• Informacje na temat:

  myszki z jajek

Artykuły na temat: myszki z jajek
 • Wesołych Świąt i smacznego jajka!

  Zaskocz gości i domowników efektownie podanymi daniami z jajek.

 • Moja córeczka nie lubiła śniadań, dopóki nie wpadłam na pomysł, żeby je ozdabiać. Na kanapce z sałatą, żółtym serem robię z jajka i papryki myszkę albo...

 • W życiowej roli

  Feministka po latach zostaje szczęśliwą gospodynią domową. Dziewczyna z tradycyjnego domu ostrzy pazury i wprowadza dyktaturę. Z cichej myszki wyrasta liderka w związku. Życie czasem potwierdza, a czasem weryfikuje nasze wyobrażenie o małżeństwie. Jaką żoną jest Polka? Pięć historii kobiet dowodzi, że „wszystko płynie”. Zmieniają się role, poglądy, układ sił. Coś jednak jest pewne: to, że nie ma...

 • Włoskie biesiady i pikniki

  Wielkanoc we Włoszech upłynie jak co roku pod znakiem milionów czekoladowych jajek, którymi obdarowywane są dzieci oraz ciast o nazwie "colomba", czyli "gołębica".

 • Do świąt coraz bliżej! W tym tygodniu wraz z gwiazdami serialu „M jak miłość” – Teresą Lipowską, Małgorzatą Pieńkowską i Katarzyną Cichopek – radzimy, czym wyczyścić podłogi, jak ozdobić lampkami dom i taras, podajemy także przepisy na pieczone mięsa.

 • Dziecko i śmierć

  Ty to rozumiesz. Ale dziecko nie. Chciałoby się oszczędzić mu tego tematu... Rozmowa z dzieckiem o śmierci to jednak obowiązek rodzica. Od kogo ma się dowiedzieć, jeśli nie od ciebie? Z telewizji? Od kolegi z podwórka? Jak zacząć i jak wytłumaczyć, że ktoś umarł - doradza psychoterapeutka.

 • ASUS Vivobook S400 – wygodny i wydajny

  Zwracający uwagę design, intuicyjny interfejs, błyskawiczny czas reakcji - to tylko kilka cech, które można zauważyć przy pierwszym kontakcie z nowym Vivobookiem ASUS S400.

 • Beksiński. Dzień po dniu kończącego się życia

  "Beksiński. Dzień po dniu kończącego się życia" - jest to pozycja obowiązkowa dla wszystkich fanów twórczości jednego z najbardziej znanych polskich artystów, który został tragicznie zamordowany w swoim mieszkaniu na warszawskim Służewiu. W książce można znaleźć wspomnienia o Zdzisławie Beksińskim, które w rozmowie z Jarosławem Mikołajem Skoczeniem przytacza Wiesław Banach, wieloletni przyjaciel Beksińskiego, a obecnie dyrektor Muzeum Historycznego w Sanoku. Ponadto w książce znajdują się...

 • Bo cię Baba Jaga zabierze!

  Kiedy muszę iść do lekarza, jestem jeszcze bardziej chora. Nie cierpię tych kolejek, staruszków licytujących się, który jest bardziej schorowany. Albo te rozwydrzone dzieciaki. Wyjące i wijące się z nudów na podłodze.

 • Idealne menu dwulatka

  Po 1. urodzinach, czas na zmiany na talerzu smyka. Jeśli masz wątpliwości, tygodnowy jadłospis ułożony przez naszego eksperta może być dla ciebie inspiracją.

Dyskusje na temat: myszki z jajek
 • Re: Pomysły na karmienie niejadków

  Ja np. z jajek robię myszki - kroję jajko na pół, nacinam z dwóch stron i wtykam przekrojony na pół plasterek rzodkiewki, wąsy i ogon robię ze szczypiorku. Moja córka to straszna estetka, nie zje czegoś co nie wygląda ładnie na talerzu i tym się martwię, bo dziecko idzie do przedszkola i może być problem z jedzeniem...