają wypadać w przerażającej ilości.

 • Zatrzymaj każdy włos

  ...​Twoje włosy są coraz rzadsze i cieńsze? Jeśli dziennie tracisz około 100 włosów, to normalne. Gdy jednak wypada ich więcej, nie czekaj - działaj. Powodem wypadania włosów może być choroba, utrata wagi, stres czy brak witamin, ale także niewłaściwa pielęgnacja.

 • Kuracja przeciw wypadaniu włosów artego

  Wypadanie włosów to problem dotykający nie tylko mężczyzn. Wśród kobiet osłabienie włosów oraz ich nadmierna utrata występuje równie często i  może mieć różne przyczyny. artègo - włoska marka(...) wyciągów roślinnych i działania aromaterapii wzmacniają włosy u nasady, przywracając im zdrowy wygląd . Już po 2/3 tygodniach stosowania włosy stają się mocniejsze, a nadmierne wypadanie zostaje...

 • Jak powstrzymać wypadanie włosów

  .... morfologię i poziom żelaza, hormonalne) albo włosów (trichogram), na podstawie których postawi diagnozę i zleci odpowiednie leczenie. Nadmierne wypadanie włosów bywa następstwem stresu lub choroby(...) przyciemnieniu może się nam wydawać, że tracimy ich więcej. Wypadanie włosów może się nasilić na skutek błędów pielęgnacyjnych, np. przetrzymywania farby podczas domowej koloryzacji czy nietrafnego...

 • Walka o włos

  Wypadanie włosów to naturalny stan. Kiedy jednak ilość traconych włosów zaczyna niepokoić, należy zgłosić się do lekarza. Osłabienie włosów może bowiem wynikać z problemów zdrowotnych.

 • Pięć najczęstszych błędów w pielęgnacji włosów

  Wszyscy chcemy mieć piękne i zdrowe włosy, jednak często przez niewiedzę, złe nawyki, pośpiech lub narastające wokół pielęgnacji mity, narażamy je na uszkodzenia, zwiększone wypadanie czy przesuszenie, co znacząco wpływa na ich wygląd. Prezentujemy najpopularniejsze grzechy popełniane wobec włosów i uczymy jak im zapobiegać.

 • Gdy włosy nadmiernie wypadają

  ...długości włosów i pozostaw na parę minut. Pamiętaj jednak, że nieco przesusza, więc polecany jest raczej do włosów przetłuszczających się. Płukanka ze skrzypu polnego zahamuje wypadanie Zalej(...)Wcierki, nalewki, płukanki fantastycznie poprawią kondycję osłabionych włosów. Jeśli nie ma przeciwwskazań lekarskich (zioła mogą wejść w interakcję z lekami, które bierzesz!), można też kurację...

Wideo na temat: nadmierne wypadanie włosów
 • Łysienie androgenowe u kobiet

  Nadmierne wypadanie włosów często nie jest efektem niewłaściwej pielęgnacji skóry głowy, lecz wynika z zaburzeń hormonalnych. Według badań łysienie androgenowe diagnozuje się u prawie jednej trzeciej kobiet, które ukończyły 30 lat.

Dyskusje na temat: nadmierne wypadanie włosów
 • Re: SOS dla wypadających włosów

  Szampon przeznaczony do mycia włosów i skutecznej pielęgnacji skóry głowy z problemem nadmiernego wypadania włosów. Pobudza krążenie krwi, odżywia skórę głowy i mieszków włosowych. Długotrwałe stosowanie zmniejsza nadmierne wypadanie włosów, poprawia wygląd włosów oraz ich ogólną kondycję. EFEKT: zwiększenie mikrokrążenia oraz pobudzenie mieszków włosowych, skutecznie przyspiesza wchłanianie

 • Re: Aby włos z głowy nie spadł

  ja polecam szampon z kofeina capilus Szampon przeznaczony do mycia włosów i skutecznej pielęgnacji skóry głowy z problemem nadmiernego wypadania włosów. Pobudza krążenie krwi, odżywia skórę głowy i mieszków włosowych. Długotrwałe stosowanie zmniejsza nadmierne wypadanie włosów, poprawia wygląd włosów oraz ich ogólną kondycję. EFEKT: zwiększenie mikrokrążenia oraz pobudzenie mieszków włosowych

 • Re: Czyste włosy bez szamponu

  ja polecam Capillus Szampon przeciw wypadaniu włosów z kofeiną. Szampon przeznaczony do mycia włosów i skutecznej pielęgnacji skóry głowy z problemem nadmiernego wypadania włosów. Pobudza krążenie krwi, odżywia skórę głowy i mieszków włosowych. Długotrwałe stosowanie zmniejsza nadmierne wypadanie włosów, poprawia wygląd włosów oraz ich ogólną kondycję. EFEKT: zwiększenie mikrokrążenia oraz

 • Re: Babcine sposoby na piękne włosy

  Mi również taka kuracja pomogła powstrzymać nadmierne wypadanie włosów. Człowiek na co dzień nie docenia znaczenia witamin i ich roli w organizmie. Dopiero kiedy czegoś nam brakuje szukamy skutecznych rozwiązań.

 • Re: Rozmaryn na świeży oddech

  ja polecam Szampon capillus z kofeiną przeznaczony do mycia włosów i skutecznej pielęgnacji skóry głowy z problemem nadmiernego wypadania włosów. Pobudza krążenie krwi, odżywia skórę głowy i mieszków włosowych. Długotrwałe stosowanie zmniejsza nadmierne wypadanie włosów, poprawia wygląd włosów oraz ich ogólną kondycję. EFEKT: zwiększenie mikrokrążenia oraz pobudzenie mieszków włosowych

 • Re: Tracisz włosy? To może być objaw choroby autoimmunologicznej

  Nadmierne wypadanie włosów może być także przyczyną choroby pasożytniczej, takiej jak nużyca. Ciężko jest z tym walczyć. Leczenie nie jest proste. Ale można się wspomóc informacjami na stronie Centrum Walki z Nużeńcem.

 • Re: Dbaj o włosy latem

  Olejowanie, robienie masek, masaże głowy, jak najbardziej warto. Chociaż uczciwie przyznam, że ciągle jestem w takim biegu (ostatnie 3 miesiące), że dobrą kondycję włosów zawdzięczam wyłącznie tabletkom biotebal. Mają najwyższą dawkę biotyny na rynku, dzięki czemu hamują nadmierne wypadanie włosów, a dodatkowo wzmacniają je i wspomagają wzrost nowych.

 • lekarz

  albo po prostu idz do endokrynologa - moze cos z twoimi hormonami nie tak jak nalezy (problemem moze byc wysoka wrazliwosc na testosteron, ktora powoduje nadmierne wypadanie wlosow). pozdrawiam

 • Re: Gdy przetłuszczają się włosy

  maksymalne przetłuszczanie doprowadza do osłabienia włosów co może powodować nadmierne wypadanie włosów

 • Re: Chandra czy...niedoczynność tarczycy?

  Problemy z tarczycą mam od dwudziestu lat.jestem kilkanaście lat po usunięciu guzka z cieśni tarczycy.Przez cały czas zażywam hormony tarczycy rożne dawki w różnych okresach w zależności od poziomu TSH.W tej chwili mam nadwagę (15kg)jest mi zimno,występują napady senności ,nadmierne wypadanie włosów .Pewnie TSH znów dwucyfrowe ???-To jest niedoczynność.Wszystkim życzę zdrowia.