• Informacje na temat:

  na chorobe morska

Artykuły na temat: na chorobe morska
 • Dokąd na urlop z chorobą przewlekłą?

  Morze, góry czy niziny? Przy migrenie czy nadciśnieniu lepiej wybrać jeziora niż góry. Osoby z alergią czy astmą lepiej czują się nad morzem niż rzeką.

 • Choroby, które sprzyjają tyciu

  Wiosną zaczynamy przyglądać się sobie krytycznie i... postanawiamy do lata schudnąć, wysmukleć, pozbyć się jednej i drugiej fałdki. Jeśli mimo naszych starań waga nie zmienia się lub wręcz rośnie, przyczyną może być stan zdrowia.

 • Morskie kuracje na poprawę samopoczucia

  ...bardziej odporną na atak drobnoustrojów. Woda morska wykorzystywana w produkcji takich preparatów pobierana jest w czasie przypływów i odpływów, kiedy jest najbardziej wzburzona i zawiera najwięcej(...) wydzielanie histaminy, głównego czynnika powodującego występowanie alergii. Sól z Morza Martwego ukoi choroby skóry Sól morska powstaje poprzez naturalne odparowywanie wody morskiej o dużym zasoleniu. To...

 • Przeziębienie. Pokonaj chorobę w trzy dni

  ​Jeśli chcemy zapanować nad infekcją, zacznijmy działać od razu, gdy tylko wystąpią pierwsze objawy. O tej porze roku atakuje nas ponad 200 rodzajów wirusów, które wywołują przeziębienie i grypę. Antybiotyki są wobec nich bezradne, ponieważ działają jedynie na bakterie. Musimy więc własnymi siłami i domowymi sposobami pokonać infekcję.

 • Przeziębienie? Pokonaj chorobę w 3 dni

  ​Jeśli chcemy zapanować nad infekcją, zacznijmy działać od razu, gdy tylko wystąpią pierwsze objawy. O tej porze roku atakuje nas ponad 200 rodzajów wirusów, które wywołują przeziębienie i grypę. Antybiotyki są wobec nich bezradne, ponieważ działają jedynie na bakterie. Musimy więc własnymi siłami i domowymi sposobami pokonać infekcję. Gdy tylko zaboli gardło, zaczniemy kichać i częściej wycierać nos - natychmiast zastosujmy sprawdzone domowe metody, które pomogą odzyskać siły.

 • Choroba Alzheimera i Parkinsona

  U starszych osób może dochodzić do niekorzystnych zmian w układzie nerwowym. Specjalista wyjaśnia, jak się one objawiają, w jaki sposób je hamować, a także jak możemy pomóc chorującym bliskim.

 • Osteoporoza - choroba kobiet po 40.

  Na osteoporozę chorują nawet kobiety 35-, 40-letnie. Nie chcesz być jedną z nich? Zacznij ćwiczyć. To prosta metoda na wzmocnienie kości, a nawet na cofnięcie niekorzystnych zmian, jakie w nich zaszły.

 • Choroba wieńcowa w porę powstrzymana

  Dawniej sądzono, że problemy z sercem to męska domena... Dziś wiadomo, że powinnyśmy zatroszczyć się o ten ważny narząd równie mocno, jak panowie!

 • Choroby układu krążenia: Sposób na zdrowe jedzenie

  Choroby układu krążenia, takie jak miażdżyca czy nadciśnienie tętnicze, są związane z trybem życia i sposobem odżywiania się. To on jest głównym czynnikiem ich rozwoju. Co jeść, aby uniknąć komplikacji zdrowotnych, radzi Alicja Kalińska z poradni dietetycznej SetPoint.

 • Kłopoty z pamięcią: Kiedy to brak witamin, a kiedy poważna choroba

  Każdej z nas zdarza się zastanawiać, gdzie położyła klucze, co miała kupić w sklepie... Upewnijmy się, czy nie ma to związku z naszym stanem zdrowia.

Zdjęcia na temat: na chorobe morska
Dyskusje na temat: na chorobe morska
 • KOLEBIE MNA :)

  Na chorobe morska tylko jakis fajny drineczek:))))))))

 • -

  -

  z Gdyni wodolotem na Hel i miałam chorobe morska, ale potem wszystko przeszło i było wspaniale. Muzeum pamietam.

 • -

  -

  moj maz tez sie boi i jest problem bo z chicago do europy raczej inaczej sie nie da . Statek ? ja mam chorobe morska i nie mamy na tyle urlopu aby plynac w jedna i druga strone i nacieszyc sie polska