• Informacje na temat:

  na co uwazac na zakupach

Artykuły na temat: na co uwazac na zakupach
 • Uważajmy na fałszywych kurierów

  Mam dla pani przesyłkę za pobraniem – jeśli nie czekamy na paczkę, te słowa powinny wzbudzić w nas czujność. Podszywanie się pod kurierów to nowa metoda na wyłudzanie pieniędzy

 • Bezlitosny smog. Oto osoby, które powinny szczególnie uważać

  Poważne skutki oddychania smogiem dotykają każdego z nas – nie ma wyjątków. I choć od paru już lat cały kraj próbuje poprawić jakość powietrza, którym oddychamy, to nadal – zwłaszcza jesienią i zimą, gdy trwa sezon grzewczy – nasze organizmy są narażone na niesamowite ilości pyłów i zanieczyszczeń, ekspresowo wywołując przy tym kolejne problemy zdrowotne. Kto szczególnie powinien uważać, gdy za oknem pojawia się smog, który dostaje się również do naszych domów?

 • Polacy w labiryncie zakupów spożywczych

  ...ciężkiego wózka, przeładowywać wypchanych po brzegi siat do bagażnika samochodu, a następnie wnosić ich przynajmniej kilka razy na 4 piętro, aby dostać się do mieszkania; · W zakupach spożywczych online(...) przyjemne, jak i pieniędzy, bo ceny często kształtują się na poziomie hipermarketów. - W zakupach spożywczych online nie chodzi już tylko o unikanie często kuriozalnych sytuacji, jakie mogą nas...

 • Wybierasz się na zakupy? Uważaj na te miejsca pełne zarazków!

  Gorączka zakupów to nie jedyne, co może cię dopaść w centrum handlowym. Wirus przeziębienia, grypy, bakterie E.coli czy gronkowca to tylko niektóre z czających się tam zarazków. Gdzie znajdziesz ich najwięcej?

 • Korzystasz z bankowości elektronicznej? Sprawdź, na co musisz uważać i jak się chronić?

  Dziś już niewiele osób trzyma oszczędności w skarpecie. W końcu dom, choćby najlepiej zabezpieczony, jest stosunkowo łatwym łupem dla złodziei. O wiele bardziej bezpiecznym sposobem na zarządzanie pieniędzmi jest korzystanie z bankowości online. Choć samo logowanie i wykonywanie operacji to proces chroniony przez liczne zabezpieczenia, przygotowane przez specjalistów, to wiele osób robi co może, by wykraść nasze hasła i tym samym zdobyć „klucz” do naszych pieniędzy.

 • Uważaj na to, co kupujesz

  Tylko co trzecia osoba czyta dokładnie etykiety kupowanych produktów spożywczych. O tym, jak jest to ważne, dowiadujemy się dopiero, gdy chcemy zrzucić „nadprogramowe” kilogramy lub gdy sól i cukier zagrozi naszemu zdrowiu. A to zdecydowanie za późno.

 • Idziemy do sklepu po podstawowe zakupy a wracamy objuczone jak wielbłądy, wydając dużo więcej pieniędzy niż zamierzałyśmy? To wynik działań producentów i sklepów, dzięki którym mamy zrobić jak największe zakupy. Wyjaśniamy jakie marketingowe techniki manipulacji najczęściej stosują.

 • 10 ważnych zasad zakupów w internecie

  Coraz chętniej kupujemy w sieci, bo jest taniej i wygodniej! Przywożą nam zakupy do domu i możemy je zwrócić, gdy się nam nie spodobają. Jest tylko jedno... „ale” – internet przyciąga oszustów! Jak nie dać się nabrać?

 • Pułapki zakupów na raty 0%

  Dziś niemal każdy duży sklep zachęca do zakupu towaru na nieoprocentowany kredyt. Nie zawsze jednak taka oferta okazuje się korzystna dla klienta. Warto poznać sztuczki sprzedawców, które narażają nas na dodatkowe koszty, a także wiedzieć, jak się przed nimi bronić.

 • Tamara Arciuch nie lubi zakupów, woli korzystać z pomocy stylistki

  - Nie lubię biegania po sklepach, wyszukiwania ubrań, przymierzania ich, wreszcie stania w kolejkach - mówi Tamara Arciuch. Aktorka znana m.in. z serialu "M jak miłość" nie kryje się z tym, że na wielkie wyjścia korzysta z pomocy stylistki.

Zdjęcia na temat: na co uwazac na zakupach
Wideo na temat: na co uwazac na zakupach
 • Gdzie Maryla Rodowicz spędzi wakacje?

  Wokalistka podczas rozmowy z Robertem Patoletą opowiedziała o planowanej wizycie w egzotycznym Dubaju. Uważa, że jest to doskonałe miejsce do odpoczynku z powodu bezpośredniego połączenia, dużej ilości hoteli i interesujących knajpek. Przyznała, że wraz z synami Jankiem i Jędrkiem będzie zażywała kąpieli słonecznych przy basenie. Nie obejdzie się również bez zakupów, ponieważ Dubaj słynie z licznych butików najbardziej luksusowych światowych marek. (Źródło: Wideo Portal/ x-news)