• Informacje na temat:

  na pamiec i koncentracje

Artykuły na temat: na pamiec i koncentracje
 • Pamięć i koncentracja od kuchni

  Jak zadbać o pamięć i koncentrację dzieci, by usprawnić im zdobywanie wiedzy? Jak poprawić wydajność pracy mózgu niezależnie od wieku?

 • Lepsza pamięć i koncentracja

  Każda z nas od czasu do czasu miewa kłopot z przypomnieniem sobie czegoś… oczywistego. By zapominanie nie stało się w przyszłości naprawdę dużym problemem, warto skorzystać z naszych rad.

 • Lepsza pamięć i koncentracja

  Każda z nas od czasu do czasu miewa kłopot z przypomnieniem sobie czegoś… oczywistego. By zapominanie nie stało się w przyszłości naprawdę dużym problemem, warto skorzystać z naszych rad.

 • Dieta na pamięć i koncentrację - hit czy kit?

  Nasz mózg pracuje bez wytchnienia. Nawet podczas snu pozostaje aktywny, segregując informacje i tworząc nowe powiązania między neuronami. W momentach dużej aktywności intelektualnej potrafi zużywać nawet do 20 proc. wszystkich kalorii spalanych przez organizm. Jak wspomóc jego pracę, aby służył nam przez długie lata?

 • Rozwijaj koncentrację swojego dziecka!

  Pierwsze lata nauki w szkole wymagają od dziecka w sposób szczególny skupienia i koncentracji uwagi. Jest to etap intensywnego rozwoju pamięci, wyobraźni, zdobywania wiedzy i umiejętności. Uczeń poznaje nowe słownictwo, opanowuje umiejętność poprawnego pisania, czytania oraz liczenia. Dlatego tak ważne jest wsparcie rodziców w prawidłowym rozwoju dziecka w tym wymagającym i pełnym wyzwań czasie.

 • Pasta z orzechów na lepszą pamięć

  ​Jeśli zauważyłaś, że ostatnio ciągle o czymś zapominasz, jedz orzechy włoskie bogate w kwas omega-3. Przygotuj z nich pastę do chleba.

 • Ćwiczenia na pamięć krótkotrwałą

  Choć ona sama przechowuje informacje krótko, bo zaledwie przez kilka sekund – wpływa na pamięć długotrwałą i koncentrację. Zobacz, w jaki sposób możesz ćwiczyć swoją pamięć krótkotrwałą.

 • 4 sposoby na koncentrację

  Dieta i ćwiczenia... umysłu!

 • Ku pamięci

  Jak to leciało? Znowu zapomniałaś. Zdarza się każdemu. Dlatego warto ćwiczyć umysł, by jak najdłużej cieszyć się dobrą pamięcią, nie mieć problemów z koncentracją i ograniczyć ryzyko choroby Alzheimera. Koniec z lenistwem szarych komórek.

 • 5 sposobów na poprawę pamięci

  Dzięki kilku drobnym zmianom w stylu życia możesz poprawić koncentrację i pamięć. Sprawdź, jak zrobić to w ekspresowym tempie.

Zdjęcia na temat: na pamiec i koncentracje
Wideo na temat: na pamiec i koncentracje
 • Nawet 20 proc. uczniów może mieć trudności w nauce czytania i pisania

  Nowoczesne metody terapeutyczne mogą poprawić ich pamięć i koncentrację

 • Cudowne właściwości banana

  O bananach często słyszymy, że są kaloryczną przekąską. Zapominamy jednak o ich cudownych właściwościach. Banan dzięki dużej zawartości cukru i błonnika doskonale nadaje się na śniadanie czy też przekąskę na trening, gdyż doda nam dużo energii. Pomaga na problemy z trawieniem i jest źródłem magnezu i potasu, a więc poprawia pamięć i koncentrację. Do czego przyda nam się skórka?

 • Dlaczego nie warto rezygnować z pieczywa w diecie?

  Wiele osób rezygnuje z pieczywa w swojej diecie sądząc, że to ono jest powodem przybierania na wadze. Jednak w zbilansowanej i zdrowej diecie nie może zabraknąć tego ważnego składnika. Dlaczego? Ze względu na zawartość błonnika chleb pomaga zadbać o szczupłą sylwetkę. Jego jedzenie chleba poprawia pamięć oraz koncentrację, ponieważ jest on źródłem magnezu oraz witaminy B. Zdjęcia pochodzą z x-bank gallery. (Agencja TVN/x-news)

Dyskusje na temat: na pamiec i koncentracje
 • Re: Czym mogę poprawić pamięć i koncentrację?

  Wiesz co, zerknij sobie tutaj http://www.e-lek.pl/l100168,koncentracja-pamiec,1,,false.html na tej stronie znajdziesz mnóstwo leków, suplementów poprawiających koncentracje. Jeżeli o mnie chodzi, to od czasu, do czasu zażywam lecytynę - dość dobrze działa, już po kilkunastu minutach od zażycia czuję się lepiej i chce mi się cokolwiek robić. Myślę, że może ci to pomóc.

 • Re: Napięcia między rodzicami szkodzą ich więzi z dzieckiem

  , nudza sie. Z zupelnie innych przyczyn nie pasuja do siebue.Oprocz programu przekazania skladnikow matrycy w postaci genow, rownie wazne sa memy. Memy, czylii pamiec o czzlowieku, jego dokonaniach(...) podejmowania decyzji, koncentracje, uwage oraz mnostwo pozytywnych defektów na podłożu psychicznymCzłowiek zaczyna zmieniac swoje myslenie, staje sie de facto madrzejszy.Mniej pracuje, wiecej zarabia