• Informacje na temat:

  myszy

Artykuły na temat: myszy
 • Fitnes zaczyna się od krzesła i myszy

  ...elementem w pracy mogą też być podłokietniki. Można na nich podpierać przedramiona korzystając z klawiatury i myszy, aby zmniejszyć obciążenie rąk. Można też korzystać z nich jedynie podczas przyjmowania...

 • Jak pozbyć się myszy, owadów i mrówek

  ...zainteresowane, gdy posmarujesz ciało olejkiem goździkowym. Z kolei na meszki działa zniechęcająco sok z cytryny, olejek waniliowy i eukaliptusowy. 3. Myszy Te małe gryzonie również są wrażliwe na zapachy. Nie będą wchodziły do szaf, gdy umieścisz w nich lawendowe lub miętowe saszetki. Myszy unikają także miejsc, gdzie czuć aromat liści pomidorów. Warto je ususzyć i rozłożyć w kątach, które najczęściej...

 • “Moda w zasięgu myszy"

  ...​Od godz. 8 rano 13 czerwca do godz. 8 rano 15 czerwca zapraszamy na modę w zasięgu myszy, czyli Designer Sample Sale.

 • Myszy i ludzie

  Steinbeck Myszy i ludzie Prószyński i S-ka...

 • Moda w zasięgu myszy

  Prawie 40. Polskich Projektantów Mody zrzeszonych w wielkiej promocji Mody w saltandpepper.pl. W czasie trwania sample sale online kolekcje są oferowane w promocyjnych, atrakcyjnych cenach. Przeceny sięgają nawet do 70proc.

 • Dziadek do Orzechów i Król Myszy

  Opowieści słucha mała, rozmarzona Klara w norymberskim domu początku XIX wieku i sama już nie wie, co jest prawdą, a co zmyśleniem. Rozsławiona przez balet Czajkowskiego, pełna fantastycznych przygód historia drewnianego Dziadka do Orzechów, który ożywa, by stanąć do walki ze złym Królem Myszy. "Dziadek do Orzechów i Król Myszy". Wydawnictwo Świat Książki. Premiera: listopad 2006.

 • ...9 Buław Gdy kota nie ma, myszy harcują… Uważnie pilnuj tego, co masz, nie uważaj niczego za dane raz na zawsze. Nawet jeśli tracisz nadzieję, nie wszystko...

 • Terapie odmładzające w zasięgu ręki

  Terapie, które odmładzają i na dodatek przedłużają życie są na razie dostępne tylko… w wersji dla myszy. O tym, co gryzoniom może zaoferować nauka oraz jakie wnioski wypływają z tego dla ludzi, można przeczytać w piśmie Trends in Molecular Medicine.

 • Budowanie więzi z kotem

  Dawno minęły czasy, gdy kot był wyłącznie pogromcą mieszkających w gospodarstwie myszy. Dziś naszych podopiecznych traktujemy jak członków rodziny – dbamy o odpowiednio zbilansowane posiłki, regularnie odwiedzamy gabinety weterynaryjne i poświęcamy sporo czasu na zabawę.

 • Gadżety, które twój ulubieniec pokocha

  Witaj w świecie kocich gadżetów i zabawek. Znajdziesz tu wszystko, czego kocia dusza zapragnie. Elektryczne myszy, oryginalne drapaki i obroże wysadzane szlachetnymi kamieniami - wszystko po to, aby twój futrzak mógł wygodnie i bez przeszkód wieść swoje leniwe, królewskie życie (przynajmniej w naszym mniemaniu).

Dyskusje na temat: myszy