• Informacje na temat:

  na co uwazac w chinach

Artykuły na temat: na co uwazac w chinach
 • Ma zakaz wjazdu do Chin

  Za jedną rolę potrafi zainkasować nawet 30 mln dolarów!

 • Lisa-Xiu i Lin-Shi. Córki z Chin

  Dwie siostry adopcyjne, Lisa-Xiu i Lin-Shi - urodzone w Chinach, a wychowane w Holandii - powracają do swojego macierzystego kraju. Ich rodzice, Dido Michielsen i Auke Kok, relacjonują tę niezwykłą podróż - nie tylko do obcego kraju, ale również do prawie całkowicie nieznanej przeszłości.

 • Chiński czosnek może być groźny

  Uważaj, gdy kupujesz czosnek. Naukowcy oraz dietetycy ostrzegają, że ten pochodzący z Chin może być szkodliwy dla zdrowia.

 • Zakazane pamiątki z wakacji

  ...z wątpliwych atrakcji turystycznych takich jak przejażdżka na słoniu czy zabawa z małymi słoniątkami. Nie kupuj wyrobów z kości słoniowej - popyt na nią jest wciąż bardzo duży, zwłaszcza w Chinach. Nie(...) jednak tylko w obronie własnej lub gdy jest niepokojone podczas posiłku. Kilka gatunków kobr jest pod ścisłą ochroną, a mimo to wciąż są popularnym składnikiem uwielbianej w Wietnamie i Chinach...

 • Kupujmy prezenty z głową

  ​Przed nami najgorętszy w roku okres zakupów. Podpowiadamy, na co powinniśmy uważać i gdzie kupować prezenty w najkorzystniejszych cenach.

 • Chiny to kraj smakoszy

  Rynek restauracyjny w Azji Wschodniej jest niezwykle konkurencyjny. W Chinach restauracje rodzą się i upadają w tempie niewiarygodnym, zmieniając się jak w kalejdoskopie, a w centrach miast na niemal każdej ulicy są dziesiątki miejsc konkurujących ze sobą walorami kuchni.

 • Picie gorącej wody: Przepis na długowieczność?

  Po pierwsze - trawienie W Chinach ciężkostrawne posiłki popija się tylko i wyłącznie ciepłą lub gorącą wodą. Dzięki temu trawią się one szybciej, nie powodują problemów żołądkowych, a w konsekwencji wspomagają utrzymanie lub utratę wagi. Ciepła woda z dodatkiem cytryny to doskonały pomysł na rozpoczęcie dnia. Gwyneth Paltrow czy Jennifer Aniston zarzekają się, że to właśnie ten trunek daje im...

 • Niezwykłe winnice Europy

  Najlepsze współczesne winnice na świecie znajdują się w Europie, głównie w krajach basenu Morza Śródziemnego. Okazuje się jednak, że tłoczenie soku winogronowego ma swoje korzenie w Chinach.

 • Owoc w kolorze słońca

  Cytryna wywodzi się z Chin. Przypuszcza się, że smakowicie owocująca odmiana powstała w wyniku krzyżówek. Znana była już w starożytnej Grecji i Rzymie. Istnieje pogląd, że cytrynami były mitologiczne "złote jabłka", których zdobycie stanowiło jedną z dwunastu prac Herkulesa. Owoce te od lat uważane są za symbol radości, zdrowia i długiego życia.

 • Wybór produktów żywnościowych w sklepach jest duży, opakowania ładne i kolorowe. Ale jedzenie inaczej smakuje. Rzadko uważamy, że jest lepsze!

Wideo na temat: na co uwazac w chinach
Dyskusje na temat: na co uwazac w chinach
 • Re: Jak oczyścić organizm z toksyn?

  Czytalem juz mase zalecen, diet, ktore ktos wymasla by zarobic. Najwazniejsze jest by jesc wszystko co organizm potrzebuje i nie przesadzac w porcjach ale uwazac, by nie spozywac zbyt szybko, wiele(...), stosowana juz przed tysiacami lat w Chinach a dostosowana i na nowo odkryta przez rd. George Ashkar. Prosze zapoznac sie z jego ksiazeczka "Pokonac raka raz na zawsze". Metoda ta nie jest reklamowana