• Informacje na temat:

  na pamiec

Artykuły na temat: na pamiec
 • Tak jak masz wpływ na swoją kondycję fizyczną, tak samo możesz poprawić sprawność intelektualną.

 • Ku pamięci

  Jak to leciało? Znowu zapomniałaś. Zdarza się każdemu. Dlatego warto ćwiczyć umysł, by jak najdłużej cieszyć się dobrą pamięcią, nie mieć problemów z koncentracją i ograniczyć ryzyko choroby Alzheimera. Koniec z lenistwem szarych komórek.

 • Post na poprawę pamięci

  Popularne diety uwzględniające krótkotrwały post, takie jak dieta 5:2, nie tylko poprawiają naszą sylwetkę, ale również pamięć.

 • Chcesz poprawić pamięć? Ćwicz

  Krótki jogging lub jazda na rowerze pomaga zapisać w pamięci to, czego właśnie się nauczyliśmy - wskazują najnowsze badania. Jednak w tym wypadku trening również czyni mistrza - pozytywny wpływ ćwiczeń na proces zapamiętywania nie jest natychmiastowy.

 • Stres szkodzi pamięci

  72 proc. przebadanych mieszkańców woj. śląskiego cierpiało na zaburzenia pamięci związane ze stresującym trybem życia - wykazały badania przeprowadzone w regionie w grudniu ubiegłego roku. W konsultacjach wzięło udział 130 mieszkańców województwa śląskiego, którzy chcieli zbadać swoją pamięć, zaniepokojeni takimi objawami jak zapominanie słów, terminów czy problemy z odnalezieniem przedmiotów, np. portfela czy okularów.

 • Zioła na poprawę pamięci

  Sprawdź, które zioła stosować, kiedy masz problemy z pamięcią.

 • Ćwiczymy pamięć

  Dobra wiadomość: jeśli regularnie będziemy zachęcać do pracy neurony, ominą nas kłopoty z zapamiętywaniem, a mózg długo będzie pracował sprawnie. Oto rady specjalistów dobrane do wieku!

 • Pięć sposobów na poprawę pamięci

  Co zrobić, kiedy pamięć zawodzi? Oto pięć sposobów.

 • Jogging - trening ciała i pamięci

  Systematyczny jogging nie tylko pozwala wzmocnić nasze ciało, ale również poprawia naszą pamięć. Wiadomo, że ćwiczenia pomagają zwalczyć stres, jednak najnowsze doniesienia wskazują, że bieganie może również wzmocnić naszą pamięć.

 • Polska. Biała siła, czarna pamięć

  Piotr Ratajczak ściąga z Polaków pelerynę tolerancji, przenosząc na deski teatru zbiór reportaży Marcina Kąckiego pod tytułem "Białystok. Biała siła, czarna pamięć". Spektakl nie jest jednak wierną adaptacją książki. Tu sztuka miesza się z dobrze znaną nam rzeczywistością, gdzie pod pozorami miłosierdzia i troski o własny kraj, jesteśmy świadkami antysemityzmu, ksenofobii oraz antyimigranckich pikiet. O pracy w teatrze, protestach ONR i subiektywnym wizerunku Polski opowiada reżyser Piotr...

Zdjęcia na temat: na pamiec
Wideo na temat: na pamiec
 • Lady Gaga uczciła pamięć Zombie Boya

  Źródło: Cover Video Dostawca: x-news

 • "Biała siła, czarna pamięć" reż. Piotr Ratajczak

  Spektakl Piotra Ratajczaka jest luźno inspirowany książką Marcina Kąckiego. W zbiorze prowokacyjnych reportaży pisarz przygląda się z bliska Białemustokowi. Miastu, w którym ścierało się w przeszłości i koegzystowało ze sobą tak wiele odmiennych społeczności i kultur. Obok siebie żyli Polacy, Ukraińcy, Białorusini, Żydzi i Tatarzy. Kącki stara się nakreślić jak najszerszą panoramę społeczną tego regionu. Rozmawia z lokalnymi politykami, przedstawicielami Kościoła, zwykłymi mieszkańcami...

 • Beyonce uczciła pamięć ofiar nieudanego zamachu stanu w Turcji

  Beyonce uczciła pamięć ofiar nieudanego zamachu stanu w Turcji. Podczas koncertu w Amsterdamie nawiązała do tego tragicznego zdarzenia. Artystka zadedykowała poległym piosenkę „Halo”. Wokalistka podróżuje w ramach trasy koncertowej Formation World Tour 2016.

Dyskusje na temat: na pamiec
 • Re: Prezenty świąteczne dla dalszych krewnych. To mój obowiązek?

  Obdarowywanie prezentami to jest przyjemnosc...nie musza byc drogie...chodzi o pamiec.

 • Re: Siłownia umysłowa - jak wzmacniać pamięć?

  Uboczne skutki szydełkowania... ???? - tytuł a w treści artykułu, ze to ma dobry wpływ na pamięć? Czytaj więcej na https://kobieta.interia.pl/zdrowie/news-silownia-umyslowa-jak-wzmacniac-pamiec,nId,2602487#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=chrome

 • Re: Jakie tabletki / suplementy by mieć więcej energii ?

  Ja postawiłam na http://suplago.pl/p/1525/606/actibion-energia-pamiec-i-koncentracja.html, bo zawiera wszystkie składniki, jakich szukałam. Jest energia, lepiej się koncentruję, no i nawet przy mniejszej ilości snu, nie jestem aż tak ospała, jak wcześniej ;)

 • Re: Koniec turystyki

  Masz pamiec.

 • Re: Czkawka - jak się pozbyć??

  Blokada.reklam.mocno.ogranicza.dochody.Wladze.firmy.zostana.zmuszone.dociekac,.czemu.tak.sie.dzieje?.Do.tego.brak.reklamy.odciaza.nam.procesor,.pamiec,.witryna.bez.spowolniania.szybciej.sie.laduje.Oszczedzamy.przepustowosc.naszego.lacza.niepotrzebnym.transferem.Za.pomoca.prostych.dzialan.mozna.walczyc,.robieniem.z.nas.stada.bydla.do.wypasu.na.ich.lakach

 • Re: Szkoła z naszego dzieciństwa

  ludzka pamiec ma to do siebie ze pamieta sie przeszlosc w cukierkowych kolorach, a te gorsze rzeczy wypieramy z pamieci. ja jakos pamietam co innego z pierwszej polowy lat 90tych gdy chodzilem do(...) wychowawczyni kwiaty to on jej wreczyl wiazanke pogrzebowa. a chodzilem do klasy gdzie nie bylo osob z marginesu spolecznego. pamietamy tylko to co jest dla naszej pamieci wygodne.

 • Re: Czkawka - jak się pozbyć??

  . Blokada.reklam.mocno.ogranicza.dochody.Wladze.firmy.zostana.zmuszone.dociekac,.czemu.tak.sie.dzieje?.Do.tego.brak.reklamy.odciaza.nam.procesor,.pamiec

 • Re: Pamiec.

  PIĘKNE

 • Re: ZAiKS prześladuje weselników?

  na jego warunkach Zablokowanie rekl*my mocno ogranicza dochody. Wladze firmy zostana zmuszone dociekac, czemu tak sie dzieje? Do tego brak rekl*my odciaza nam procesor pamiec i wszystko szybciej sie

 • Re: Pamiec.

  z jednej strony smieszne, ale z drugiej.... mamy podobny problem z tesciowa. coraz wiecej zapomina i wyglada to tak, jakby tasma jej sie cofnela i zdarzenia, ktore zapomniala, w ogole nie bylo. zaczna sie to robic nawet niebezpieczne, bo np. zapomni, ze cos gotuje albo cos wlaczyla. najgorsze, ze twardo zaprzecza wszystkiemu i nie chce nawet sprobowac sie leczyc.