• Informacje na temat:

  na co uwazac na zakupach

Artykuły na temat: na co uwazac na zakupach
 • Sześć złotych zasad rezolutnych zakupów

  Jeśli czujesz, że wciąż popełniasz błędy zakupowe i znacznie przekraczasz założony budżet, przyda ci się przemyśleć, czy nie dałoby się jakoś zoptymalizować tej czynności. Poznaj sześć zasad rozsądnego kupowania.

 • Polacy w labiryncie zakupów spożywczych

  ...ciężkiego wózka, przeładowywać wypchanych po brzegi siat do bagażnika samochodu, a następnie wnosić ich przynajmniej kilka razy na 4 piętro, aby dostać się do mieszkania; · W zakupach spożywczych online(...) przyjemne, jak i pieniędzy, bo ceny często kształtują się na poziomie hipermarketów. - W zakupach spożywczych online nie chodzi już tylko o unikanie często kuriozalnych sytuacji, jakie mogą nas...

 • 10 ważnych zasad zakupów w internecie

  Coraz chętniej kupujemy w sieci, bo jest taniej i wygodniej! Przywożą nam zakupy do domu i możemy je zwrócić, gdy się nam nie spodobają. Jest tylko jedno... „ale” – internet przyciąga oszustów! Jak nie dać się nabrać?

 • Pułapki zakupów na raty 0%

  Dziś niemal każdy duży sklep zachęca do zakupu towaru na nieoprocentowany kredyt. Nie zawsze jednak taka oferta okazuje się korzystna dla klienta. Warto poznać sztuczki sprzedawców, które narażają nas na dodatkowe koszty, a także wiedzieć, jak się przed nimi bronić.

 • ​Oszczędzaj na zakupach - poznaj narzędzia, które ci w tym pomogą

  ...zakupach w przyszłości. Aplikacje zakupowe Dzięki aplikacjom mobilnym informację o rabatach można mieć, dosłownie, na wyciągnięcie ręki.  Niektóre z nich przypomną o promocjach, przygotowanych...

 • Tamara Arciuch nie lubi zakupów, woli korzystać z pomocy stylistki

  - Nie lubię biegania po sklepach, wyszukiwania ubrań, przymierzania ich, wreszcie stania w kolejkach - mówi Tamara Arciuch. Aktorka znana m.in. z serialu "M jak miłość" nie kryje się z tym, że na wielkie wyjścia korzysta z pomocy stylistki.

 • Uważaj na to, co kupujesz

  Tylko co trzecia osoba czyta dokładnie etykiety kupowanych produktów spożywczych. O tym, jak jest to ważne, dowiadujemy się dopiero, gdy chcemy zrzucić „nadprogramowe” kilogramy lub gdy sól i cukier zagrozi naszemu zdrowiu. A to zdecydowanie za późno.

 • Idziemy do sklepu po podstawowe zakupy a wracamy objuczone jak wielbłądy, wydając dużo więcej pieniędzy niż zamierzałyśmy? To wynik działań producentów i sklepów, dzięki którym mamy zrobić jak największe zakupy. Wyjaśniamy jakie marketingowe techniki manipulacji najczęściej stosują.

 • Jeśli poznamy sztuczki sprzedawców i zachowamy czujność, możemy wydawać mniej. Uważajmy więc i zaoszczędźmy nawet 200 zł miesięcznie.

 • W internecie można kupić tańsze kosmetyki. Ale trzeba uważać

  Zalety kupowania przez internet to m.in. oszczędność czasu, większy wybór produktów oraz niższe ceny. Według ostatnich badań Boston Consulting Group najbardziej, bo aż 20 proc., można zaoszczędzić na zakupie kosmetyków.

Wideo na temat: na co uwazac na zakupach
 • Gdzie Maryla Rodowicz spędzi wakacje?

  Wokalistka podczas rozmowy z Robertem Patoletą opowiedziała o planowanej wizycie w egzotycznym Dubaju. Uważa, że jest to doskonałe miejsce do odpoczynku z powodu bezpośredniego połączenia, dużej ilości hoteli i interesujących knajpek. Przyznała, że wraz z synami Jankiem i Jędrkiem będzie zażywała kąpieli słonecznych przy basenie. Nie obejdzie się również bez zakupów, ponieważ Dubaj słynie z licznych butików najbardziej luksusowych światowych marek. (Źródło: Wideo Portal/ x-news)