• Informacje na temat:

  na zdrowie w roznych językach

Artykuły na temat: na zdrowie w roznych językach
 • Barwa języka sygnałem różnych chorób

  ​Język powinien być jasnoróżowy. Jeśli ma inny odcień albo jest pokryty nalotem, może to sygnalizować poważne choroby - nie tylko w obrębie jamy ustnej. Lekarz może więc powiedzieć: "Pokaż mi swój język, a powiem, co ci dolega".

 • Niedokwasota. Czym różni się od nadkwasoty?

  Najczęściej wynika z niedoboru witaminy B12. Cechują ją bóle i zawroty głowy, pieczenie języka, brak apetytu i nagły spadek wagi.

 • Apetyt na zdrowie rośnie w miarę… jedzenia

  ..., które stawiają na stabilizację finansową oraz... zdrowie. Badanie "What Women Want 2016" pokazało, że już 41% pań uznaje dbanie o formę za najważniejszy cel w tym roku, a 63% z nich pragnie bardziej(...) zatrudniłoby trenera personalnego i dietetyka. Zdrowie od kuchni Recepta na doskonałą sylwetkę znajduje się na talerzu. Jednocześnie odpowiednie proporcje wartości odżywczych, witaminy oraz minerały...

 • Michał Rusinek: Język na zamówienie

  ..., z cielęciem. Lubię czułość w języku polskim, o wiele więcej można odcieni tej czułości wyrazić w językach słowiańskich niż na przykład w języku angielskim. Bardzo lubię język kolejowy. Jak pociąg...

 • Przykry zapach z ust - jak sobie z nim radzić?

  Może mieć różne przyczyny. Warto je poznać i usunąć, bo to poprawi nasze zdrowie i... relacje z innymi.

 • Dokarmianie zwierząt w zoo może prowadzić do tragedii!

  "Rzucają mi różne rzeczy na wybieg. Ale tej jednej nigdy nie zapomnę. Wpadła kolorowa puszka ze słodkim napojem, więc ją zjadłam. Boleśnie skaleczyłam sobie język i dziąsła. Rany goiły się bardzo długo" - apeluje słonica Buba w ramach kampanii "ZOOstaw, nie dokarmiaj", prowadzonej przez warszawski ogród zoologiczny.

 • Dlaczego chrapanie jest groźne i jak je leczyć

  Skutkiem chrapania często bywa bezdech. To przypadłość, która może mieć wpływ na zdrowie. Ale umiemy ją skutecznie leczyć.

 • Nie kichaj na alergię

  Uczulenie to nie tylko katar, kichanie, swędząca skóra. Może być ono również powodem różnych komplikacji zdrowotnych.

 • Orina Krajewska: Jestem dziś na ścieżce, którą cenię najbardziej

  ...integralnej, który odbędzie się w lutym w Warszawie. Cały czas zapraszamy do współpracy ekspertów z różnych dziedzin związanych ze zdrowiem i leczeniem chorób przewlekłych, szczególnie onkologicznych(...) składa się na kompleksowe dbanie o zdrowie. To był ten klucz. - Tak naprawdę jednak można mnożyć i mnożyć takie rozmowy. To, że jest ich dwanaście, to absolutne minimum, ale szykując wraz z wydawnictwem...

 • Jak załatwiać formalności za starszą osobę

  Kiedy nasi rodzice zaczynają mieć kłopoty ze zrozumieniem urzędowego języka albo z dotarciem do urzędu czy banku, zaczynamy załatwiać większość spraw w ich imieniu. Jeśli staje się to regułą, warto zostać ich pełnomocnikiem. To ułatwi przejście przez wiele formalności!

Zdjęcia na temat: na zdrowie w roznych językach