• Informacje na temat:

  na co uwazac w chinach

Artykuły na temat: na co uwazac w chinach
 • Ma zakaz wjazdu do Chin

  Za jedną rolę potrafi zainkasować nawet 30 mln dolarów!

 • Lisa-Xiu i Lin-Shi. Córki z Chin

  Dwie siostry adopcyjne, Lisa-Xiu i Lin-Shi - urodzone w Chinach, a wychowane w Holandii - powracają do swojego macierzystego kraju. Ich rodzice, Dido Michielsen i Auke Kok, relacjonują tę niezwykłą podróż - nie tylko do obcego kraju, ale również do prawie całkowicie nieznanej przeszłości.

 • Chiński czosnek może być groźny

  Uważaj, gdy kupujesz czosnek. Naukowcy oraz dietetycy ostrzegają, że ten pochodzący z Chin może być szkodliwy dla zdrowia.

 • Zakazane pamiątki z wakacji

  ...z wątpliwych atrakcji turystycznych takich jak przejażdżka na słoniu czy zabawa z małymi słoniątkami. Nie kupuj wyrobów z kości słoniowej - popyt na nią jest wciąż bardzo duży, zwłaszcza w Chinach. Nie(...) tylko w obronie własnej lub gdy jest niepokojone podczas posiłku. Kilka gatunków kobr jest pod ścisłą ochroną, a mimo to wciąż są popularnym składnikiem uwielbianej w Wietnamie i Chinach żmijówki...

 • Kupujmy prezenty z głową

  ​Przed nami najgorętszy w roku okres zakupów. Podpowiadamy, na co powinniśmy uważać i gdzie kupować prezenty w najkorzystniejszych cenach.

 • Rafał Rutkowski: Ten śmieszny gość

  ​Wykonuję zabawny zawód - mówi Rafał Rutkowski, aktor komediowy. Tylko czy to zajęcie dla mężczyzny? Uważa, że tak, bo żartem można rozbroić stres, zwrócić uwagę kobiety, wyjść z kryzysowej sytuacji. Ale zdarza się, że bycie niepoważnym komplikuje życie.

 • Chiny to kraj smakoszy

  Rynek restauracyjny w Azji Wschodniej jest niezwykle konkurencyjny. W Chinach restauracje rodzą się i upadają w tempie niewiarygodnym, zmieniając się jak w kalejdoskopie, a w centrach miast na niemal każdej ulicy są dziesiątki miejsc konkurujących ze sobą walorami kuchni.

 • Picie gorącej wody: Przepis na długowieczność?

  Po pierwsze - trawienie W Chinach ciężkostrawne posiłki popija się tylko i wyłącznie ciepłą lub gorącą wodą. Dzięki temu trawią się one szybciej, nie powodują problemów żołądkowych, a w konsekwencji wspomagają utrzymanie lub utratę wagi. Ciepła woda z dodatkiem cytryny to doskonały pomysł na rozpoczęcie dnia. Gwyneth Paltrow czy Jennifer Aniston zarzekają się, że to właśnie ten trunek daje im...

 • Niezwykłe winnice Europy

  Najlepsze współczesne winnice na świecie znajdują się w Europie, głównie w krajach basenu Morza Śródziemnego. Okazuje się jednak, że tłoczenie soku winogronowego ma swoje korzenie w Chinach.

 • Owoc w kolorze słońca

  Cytryna wywodzi się z Chin. Przypuszcza się, że smakowicie owocująca odmiana powstała w wyniku krzyżówek. Znana była już w starożytnej Grecji i Rzymie. Istnieje pogląd, że cytrynami były mitologiczne "złote jabłka", których zdobycie stanowiło jedną z dwunastu prac Herkulesa. Owoce te od lat uważane są za symbol radości, zdrowia i długiego życia.

Zdjęcia na temat: na co uwazac w chinach
Wideo na temat: na co uwazac w chinach
 • Matt Damon o życiu w otoczeniu kobiet

  wieku możliwość mieszkania w Chinach przez pół roku wiele im daje - powiedział. (Źródło: Cover Video/ x news)

 • To najbardziej niebezpieczny szlak górski na świecie!

  Nie patrz w dół! Leonardo Pereira i jego dziewczyna Victoria Nader z Brazylii postanowili odwiedzić miasto Xi'an w Chinach, aby przejść najbardziej zdradzieckim i niebezpiecznym szlakiem przez górę Hua Shan (ok. 100 km. od miasta Xi’an). „Kiedy jesteś na górze, strach odchodzi. Ale pierwsza chwila była dość przerażająca, ze względu na wysokość. Szybko jednak poczułem się jak w domu, bo

Dyskusje na temat: na co uwazac w chinach
 • Re: Jak oczyścić organizm z toksyn?

  Czytalem juz mase zalecen, diet, ktore ktos wymasla by zarobic. Najwazniejsze jest by jesc wszystko co organizm potrzebuje i nie przesadzac w porcjach ale uwazac, by nie spozywac zbyt szybko, wiele(...), stosowana juz przed tysiacami lat w Chinach a dostosowana i na nowo odkryta przez rd. George Ashkar. Prosze zapoznac sie z jego ksiazeczka "Pokonac raka raz na zawsze". Metoda ta nie jest reklamowana